Jump to content

Yıldız Düşüklüğü Nedir


berresu
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

YILDIZ DÜŞÜKLÜĞÜ NEDİR.? 

Halk arasında yıldız düşüklüğü olarak tabir edilen şey aslında auranın zayıf olmasından dolayı kötü- negatif dediğimiz enerjilere açık olmasından başka bir şey değildir.

Kişi aurasını kuvvetlendirmediğinde aurada bazı yırtıklar meydana gelir ve bu yırtıklardan Alt boyut negatif enerjili varlıklar oradan enerji çekmeye başlar dolayısıyla önce auranın onarılması ve kuvvetlendirilmesi gerekir.

Kişi bunu nasıl anlar?

Fiziki anlamda; birden saplanan baş ve göz ağrısı şeklinde kendini gösterir.

Çok esner ve enerjisi çekilmiş gibi hisseder.  yoğun bir enerji saldırısına maruz kalmış olabilir o an. Hemen korumaya almak gerekir. Aslında o an yapılması önerilen ilk şey sirkeli su ile duş almak. Bu her zaman ortam dolayısıyla mümkün olmayabilir. Enerji insanda solar pleksus çakrasından çekilir.

Burayı (göbek deliğinizin olduğu bölgeyi) elinizle kapatarak dua okumaları yapabilirsiniz.

Lavanta koklayabilirsiniz. (frekans yükseltir)

Zihinsel olarak; Kişi artık hayata karşı umudunu kaybetmiştir. Yalnız kalmak istiyor ve kimseyle görüşmek istemiyordur. Mutsuzdur.

Hayatında ise; her şey ters gidiyordur. Olmasını beklediği şeyler bile son anda iptal oluyordur. Maddi manevi kayıplar yaşıyordur.

Genel anlamda aurayı nasıl kuvvetlendiririz?

Birinci olarak en başta kendimizi olumsuz ruh hallerinden çıkarıp, frekansı yükselterek.

İkinci olarak bazı uygulamalar yaparak

Üçüncü olaraktan enerjisi yüksek, pozitif kaliteli insanlarla bir arada olarak.

Frekansı yükseltmek 

Pozitif insanlarla bir arada olmanın bize ne katkısı olur derseniz. Frekansı düşüren ya da yükselten en önemli şeylerden biri yanımızda çevremizde bulunan insanların enerjileridir.

Bunu aslında açıklamaya bile gerek yok. Olumsuz ve karamsar insanların yanında nasıl yaşam enerjinizin düştüğünü; çok neşeli hayat dolu birinin yanında nasıl enerjinizin yükseldiğini fark etmişsinizdir. Bu uyumlanma doğal olarak gerçekleşmektedir sizi o kişinin rezonansına çıkarır.

Bunun tam tersi durumlar da olabilir. Çok pozitif birinin enerjisi sizi rahatsız ediyor sıkıyor tahammül edemiyor ve sürekli dertlerden konuşmak istiyorsanız, hatta insanların kötü olmalarını istiyor belki de kötülük yapmak içinizden geliyorsa... Üzgünüm frekansınız baya yerlerde demektir… Hatta alt boyut enerji varlıkları sizin bedeninizi kullanıyor bile olabilir.

Kendinizi kötü hissediyor ama yüksek enerjili insanlara çekiliyor ve onların yanında kendinizi iyi hissediyorsanız aslında umut var. Belli ki sadece çevresel koşullar sizi etkiliyor.

Üçüncü çakranın yani solar pleksusun
doğru çalışması çok önemli. Dengeli çalıştığında kişide iç huzuru yakalar. Yaşam amacını bulmuştur ve kendini başkalarını olduğu gibi kabul etmeyi öğrenmiştir.

Solar pleksusun düzenli çalışması için doğada sık sık yürüyüşler, güneş ışığı ve sarı renkten faydalanılabilir. Ayrıca günlük muz yemekte iyi gelecektir.
Abdest almak, Namaz kılmak, zikirde Aurayı güçlendirir.

Kişide yaşam enerjisinin eksikliği Hayy esmasının eksikliğinden de olabilir. Kişi "Hayy" esmasını seslendirerek frekansını yükseltebilir.

"Vedud" esmasıyla sevgi enerjisini yükseltir.

"Vasi" esmasıyla maddi durumunu düzeltebilir.

Korunma için neler yapılabilir?

Kuran bize bir takım negatif tesirlere (büyü, nazar, insanların kötü enerjisi gibi) Felak ve Nas sureleri ile kendimizi koruyacağımızı söyler.

Bu sureleri bazen bir defa okuduğunuzda hala o tesirin devam ettiğini görürsünüz.

Esmaların olduğu gibi aynı surelerinde birer ebced değeri var. Ve Âlimler bu surelerin ebced değerince okunarak auraya yüklenmesini önerir.

Felak suresinin ebced değeri 210 ve siz bunu bir oturuşta (tercihen gece) okuduktan sonra ciddi bir koruma sağlarsınız.

Felak suresinin içeriğine baktığınızda zaten gayet açık;

Rabbim sana sığınırım

“Düğümlere üfleyen büyücülerin şerrinden.

Ve haset ettiği zaman hasetçinin şerrinden”

Bazı Kaynaklardan işin ehillerince hesaplanmış bir şekilde bakıyorum. Bu yüzden bana ebcedle ilgili sorular göndermeyin lütfen.)

Bir başka uygulama

...............................

71 Ayetel kürsi

71 Felak

71 Nas suresini bir suya okuyup o sudan içmek ve o suyu başınızdan aşağı dökerek duş alabilirsiniz. (bi anlamda enerjinizi yıkamak diyebiliriz.)

Korunma duaları

..........................

Benim Ahmed Hulusi’den öğrendiğim ve sürekli okuduğum bir dua – ki ayettir

YUSUF-64. ayeti

“fallâhu hayrun hâfizâ ve huve erhamur râhimîn”

Anlamı: Allah en iyi koruyandır ve O, merhametlilerin en merhametlisidir”

Yine bir başka ayet sürekli okuduklarımdan,

MU'MİNÛN Suresi 97. ayet

“Ve rabbi eûzu bike min hemezâtiş şeyâtîn”

“Ey Rabbim! Şeytanların vesveselerinden sana sığınırım.”

Bunları günlük okumakta sizi negatif olan her şeye karşı koruyacak- koruma altına alacaktır.

Tüm bunları yaparken de dua ve niyet etmeyi unutmayalım.

“Allah’ım beni koru, muhafaza et ,Dua ve tövbelerimi kabul eyle.Senin yolundan ayırma. 
AURA NEDİR,? 
Aura kavramı, bütün dünya varlıklarında ortak olarak bulunan ve Teofizide kullanılan bir kavramdır. Her insanda, vücudu sarmalanmış halde bir elektromanyetik alan bulunmaktadır. Bedeni sarmalayan bu elektro manyetik alana aura adı verilmektedir.
Bu alan, aynı zamanda bir kalkan görevi de üstlenmektedir. Auranın güçlü veya güçsüz olması, birçok durumu etkileyen bir faktörü oluşturur. Örnek verilecek olunursa, aurası güçlü olan kişiler, hastalıklardan ve negatif durumlardan daha fazla uzak kalmayı başarırlar. Aurası zayıf olan kişilerde ise bu durum tam da tersini ifade etmektedir. Bu kişiler, fiziksel anlamda daha çabuk ve sık olarak hastalanmaktadırlar.

Aura, iki farkı türde bulunmaktadır. Bu farklı çeşitler, Spritüel ve Eteriktir. Etektik aura, insanlar tarafından görülebilme özelliğine sahiptir. Çünkü Etektik aura, insan bedenine yaklaşık olarak 20 cm uzaklıkta bulunmaktadır. Dünya üzerinde yer alan canlı veya cansız her nesnenin aurası bulunmaktadır. Fakat burada bir ayrım söz konusudur. O ayrım da, canlı varlıkların auraları daha kolay ve net olarak saptanabilmektedir. Bunun nedeni ise, canlıları meydana getiren atomların daha aktif yapıda bulunmalarıdır.
Vücut içerisinde çeşitli güç merkezler yer almaktadır. Bu güç merkezlerine ise, çarka adı verilmektedir. Vücudu sarmalayan aurayla çakralar birlikte çalışmaktadır. Aura, beyaz ışığı emme özelliğine sahiptir. Aura tarafından emilen beyaz ışık, çakralara iletilir.

İnsan auralarının renkleri bazı faktörlere göre farklılık göstermektedir. Bu faktörler, insanların gelişmesi ve ruh durumudur. Dünyada akla gelen her şey, titreşim halindedir. Durum böyleyken, insan aurası ise evrenle titreşim halinde bulunmaktadır. Bunun yanında auralar, çevrede bulunan kişilerin auralarıyla da etkileşim içerisindedir. Kişilerin auraları arasındaki etkileşim uzun sürerse, her geçen zamanda enerji alışverişi de paralel olarak artış göstermektedir. Auraların bir diğer özelliği de, katmanları olmasıdır. Etektik kısımda, evrenden ve etrafta bulunan canlılardan yaşam enerjileri gelir ve bu enerjiler aktarılır. Yine psikolojik alandan bakıldığında, ruhsal dünya ile birtakım bağlantı akışı gerçekleşmektedir. Zihinsel alanın çalışma konusu ise, düşünme şekli ve mantıktır.
ALINTI

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • Yıldız Düşüklüğü Nedir?

      Halk arasında yıldız düşüklüğü olarak adlandırılan konu; aura dedigimiz canlı ve bazı cansızların etrafında var olan enerji alanının zayıflaması veya zarar görmesi durumudur.. Bireyin enerji alanı zayıfladığı takdirde çevresine düşük frekans yayacak ve düşük frekanslı enerjileri kendisine çekecektir..     Yıldız düşüklüğüne maruz kalmış kişilerde sıksık şansızlıklar görülür, gerek iş gerekse aşk konusunda yolunda gitmeyen durumlar ortaya çıkar, olacak işleri son anda iptal olur. İkili ilişki

      , Yer: Enerji Sistemleri (Reiki, Feng Shui vb)

×
×
  • Yeni Oluştur...