Jump to content

Hangi Burç Hangi Renk İle Güçleniyor?..


Renan

Önerilen Mesajlar

Hangi burç hangi renk ile güçleniyor?

Koç – Kırmızı:

Kırmızı renk Koç burcunun ruhunu yansıtır, enerjisini harekete geçirir. Aktif bir doğası olan, hayata olan istekliliğinin göstergesidir. Görmezden gelinmekten hoşlanmayan Koç burcu için dikkat çeken renk kırmızı doğru tercihtir. Ayrıca Koç burcunun yöneticisi olan Mars’ın Kızıl Gezegen olarak bilinmesi kırmızının Koç üzerinde nasıl etkili olduğunun bir göstergesi.

Boğa – Yeşil:

Yeşil doğayı, doğurganlığı, büyümeyi ve yeniden üretimi simgeler. Boğa burcunun doğa ve büyümeyle kuruduğu ilşikiyi güçlendirerek ruhunu besler. Bahar dönemi dünyaya gelen Boğa burcunun gücünü ortaya çıkaracak renk bu nedenle yeşildir.   

İkizler – Sarı:

Sarı ilhamın rengidir. Sarı renk İkizlerin ruhunu canlandırır, merakını tetikler ve parlak fikirler için ilham olur. Böylece İkizler burcunun heyecanıyla, iyimser doğasını yansıtıyor. İkizlerin en büyük gücü düşünmedir. Sarı renk düşünme gücünü ve odaklanmayı artırdığından ikizleri daha da güçlendirecektir.

Yengeç – Gümüş:

Gümüş rengi Yengeç burcuna saf, temiz ve berrak bir ruh sağlar. Gümüş renk duyarlılığı ve anlayışı artırarak, İyi niyeti ve şefkatiyle bilinen Yengeç burcunu daha da güçlendirir. Aşkın hayatının derinliklerine akmasına kaynak sağlayacaktır.

Aslan – Altın:

Pırıl pırıl parlayan altın rengi Aslan burcunun sıcak kalbini yumuşatacak, ruhunu güçlendirecektir. Lüks ve şatafatlı bir renk olan altın her zaman güç ve prestij sembolü olmuştur. Dolayısıyla altın renginin aslanı güçlendirecek olması çok da şaşılası değildir. Altın rengi ile aslan hem dikkatleri üstüne çekece hem de cömert doğasına ve iyimserliğine güç katacaktır.

Başak – Kahverengi:

Başaklar gücünü toprakta, Başak burcu ise kahverengiden alır. İstikrarı temsil eden kahverengi, başağın dikkatli ve metodik bakışını destekler. Aynı zamanda yıllar içerisindeki gelişimini de bir toprak gibi besler ve büyümesine yardım eder.  

Terazi – Pembe:

Terazi burcunun kalbini açmasına varlığını hafifletmesine yardımcı olan renk pembedir. Pembe Terazi burcunun kişiliğine sakin ve sevimli bir mizaç kazandırır. Günlük hayatında daha uyumlu bir rutin kazanmasına yardımcı olur.

Akrep – Siyah:

Siyah renk Akrep burcunun gizemli ruhunu destekler. Karanlık olduğundan gizemli yapısını korumasına yardımcı olur. Akrep burcunun derinliklerini temsil eder. Akrep burcunun olayları akışına bırakabilmesini sağlar. Kendini dönüştüme gücü verir.

Yay – Mor:

Sakinliğin ve bilgeliğin rengi mor, Yay burcunun enerjisini dengelemesine yardımcı olur. Ayrıca bolluğu ve bereketi simgeleyerek Yay burcunun şansını destekler. Ufkunu geliştimesini sağlar.

Oğlak – Gri:

Gri renk Oğlak burcunun yolunu kolayca bulmasına destek olur. Sağlamlığını ve iradesini kuvvetlendirir. Oğlak burcunun hayata karşı olumsuz bakışını dönüştürmesine yardımcı olur. Oğlak kararlı adımlar atması için hayatına gri rengi davet etmelidir.  

Kova – Mavi:

Mavinin sakinleştirici gücü kovanın mükemmel fikirlerini destekler, huzursuz enerjisini nötralize eder. Yönetici gezegeni olan Uranüs’ün mavi olması da Kova burcunun gücüne güç katar.

Balık – Beyaz:

İyileşme ve yenilenmeyi temsil eden beyaz balığın bilinçaltı ile olan ilişkisini güçlendirir. Balığın zaten var olan iyileştirme ve canlandırma enerjisini yükseltir. İlhamını artırır. Kurduğu hayallerin gerçekleşmesine destek olur.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...