Jump to content

Hangi Burç Hangi Renk İle Güçleniyor?..


Renan

Önerilen Mesajlar

Hangi burç hangi renk ile güçleniyor?

Koç – Kırmızı:

Kırmızı renk Koç burcunun ruhunu yansıtır, enerjisini harekete geçirir. Aktif bir doğası olan, hayata olan istekliliğinin göstergesidir. Görmezden gelinmekten hoşlanmayan Koç burcu için dikkat çeken renk kırmızı doğru tercihtir. Ayrıca Koç burcunun yöneticisi olan Mars’ın Kızıl Gezegen olarak bilinmesi kırmızının Koç üzerinde nasıl etkili olduğunun bir göstergesi.

Boğa – Yeşil:

Yeşil doğayı, doğurganlığı, büyümeyi ve yeniden üretimi simgeler. Boğa burcunun doğa ve büyümeyle kuruduğu ilşikiyi güçlendirerek ruhunu besler. Bahar dönemi dünyaya gelen Boğa burcunun gücünü ortaya çıkaracak renk bu nedenle yeşildir.   

İkizler – Sarı:

Sarı ilhamın rengidir. Sarı renk İkizlerin ruhunu canlandırır, merakını tetikler ve parlak fikirler için ilham olur. Böylece İkizler burcunun heyecanıyla, iyimser doğasını yansıtıyor. İkizlerin en büyük gücü düşünmedir. Sarı renk düşünme gücünü ve odaklanmayı artırdığından ikizleri daha da güçlendirecektir.

Yengeç – Gümüş:

Gümüş rengi Yengeç burcuna saf, temiz ve berrak bir ruh sağlar. Gümüş renk duyarlılığı ve anlayışı artırarak, İyi niyeti ve şefkatiyle bilinen Yengeç burcunu daha da güçlendirir. Aşkın hayatının derinliklerine akmasına kaynak sağlayacaktır.

Aslan – Altın:

Pırıl pırıl parlayan altın rengi Aslan burcunun sıcak kalbini yumuşatacak, ruhunu güçlendirecektir. Lüks ve şatafatlı bir renk olan altın her zaman güç ve prestij sembolü olmuştur. Dolayısıyla altın renginin aslanı güçlendirecek olması çok da şaşılası değildir. Altın rengi ile aslan hem dikkatleri üstüne çekece hem de cömert doğasına ve iyimserliğine güç katacaktır.

Başak – Kahverengi:

Başaklar gücünü toprakta, Başak burcu ise kahverengiden alır. İstikrarı temsil eden kahverengi, başağın dikkatli ve metodik bakışını destekler. Aynı zamanda yıllar içerisindeki gelişimini de bir toprak gibi besler ve büyümesine yardım eder.  

Terazi – Pembe:

Terazi burcunun kalbini açmasına varlığını hafifletmesine yardımcı olan renk pembedir. Pembe Terazi burcunun kişiliğine sakin ve sevimli bir mizaç kazandırır. Günlük hayatında daha uyumlu bir rutin kazanmasına yardımcı olur.

Akrep – Siyah:

Siyah renk Akrep burcunun gizemli ruhunu destekler. Karanlık olduğundan gizemli yapısını korumasına yardımcı olur. Akrep burcunun derinliklerini temsil eder. Akrep burcunun olayları akışına bırakabilmesini sağlar. Kendini dönüştüme gücü verir.

Yay – Mor:

Sakinliğin ve bilgeliğin rengi mor, Yay burcunun enerjisini dengelemesine yardımcı olur. Ayrıca bolluğu ve bereketi simgeleyerek Yay burcunun şansını destekler. Ufkunu geliştimesini sağlar.

Oğlak – Gri:

Gri renk Oğlak burcunun yolunu kolayca bulmasına destek olur. Sağlamlığını ve iradesini kuvvetlendirir. Oğlak burcunun hayata karşı olumsuz bakışını dönüştürmesine yardımcı olur. Oğlak kararlı adımlar atması için hayatına gri rengi davet etmelidir.  

Kova – Mavi:

Mavinin sakinleştirici gücü kovanın mükemmel fikirlerini destekler, huzursuz enerjisini nötralize eder. Yönetici gezegeni olan Uranüs’ün mavi olması da Kova burcunun gücüne güç katar.

Balık – Beyaz:

İyileşme ve yenilenmeyi temsil eden beyaz balığın bilinçaltı ile olan ilişkisini güçlendirir. Balığın zaten var olan iyileştirme ve canlandırma enerjisini yükseltir. İlhamını artırır. Kurduğu hayallerin gerçekleşmesine destek olur.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Benzer Konular

  • Kara Büyü Hangi Amaçlarla Yapılır?

   -Kara büyü birbirini seven iki insana yaptırılabilir ya da karı kocanın boşanması için de yaptırılmaktadır.   -Bazı kimseler kara büyüyü dil bağlamak amacıyla yaptırmaktadır. Burada kara büyü yapılan kişi yaptıran kişiye karşı suskunlaşması ve onun önünde konuşamaması amaçlanmaktadır.   -Kara büyü yaptırılan diğer bir olay ise erkeğin kudretini bağlamaktır. Bunu da genellikle bir erkeğin gerdeğe girdiğinde erkeklik kudretini kullanamaması ya da eşini aldatan erkeklerin diğer kadınlar

   , Yer: Büyü

  • Maddiyatı İyi Olanlar Hangi Esmaları Zikrediyorsunuz...

   Bu konuyu maddi olarak ben ve benim gibi sıkınta olan arkadaşlar için açtım. O kadar çok kişi varki maddi durumu iyi olmayan, borcu olan. istedimki maddi yönden rahat olan arkadaşlar hangi esmaları ya da duaları günlük yaşantısında okuyorlar.umarım yardımcı olurlar:)

   , Yer: Havas & Hüddam Soru ve Yardım

  • Yazdığım Sanatçının Hangi Şarkısını Beğeniyorsun?

   Yazdığım Sanatçının Hangi Şarkısını Beğeniyorsun?   Canan erçetin................

   , Yer: Forum Oyunları

  • 2019 Nisan Ayı Burç Yorumları

   KOÇ Senin için bu ay hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.Güneş’in burcundaki desteği ve Nisan ayını olumlu duygularla kapatman sana bu ay üstünlük kazandıracak. Gökyüzü şansını zorlaman gerektiğini sana önüne çıkan olaylarla gösterecek. Geçtiğimiz ay herkesi zorladığı gibi, seni de zor durumlarda bıraktı. Hem iş hem de özel hayatında seni yoran olaylar yaşadın. Bir de 7 yıldır burcunda seyreden devrim gezegeni Uranüs’ü uğurladın. Bu durum derin bir nefes almana yardımcı olsa da kimi zaman seni

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • Otizmli Oğluma Hangi Dua İyi Gelir?

   slm arkadaslar öncelikle ALLAH kimseyi evladiyla sinamasin.oglum 4 yasinda ve otizmli bir yildan fazladir gözetim altindaydi en sonunda teshis kondu gecen yaz.yikildim.size yazmak istedigim okadar cok sey var ki ama kaldiramiyorum,iyi degilim kelimelerle tarifi yok ciger acisinin.yinede sükür diyorum.demekki ALLAH in bana hediyesidir emanetidir bu melek ,demekki ben bakabilirm diye bana emanet etmis bu melegi.oglum konusamiyor,2013 te kulaklardan ameliyat oldu ,ameliyattan sonra herseyi anliyor

   , Yer: Rukye ve Tedavi

×
×
 • Yeni Oluştur...