Jump to content

Hayrı ve şerri Bilebilmek İçin


Cangirl75

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar,

çevremizde veya müstakbel eşimizin, iş konular,  veya borç verecegimiz kişiler olabilir, ev alacağiz durumlar olabilir veya yanımızda  arkadaşımız olabilir onun dürüstlüğünü bilebilmek, örnegin çevrenizde birçok arkadaşlariniz vardir fakat cogu menfaat beklerler siz farkinda olmazsiniz onlarin ayiklanmasi için,  veya herhangi durumda muallakta kaldigimiz zaman için güzel bir yöntem  vermek istiyorum bunu her defasinda bizzat uyguluyorum hatta annemin elemanlarindan şüpheye düşmüştüm ve emin olamiyordum ve bir  uygulayayim dedim vee şaşirtici neticeler aldik..

Bunu istihare yolu da yapilabilir ama ben istihare yolundan tam netice alamiyorum ya çok uzatiyor çok geç gelebiliyor yada tam yorumuna pek anlam veremiyorum o yüzden istihare yöntemi bana göre olmuyor...

Ikinci yöntem ise vaktinde kılabiliyorsanız ofisinizde vs. kisa mola verip 5 vaktinizi kılmaya çalışın tecrübeme göre tesiri çok çabuk gelişiyor kazalarda biraz tam neticeye ulaşılmıyor ama siz bilirsiniz..

.. namazlarınızın arkasından hemen

Niyetiniz evleneceginiz kisi ise:

Allah`im XY kişi ile evlenmek istiyorum bana hakkimda şer ise nasip ettirme benden tüm bağlantiyi kestir, diye niyet edeceksiniz..

Niyetiniz Ev ile ilgili sorunlar yasayip yasamayacaginiz veya emlakci sizden para talep ediyor sizde dogruluguna güvenemiyorsaniz:

Allah' im su evi satin almak istiyorum bana hakkimda serrli ise o evi nasip etme ve tüm bağlantiyi kesiver... vs..

o kişi ilerde size şer olacaksa bir şekilde sizden uzaklaşacaktir yok hayir hayirli ise size icabet edip sizinle yoluna devam edecektir.. buradaki niyetiniz şer kelimesini takinmasidir bunu her beş icabet vaktinde dilendiginde (zikredildiginde) çarcabuk olay neticelenecektir ayrica  sizde gercek yüzünü anlayacaksiniz size karşi samimi olmadigini ve ileride sorunlar yaşayacaginizin farkinda olacaksiniz..

 

 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...