Jump to content

Karaciğer Temizliği İçin Nane+Portakal+Limon Kürü...


Önerilen Mesajlar

Karaciğer Temizliği İçin Nane+Portakal+Limon Kürü

karaciğer temizliği: karaciğeri temizleyen kür

Karaciğer Temizliği İçin Doğal Kür

Malzemeler:

1 litre içme suyu

Bir avuç taze nane yaprağı

Bir bardak taze sıkılmış portakal suyu (tanecikleri ile birlikte)

1 yemek kaşığı taze sıkılmış limon suyu

1 çay kaşığı rendelenmiş limon kabuğu

Bal (tatlandırmak için)

Hazırlanışı:

Kaynar suya nane yapraklarını ekleyin.

5 dakika pişirin ve limon kabuğunu ekleyin.

Ocaktan alın ve soğuyana kadar bekleyin.

Karışıma portakal, limon suyu ve balı ekleyin.

İyice karıştırın ve gün boyu aralıklarla tüketin.

Karaciğer Temizleme Küründeki Malzemelerin Faydaları

Portakal inflamasyonla savaşan, kalp-damar hastalıkları, göz hastalıklarını ve bağışıklık sistemi eksikliklerini önleyen C vitamini açısından zengin bir kaynaktır. Ayrıca portakal suyunda bulunan tanecikler, karaciğerin filtrelediği kanda bulunan ve toksik maddeler içeren safradan kurtulmak için bir sünger görevi yapar.

Limon mükemmel bir detoks gıdasıdır. Toksinlerin aktivitesini engelleyen ve vücudunuzun bunları doğal olarak atma yeteneğini geliştiren yüksek miktarda Sitrat içerir. Ayrıca, Hollandalı araştırmacılar limon kabuğu içindeki bileşiğin, kan şekeri ve kolesterol seviyelerini düşürdüğünü ve bunun da karaciğer yağlanması tedavisinde faydalı olduğunu bulmuşlardır.

Nane, hepatit C virüsüne karşı koruyan faydalı miktarda fitoöstrojen içerir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Benzer Konular

  • Düşman için Yap Allaha Havale Et..

   Arkadaslar düşman icin bir su veya bir avuc topraga mucadele suresini okuyun kapisina mumkunse evin icine serpin gorev bitmistir   allah dusman seytan serrinden hepimizi korusun!!!!!!!!!!!!!!!

   , Yer: Havas & Hüddam

  • İş HayatınıN KötÜ Gitmesİ İçiN

   hindistanda artık kullanılmayan bir uyguılamadır çünkü herkez tarafından artık biliniyor bu uygulama eskiden bir oyun olarak hediye edilirdi santraç gibi ilerlemeli bir oyun 17 idi adı ama bu oyuna gizlenmiş bir büyüdür. hediye edilen kişiye birde oynaması için fildişi bir kale hediye edilirdi. kalesi her uynadığında bir kaleye geldiğinde bir olmsuzluk yaşardı. öfke para kaybı hastalık gibi.   örnektir yapsanızda bir işe yaramaz

   , Yer: Büyü

  • Düşmanı Helak Etmek için

   Bir Arabi Ayin Son çarşamba Günü Bakire Bir Kiza Hamur Yoğutturulur Ve Bunu Nohut Miktarinca Küçük Parçalara Böldürülür 1001 Tane Olacak 1001 Defa Ya Kahhar Okunur üzerine üflenir O Hamur Deneleri Güvercinlere Saçilir Kuşlar Onlari Yerken Tevekkelü Ya Birkan Bi Helaki Fülan Bin Fülan Bi Hakki Hazihil Esmaişşeriyfeti Hiyel Acel Denir Oradan Arkasina Hiç Bakmadan Uzaklaşilir .

   , Yer: Büyü

  • Sevilmeyen Düşman Olunan Bir Kişiye Zarar Verdirmek için Yapılması Gerekenler

   Bir kimsenin üzerine bela gelmesini yahut hastalığa yakalanmasını istiyorsanız o kişi için şunları yapmalısınız.Cumartesi gününe girilen ilk saatlerde Cumartesi günü ayın son günlerine denk gelirse daha etkili olacaktır.Bir kurşun levha almalı ve bu kurşun levhanın üzerine dar yazmalıdır.Daha sonra bu levha üzerindeki yazıya bakışlar sabitlenerek 110 defa arka arkaya dar denir.Sonra zarar görmesi istenen kişinin zarar görmesi için dua edilir . Yine bu levhanın kişinin evinin ya da iş yerinin iç

   , Yer: Büyü

  • Sırlı Yasin Okuması (Hacetler İçin)

   Uygulama:Cuma gecesi Yasin suresi bir defa okunur.     1.ayet 1000 defa (Yasin harfi)     Yasini uzatarak okursanız daha tesirli olur.Yaasiiin (islam anahtarı)     58.ayet 313 defa, 82 ve 83.ayetler 313 defa tekrarlanır.     sonra aşağıdaki sırlı esma duası 100 defa okunur.     " Yâ Hû sirrullah Yâ Hû şifatullah Yâ Hû Zâtullah Yâ Hû vücudullah Yâ Hû ef'alullah "     Fazileti     Bereket,rızık ve olmasını istediğin hacet ve ciddi zafer için çok etkilidir.   alıntı

   , Yer: Dilek Duaları

×
×
 • Yeni Oluştur...