Jump to content

Yıldız Tilbe’yi Çok Sevmemize Neden Olan 10 Muhteşem Cümlesi


ege

Önerilen Mesajlar

Yıldız Tilbe’yi çok sevmemize neden olan 10 muhteşem cümlesi

Yıldız Tilbe’yi çok sevmemize neden olan 10 muhteşem cümlesi

Yıldız Tilbe’ye sadece bir şarkıcı demek kesinlikle onun hakkını yemektir. O günümüzdeki en önemli, şair, düşünür ve müzisyenlerden biri kesinlikle. Samimiyeti ve birbirinden anlamlı sözleriyle hakettiği yere tırnaklarıyla gelen Yıldız Tilbe’nin muhteşem incilerini gelin birlikte hatırlayıp, ona olan sevgimizi tazeleyim.

Bazen sorunların üstesinden gelmek için farklı yöntemler denemek gerekir. İşte Yıldız Tilbe’nin mükemmel bir çözümü var:

“Kavga ederek çözebileceğiniz sorunları konuşarak uzatmayın.”

Bu dünyada insan psikolojisi adına yapılmış en güzel tespitlerden biri kesinlikle Yıldız Tilbe’ye aittir. Böyle bir samimi açıklama görülmedi.

“Hepinizden nefret ediyorum ama tek başımayken canım sıkılıyor.”

İnsanın böyle bir dua edebilmesi için gerçekten çok iyi biri olması gerekiyor. Yıldız Tilbe insanın hayatından çalanlardan hepimizi koruyacak bir duayla kaşımızda.

Yıldız Tilbe’yi çok sevmemize neden olan 10 muhteşem cümlesi

“Allah sizi, gönlünüzü oyalayan insanlardan korusun.”

O halde gelelim beddualara. Aslında beddua sayılmaz ama kötülere ufak bir uyarı niteliğinde.

“Kötüye bir şey olmayacak diye, allah belanı vermeyecek mi sanıyorsun?”

Sevmenin ve sevgili olmanın iki kişi arasında olması gerekliliğini ortadan kaldıran, aşkın sınırlarını tamamen bitiren o derin cümle içimize işledi.

“Ben de sevgiliyim, sadece sevgilisizim.”

Kadınlar hakkında herkesin atıp tuttuğu zamanlarda yapılmış en gerçekçi ve dosdoğru cümlelerden biri geliyor.

Yıldız Tilbe’yi çok sevmemize neden olan 10 muhteşem cümlesi

“Kötü günleri tek başına atlatmış olan kadını, güzel şeyler vaad edip kandıramazsın.”

Aman deli demesinler diye varımızı yoğumuzu psikologlara verdiğimiz şu günlerde herkesin yapamayacağı samimi açıklama için seni alnından öpüyoruz Yıldız Tilbe.

“Ruh hastası öyle kolay olunmuyor, mesela ben yıllarımı verdim.”

Aşkın özetini mi istiyorsunuz? Buyrun lütfen Yıldız Tilbe tek cümleyle kocaman bir ruh halini açıklamış.

Yıldız Tilbe’yi çok sevmemize neden olan 10 muhteşem cümlesi

“Hayatıma biri girince ben çıkıyorum.”

Hepimizin düştüğü çukurun farkında olan ve bunu tek cümleye sığdırabilen Yıldız Tilbe’den muhteşem bir itiraf daha.

“Çok güzel kararlar aldım, muhtemelen uygulamam.”Aşırı delikanlı tribi gibi mi geldi? O halde ‘oğlum’u atalım, geriye tertemiz bir psikolojik tespit kalıyor. Tek kelimeyle mükemmel!

“Bize düşmanlık edenleri de bir sevdik oğlum. Onlar düşmanlık etme cesaretini bizim sevgimizden aldılar.”

 

http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/hayat/yildiz-tilbeyi-cok-sevmemize-neden-olan-10-muhtesem-cumlesi-40786670

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu kadını hiç sevemedim. Tuvalet temizliğinde İbrahim tatlıses keşfetti diye biliyorum. Lâkin kendini yetiştirmesini bildi. Güzel sözleri var ege galiba bu kadını da sevdirmeyi başardın teşekkürler. 

 • Beğen 2
 • Thanks 1
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Benzer Konular

  • Tesiri Yüksek Olan Ayetel Kürsi Ile Dilek Duası

   Ayetel-Kürsi   Arkadaşlar çok özel ve güzel bir Dilek duâsı. Etkisi ve tesiri oldukça yüksek ve defalarca tecrübe edilmiştir. Bu güçlü okumayı Her türlü dileğiniz için yapabilirsiniz. Evlenmek isteyen evlenir hayatında kimse yoksa karşına hayırlı biri çıkar, borçlu olan borcundan kurtulur, sıkıntıları olan sıkıntılarından kurtulur hasta olan şifa bulur. Vs.. Hangi dileğiniz için okursanız okuyun Allah'ın izniyle o dileğiniz gerçekleşecektir. Yeter ki inanarak yapın.   Gelelim okunuş şekli

   , Yer: Havas & Hüddam

  • Gönlünüze Hayırlı Olan Sevgiliyi Bulma Muskası

   Bir kizin evlendiginde mutlu olup olmayacagini alacagi erkekle iyi gecinip gecinemeyecegini ya da kismetinin ne oldugunu anlamak icin yapilan bir muskadir. Kiz muskayi beyaz bez icine alir ve tasimaya baslar , surekli uzerinde olur. Tasiyamaya basladiginda 3 defa Nas 2 defa Ihlas suresini okur. Niyetini dilegini soyler. Ozellikle yeni sevgili iliskisi baslayanlar icin cok faydalidir. Muskayi tasimaya basladiktan sonra kizin kismeti acilir, gelecegi guven altina alinir butun koruyucu

   , Yer: Büyü

  • Doğamızın İyilik Melekleri-Şiddet Neden Azaldı? / Steven Pinker

   Yirminci yüzyıl tarihin en kanlı dönemiydi iddiası, ateizm, Darwin, devlet yönetimi, bilim, kapitalizm, komünizm, ilerleme ideali ve erkek cinsiyetin de aralarında bulunduğu pek çok şeytan itham edilirken başvurulan klişelerden biri. Peki ama bu doğru mu? Pinker tam tersini savunuyor. Avcı-toplayıcı toplumların, ilkel kabilelerin ya da devletsiz toplulukların insan öldürmeye daha az eğilimli oldukları şeklindeki klişe, pek çok istatistiksel veriyle çürütülüyor. Peki insanın doğası iyi mi kötü mü

   , Yer: Estanbul Kitap ve Dergi

  • Musallat Olan Biri İçin Okunacak Dua İsteği

   Arkadaşlar merhaba. İnşallah konuyu doğru yere açmışımdır.  Sıkıntım Başlıkta belirttiğim gibi. Uzun süredir üzerime musallat olan biri var ne desem olmuyor ne yapsam olmuyor. Engelledikçe başka yerlerden arıyor. kaçtım gelip beni bulmakla falan tehdit ediyor çevresiyle tehdit ediyor vs. Benim gerçekten elimden gelen yapacak hiçbir şeyim kalmadı. Bildiğim duaların hepsini yapıyorum artık inançsızlığa düşeceğim nerdeyse. Ben derdi üstümden kalksın bir daha benim karşıma çıkmasın araması

   , Yer: Havas & Hüddam Soru ve Yardım

  • Kısmeti Kapalı Olan, Evlenmek İsteyenler Buraya

   Arkadaşlar yakın zamanda 2 tanıdğım kişinin yaptığı ve direk sonuç aldığı bir dilek tertibi var, evlenmek için...   41 tane tek evlilik yapmış çiftten 1 lira topluyorsunuz. Yada fazla vermek isteyen varsa 2-3 lirada verebilir ama tek evlilik yapmış olması gerek. Sonra minimum 41 lira toplancak, o parayla gidip kuyumcudan küçük bir altın anahtarlık alıyor ve boynunuzda taşıyorsunuz. 1 liradan çok toplayın deme nedenim anahtarlıklar 50-60 belki daha fazla olabiliyor. Toplanan paranın üstünü ken

   , Yer: Sevgi ve Muhabbet için Dualar

×
×
 • Yeni Oluştur...