Jump to content

Epifizden Anında Alemi Seyr


Guest JUDG

Önerilen Mesajlar

Cebrail a.s ihtiyara dedi;ey ihtiyar cebrailin yerini bana söylemezsen seni öldürürüm.ihtiyar ise;ben garip bir ihtiyarım nerden bilebilirim cebrailin nerde olduğunu.cebrail a.s kararlı bir şekilde;ihtiyar ölmek mi istiyorsun der.ihtiyar;bana iki rekat namaz kılmam için musade et dedi.namazi kıldı ve geldi.ey yolcu; ben semâvâti dolastim cebraili bulamadım,arzi(yeryuzunu)dolaştım yine bulamadim(dolaştığı yer,400 milyar samanyolu galaksisi)ya sen cebrailin ya ben.ben olmicak göre cebrail sensin demiştir.astral bedenin bir hızı var,beynimizin yoğunlaştırarak oluşturduğu bedenlerinde bir hızı var.nur bedenin kevser havuzu sisteminde an vardir hız yoktur.an çok başka şeydir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Benzer Konular

    • Anında Hadim

      şu isimleri 72 defa okusa filhal acaib şeyler görür , اشيالوه اليهوش وانوشال تطليوش نهتوشال (Eşyaaluuhin , Elyehuuşin , ve Enuuşaalin , Tetleyuuşin , Nehtuuşaalin)   eğer uykun gelmezse sanki bir yerdeymişin gibi olursun ve birini görürsün ama sanki o seni görmüyormuş gibi davranır. işte o hadim dir. sonra başka bir ruhani görürsün seninle güzel şeyler konuşur . sonra başka bir kişi gelir böyle böyle 5 cisi olan ruhani işte o hadimdir. işte o çok güzeldir ve çok nurludur. hacetini yerine geti

      , Yer: Havas & Hüddam

×
×
  • Yeni Oluştur...