Jump to content

Aranılan Terkip ve Dualar...


Renan

Önerilen Mesajlar

Bilmediğiniz,  öğrenmek istediğiniz terkipler. uygulamalar, sırrı bilinmeyen dualar hakkındaki sorularınızı bu konuda paylaşabilirsiniz.

Merak ettiğiniz soruların cevaplarını ayrı ayrı başlık açmak yerine bu başlıkta  aramanızı rica ediyoruz, 

Bağımsız açılan başlıklar kapatılacak yada silinecektir..

 • Beğen 2
 • Şaşkın 1
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ehli sünnet hocalarımıza sorduk,  örneğin bir MAGNUM dondurma alıp çubuktaki şifreyle ÇEKİLİŞE katılıp  ve de Araba size çıkar ise bu arabayı almakta çekilişe katılmakta caizdir.  Bilgisi olan arkadaşlara danışmak istiyoruz. Bu tür çekilişlerin sonucun da verilecek olan hediyenin bize çıkması için önerebileceğiniz büyük DUA  ve ya ZİKİR tertibi var mıdır ?  (ŞASN FAKTÖRÜNÜ ARTTIRAN)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mahmud efendi cemaatindeki hocalar, süleyman efendi cemaatindeki ve diğer ehli sünnet hocalar. caiz olmasını bilmek fıkhi bir konudur. şimdiden uyarıda bulunmak isterim arkadaşlara kendi aklımızla fetva vermeye çalışmayalım. bu konu epeyce araştırılışmıştır. sonuç itibariyle caizdir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
3 minutes ago, sahraa said:

Cangirl75

bu iradeyi arttırıyor yanlış bilmiyorsam. diğer sıkıntılar için ne yapmalıyız? yada tüm bu sıkıntılar için önemli bir tertip var mıdır?

sıkıntılar icin yani bana en iyi gelen ilac gibi gelen insirah suresi okuyorum okudugum dan beri hic yasamiyorum

tamam iste sende irade eksikligi var bi türlü girisemiyorsun zikrettiginde yapabilme gücüne variyorsun kendimde yillar önce zikretmistim iradem olaganüstü acilmisti oysa o dönemde ne kafama bisey giriyordu nede yapabiliyordum .. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selamun eykum Arkadaslar Zalim bir bayan icin yuvami huzurumu bozmaya çalışan ustelik iftira atan bir bayan 1000 tane Tebbet okusam Ne olur ve okumaya niyet ettigimde 2 rekat namaz kılıp öylemi baslamaliyim?Of 54 bin tl dolandirdi say say bitmiyor ?? YARDIM EDIN LÜTFEN 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Renan, 09.08.2017 - 14:56 yazdı:

Bilmediğiniz,  öğrenmek istediğiniz terkipler. uygulamalar, sırrı bilinmeyen dualar hakkındaki sorularınızı bu konuda paylaşabilirsiniz.

Merak ettiğiniz soruların cevaplarını ayrı ayrı başlık açmak yerine bu başlıkta  aramanızı rica ediyoruz, 

Bağımsız açılan başlıklar kapatılacak yada silinecektir..

Ah yeni steye alisabilseydim basliklar yazdığımda icerik bulunamadi diyorve gizli ilimler goruyorum sadece bir benim galiba alısamayan  daha dikkatli olmaya calisicam tesekkur ederim?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Benzer Konular

  • Borç, Üzüntü ve Kederden Kurtulmak İçin Okunacak Dualar

   Bazı arkadaşlar benim gibi maddi sıkıntısı hat sahfada,bende yaptığım duaları burdan paylaşacağım inş......(faydasını gördüğüm dualar)   İnsanlar hep borç, sıkıntı ve kederlerden şikayet eder , dert yanarlar ve hayatımızda önemli yer tutarlar. Zaten hemen hemen her insanın,her ailenin bunlarla yüzyüze olduklarını söyleyebiliriz. Bunları aşabilmek için kendi gayret ve çabalarımızı sabırlı bir şekilde devreye koymamız gerekir.Gayret ve çabalarımızı elimizden geldiğince kullandıktan sonra,bunları

   , Yer: İş Bulma ve Rızık İçin Dualar

  • Sınavlar İçin Dualar

   Arkadaşlar sınavı olanlar, derslerinde başarılı olmak isteyenler bildikleri duaları burada paylaşsın.   Örneğin ben 1 ay sonra yeni sistemle YGS sınavına gireceğim. Derslerim fena değil. Tıp istiyorum ama birazcık daha puan almam gerekiyor. Kıl payıyla kaçırırsam çok üzülürüm.   Hangi duaları okumam lazım?   Benim okuduğum dualar şunlar:   -Kalem suresini sınavlardan birkaç gün önce okurum.   -"rabbi yessir vela tuassir rabbi temmim bil hayr" bu duayı sınavdan önce okurum.   -Bir de

   , Yer: Sınav Duaları

  • Rızkın Artması ve Borçtan Kurtulmak İçin Okunacak Dualar

   Kâinatın her yerinde Allah Teâlâ’nın kanunları geçerlidir. Bir Müslüman, dünyada çalışmadan kazanılamayacağını bildiği gibi Cenâb-ı Hakk’ın emir ve yasaklarını tatbik etmeden de cennete girilemeyeceğini bilerek kulluk vazifesini yerine getirmeli ve O’na tevekkül etmelidir. Peki rızık sıkıntısı çekmemek; rızkın artması, bereketlenmesi ve genişlemesi için neler yapılmalı?             Allah’a şükretmek rızkı artırır     Ayet-i kerimede buyruldu:

   , Yer: İş Bulma ve Rızık İçin Dualar

  • Eş, Aile, Sevgili İçin Aranılan Terkip ve Dualar...

   Sevgi ve Muhabbet için Dualar Bölümünde aradığınız bir duayı bulmak için yada hangi duanın etkili olup olmadığı hakkında fikir edinmek, hangi duanın nasıl okunduğunu öğrenebilmek ve hangi duaları okuyup sonuç aldığınızı anlatmanız için vs.....bu konudan yardım almanız amaçlı açılmıştır..

   , Yer: Havas & Hüddam Soru ve Yardım

  • Cesitli Dualar Bir Arada

   " Besmeleyi kapısının üzerine yazan kişi helaktan emin olur.     "- Besmele Hastaliktan korunmak için 190 defa yazilarak tasinir.   " Yatarken Fatiha ve İhlası okuyan, ölüm hariç, her şerden emin olur. []   "- Bir kagida 35 defa yazilip eve asilirsa her turlu serden korunulur.   "- Ticaretin verimli olmasi için 35 defa yazilarak ticarethaneye asilir.   "(Sabah namazından sonra 11 ihlas okuyana, Cennette bir köşk verilir.)   " Kim günde 500 defa salavat-ı şerife getirirse kimseye m

   , Yer: Dilek Duaları

×
×
 • Yeni Oluştur...