Jump to content

Rüya


Da vinci20

Önerilen Mesajlar

Merhaba.

Şuan Başkasıyla Olan Ama Beni Sevdiğini Düşündüğüm Eski Sevgilim İçin Devamlı Dua Okuyorum.Uyumadan Önce haber ala bilmek için 812 kere ya habir zikrini çektim uyudum.Rüyamda ben bir koltukta oturuyordum gururlu bir şekilde sanki taht gibi. Sevdiğim kişiyse arkadaşlarıyla birlikte bir o kafeden çıkıp benim yanımdan takmadan geçtiler.

Bundan Önceki Rüyada da eski sevgilim "neden bana adım atmıyorsun?" diye sormuştu,ben atacağım diye düşünüp onu aramış ama bulamamıştım rüyamda.Ne anlama geliyor bunlar?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

MaaşAllah bu ne sevgi yahu... :) Şu kör olası dünyada şöyle bir sevenim olmadı ona yanarım... :D Allah rüyanı hayırlara çıkarsın inşallah ama çok sevenin hiç bir zaman kıymeti bilinmez. Kaçan hep mutlu olur da kovalayanın tırnak ucu kadar değeri olmaz. Sanırım üzerine çok düşüp şımartıyorsun. İlgini bir geri çek bakalım. Seviyorsa döner, dönerse senindir, dönmezse koyver gitsin nereye istiyorsa. Seni sevmeyeni sen de sevme. Hiç kimse senden daha değerli değildir. Gençsin sanıyorum. Sağlığının ve gençliğinin kıymetini bil... Rüya yorumu değil bu tabi. Dünyayla senden çok yıllar önce tanışan birinden ufak bir nasihat... :) Rüyanı yorumlayan biri çıkacaktır...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlginç bi rüyamı paylaşayım bir iki hafta evvel rüyamda yere serilmiş haldeyim sırtımda da yani yerde de yavru dolusu siyah yılanlar sırtımı onlara dayayıp onları ezmiyorum ancak sürtünüyorum o esnada tabi sırtımda tuhaf gıcık hisler hissediyorum kalkıp uzaklaşıyorum

Tabirinizi olumlu olumsuz yazabilirsiniz 

 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...