Jump to content

En Etkili Ev Yapımı Kanser Tedavisi Ortaya Çıktı!..


Önerilen Mesajlar

En etkili ev yapımı kanser tedavisi ortaya çıktı! İşte kanserin reçetesi karışım...

En etkili ev yapımı kanser tedavisi ortaya çıktı! İşte kanserin reçetesi karışım...

Günümüzün en önemli hastalığı kanser, bir organ veya dokudaki hücrelerin düzensiz olarak bölünüp çoğalmasıyla beliren kötü urlara denir. Çok çeşitli kanser tipleri olmasına rağmen, hepsi anormal hücrelerin kontrol dışı çoğalması ile başlar. Tedavi edilmez ise ciddi rahatsızlıklara, hatta ölüme dahi neden olabilir. Birçok kişi kanserin tedavisini besinlerde aramaktadır. Rus bilim insanları yaptıkları uzun araştırmalar sonucunda ev yapımı en etkili kanser tedavisini açıkladı. Kanser tedavisi için bitkisel bir çözüm olan bu karışım nasıl hazırlanıyor? Karışımın içinde hangi besinler bulunuyor? İşte ev yapımı kanserin reçetesi olan o karışım...

En etkili ev yapımı kanser tedavisi ortaya çıktı! İşte kanserin reçetesi karışım...

FİLİZLENMİŞ BUĞDAY

Vücudun tam tedavisi için besindir

Kan damarlarını temizler

Kalbin her türlü sorununa şifa verir

Karaciğer ve böbrekleri temizler

Bağışıklık sistemini güçlendirir

Beyin fonksiyonlarını ve belleği geliştirir

Kalp krizini önler

Kalp krizi ve inme geçirmiş insanlar için tam kurtarma sağlar

Tüm kanser çeşitleri için en iyi çaredir

MALZEMELER:

-15 adet taze organik limon

-12 baş taze sarımsak

-1 kg bal

-400 gr. Buğday

-400 gr Ceviz

FİLİZLENMİŞ BUĞDAYIN OLUŞTURULMASI İŞLEMİ:

400 gr buğdayı bir cam kaba koyun. Üzerine gelecek şekilde su ile doldurun. Tercihen bu işlemi gece yaparsanız zamandan kazanma açısından sizin için daha iyi olur. Bu şekilde 10 ila 12 saat beklemesi gerekiyor.

Beklettiğiniz buğdayın suyunu süzün ve buğdayları yıkayın. Üzerinde fazla su kalmaması için süzgeçten geçirin. Suyu iyice süzülmüş buğdayı cam kavanozun içine koyun ve 24 saat bekletin. 24 saat bekletilmiş buğdayların üzerinde 1-2 mm uzunluğunda filizler oluşacaktır.

KARIŞIMIN HAZIRLANMASI

Filizlenen buğdayları, cevizi ve temizlenmiş sarımsakları iyice ezin.Üçünü ezdikten sonra karıştırın.

Bu işlemi tamamladıktan sonra 5 adet limonu kabuğuyla yıkayın. Kabuklu halde ezin, ezilen kabuklu limonu daha önce karıştırdığımız buğday, ceviz ve sarımsak harmanına ilave edin. Bunları da birbirine karıştırın.

Karışımların üzerine kalan 10 adet limonun suyunu ilave edin. Limon suyuyla birlikte diğer karışımı iyice harmanlayın. Harmanlandıktan sonra, 1 kg balı özellikle tahta kaşıkla karışıma ekleyin.

Malzemelerin karışımı macun haline gelinceye kadar karıştırın. Temiz bir kavanoza doldurun. Hazırladığımız karışımı buzdolabına koyun. 3 gün dinlenmesini ve malzemelerin birbirine geçmesini bekleyin. 3 gün sonra tüketmeye hazır hale gelecek.

UYGULAMA AŞAMASI

Bu mucizevi ilaç her yemekten önce ve yatmadan 30 dakika önce alınır. Günde 4 defa olacak şekilde tüketin. Eğer kanser tedavisi için kullanılacaksa, her 2 saatte bir 1 ya da 2 yemek kaşığı alınmalıdır.Bu tarif insanlara sağlık ve iyi yaşam sağlar. Vücuda gençlik ve enerji verir. Kanserin reçetesidir.

Tüm tedaviler için gerekli olan vitamin, mineral, biyoaktif maddeler, proteinler, karbonhidratlar ve bitkisel yağlar içerir. Bu nedenle insan vücudunu korumak için çok faydalıdır.

Organlarımızı ve vücudumuzdaki bezlerin günümüz toksinlerinden ve zehirlerinden arınmasını sağlar.

Yediğimiz ve içtiğimiz bütün yiyeceklerin içeceklerin içinden vücudumuza giren, organlarımıza yapışıp yavaş yavaş bizleri hasta düşüren, zehirleyen zehirli maddelerin atılımını sağlar.

https://www.sabah.com.tr/galeri/saglik/en-etkili-ev-yapimi-kanser-tedavisi-ortaya-cikti-iste-kanserin-recetesi-karisim/15

 

 

  • Beğen 1
  • Thanks 1
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunu bende yapmıştım. Buğday çimlendirip filizlenmiş kısımlarını  rondadan geçirip Anneciğime içirmiştim. Tahliller hep temiz çıkmıştı Dr. Maşallah tedaviye ii yanıt verdi demişti. Sonra korku nedeniyle zona oldu. İki tedavi çakıştı vs.. 

En önemlisi moral, 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
hacersş, 17 saat önce yazdı:

Bunu bende yapmıştım. Buğday çimlendirip filizlenmiş kısımlarını  rondadan geçirip Anneciğime içirmiştim. Tahliller hep temiz çıkmıştı Dr. Maşallah tedaviye ii yanıt verdi demişti. Sonra korku nedeniyle zona oldu. İki tedavi çakıştı vs.. 

En önemlisi moral, 

En önemlisi kader. Annenin vakti saati dolmuş bir hastalığını iyilestirmissin başka yeri hastalanmış bu kader Allah mekanını cennet eylesin annennin

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...