Jump to content

Önerilen Mesajlar

Sayılarla ŞifaRus matematikçi Grigori Grabovoi matematik evrenin alfabesidir düşüncesinden hareketle sayılar ve frekansları, ışıklar, ses dalgaları üzerinden bir şifa yöntemi geliştirmiş.  Onun keşfettiği bu şifalanma yöntemi sayıların iyileştirici gücüne odaklanmaktadır.

Grigori Grabovoi'nin Rusya'da 'sayılar eczanesi' olarak anılan kitabı (restoration of the human organism through concentration on numbers) İngilizce ve Almanca'dan sonra yakında türkçe'ye de kazandırılacağı düşünülüyor. Matematikçi olmamakla birlikte matematiğin çok önemli olduğuna inanan birisi olarak böyle bir yöntemin merakımı celbetmemesi düşünülemezdi. Ancak, yöntemin bir matematikçi ve bir tıp doktoru ile birlikte oluşturulduğunu öğrenince iyice merakımı celbetti. 

Rus matematikçinin söylediğine göre; evrende herşeyin bir titreşimi vardır ve sayıları uygun dizilimler kullanarak hayatın her alanında dönüşüm yasayabilir ve şifalanabiliriz. Birde hafızası olduğu iddia edilen suya okunduğunda tamamdır 🙂

Ben matematikçi değilim, tıp doktoru da..." ama bir matematikçiyle tıp doktorunun ortak akıllarıyla geliştirdikleri ve uygulayanların sonuç aldığı bir metot ilgiyi hak ediyor. yöntemin detaylarını ve nasıl uygulanabileceğini yöntemin öne çıkan uygulayıcılarından birisi  şöyle özetliyor: "Grabovoi'nin yöntemiyle bilinçaltımıza kaydedilen olumsuz bilgiler, olumluya çevriliyor. bu değişim de şu anımızı ve geleceğimizi etkiliyor. kişi neyi, neden yaptığını bilerek hayatına devam ediyor. Uygulamada da sayıların enerji seviyesindeki titreşimlerini kullanıyoruz."

Tabi araştırmadan konuyla ilgili yazmak doğru değil, ben de yeni öğreniyorum.

Wikipedia'da;  dolandırıcılıktan hüküm giydiği yazıyor. Konu anladığım kadarıyla, ölen çocukların yakınlarından onları dirilteceği iddiasıyla para almış, ancak, başaramamış. Kendisinin iddiası böyle birşey olmadığı, siyasi erkin gücüyle tutuklandığı yönünde. 2005 yılında 11 yıl hüküm giymiş, 2010 yılında serbest bırakılmış. Tabi bu konu hakkında kesin bilgi sahibi olabilmek için orjinal kaynaklara bakmak lazım. Ama kendi adıma beni çok engellemedi bu bilgi. Çünkü, yöntemden yarar gördüğünü düşünenler çok olduğu gibi, benim mantığıma çok uygun bir yöntem. Dolayısıyla konu hakkında yazmaya devam edeceğim.

Bu şifalanma yöntemine göre, her enerjiye karşılık gelen bir sayı dizisi yani bir sekans vardır. Bu duruma özel sayının tekrarlanması ile iyileşme sağlamak amaçlanmaktadır.

Bu sistem, hastalıkların oluşumunu enerjinin normallikten çıkması olarak tanımlar ve bunu yenden normal kılmak için sayılardan destek almayı önerir.

 Sayılarla Şifa: Sayı Sekansları Nasıl Uygulanır?

Her sayının konuşulan dilden bağımsız olarak sahip olduğu bir titreşim seviyesi vardır. Değişik sayı dizileri, değişik durumlara özgüdür. Bu özel sayı dizileri önceden belirlenmiştir.

İhtiyaç duyulan sayı dizisi duruma göre saptanmalıdır ve bir ritüel dahilinde tekrarlanmalıdır. Bu tekrarlar sırasında, niyet çok büyük önem taşır.

Tekrarlama süresince, sevgi ve diğer olumlu duyguları hissediyor olmak gerekir. Öfke, kırgınlık ve kızgınlık diğer tüm olumsuz duygular ile beraber geride bırakılmalıdır.

Bu özel sayı sekanslarının üzerinde yazılı olduğu objeleri beden üzerinde taşımak da, hedefe ulaşmada kişiye yardımcı olacaktır. Bu obje bir kolye ya da bileklik olabilir.

Eğer bedensel bir hastalığa, rahatsızlığa karşı sayılardan destek alınıyorsa, doğrudan sorunlu bölgenin üzerine de uygun sayı yazılabilir.

Hangi Sayı Dizisi Ne için Kullanılır?

 

Gençleşme..................................2213445
Uyumlu ilişki...............................141111963
Kilo kontrolü...............................4812412
Sağ diz ağrısı...............................4812531
Sol diz ağrısı................................485148291
Baş ağrısı.......................................4818543
Grip.................................................4814212
Maddiyat......................................71427321893

İyi bir iş .......................................493151-864-1491

Enerji tıkanıklığını açmak için..3396815

Hızlı İyileşme..................................19751

Sonsuz sağlık..................................148-99-99

Bunlar sadece örnekler. O kadar çok sayı sekansı var ki. Size en uygun olanla başlayabilirsiniz. 

Nasıl okuyacaksınız?

Sayıları tek tek okuyacaksınız. Aralarında tire olması orada bir nefes alarak boşluk vermeniz gerektiğini gösteriyor. En az 10 kez 21 gün öneriliyor. Suya okuyup içebilirsiniz. Hastalık için okuyorsanız oraya yazabilirsiniz. Para için okuyorsanız yazıp cüzdanınıza koyabilirsiniz. Aynı anda çok sayıda niyet için yapabilirsiniz. Ama benim tavsiyem ilk önce çok önemli bir konu ile başlamanızdır. Karışmasın birbirine. 

Ben niyetin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Olumlu duygular içinde, pozitif bir ruh haliyle okumak gerek. İnanmadığınız birşeyin gerçekleşmesi olasılığı ancak mucize olur. Rabbim isterse herşey mümkün. Ama çalışacak, uygun yöntemlerle hayatınıza çekeceksiniz.

Ben hızlı iyileşme ile başladım. 

Thetasız olmaz. Tüm istediklerimiz oldu, oldu, oldu. 

 

 

 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayıyı iyi araştırdın mı?

Yabancı kaynaklardan baktım çatışmaların çözülmesi diyor.

Dolayısıyla eğer doğru sayıyı okumuyorsan istediğin sonucu alamazsın. 

Ben hızla iyileşme sayısı okuyorum. Sayıya takılmadan müsait olduğum her an okuyorum. Bardağa yapıştırın diyenler var. Ben öyle yapmıyorum. Sayılarla aram iyi olduğundan keyifle uyguluyorum. Yeni başladım. Sonuçlarını paylaşacağım. 

Bilinçaltı, olumsuz herhangi birşeyle karşılaşınca devamına bakmaz, size olumsuz kelimeyi yaşatacak tüm tecrübeleri çeker. Engelleri kaldır dediğinizde ne kadar engel varsa yığar ya da en iyi ihtimalle var olanı korur. O yüzden tavsiyem yapmak istediğiniz her neyse o konuda bilinçaltınızın anlayacağı şekilde somut ve olumlu kelimelerle tanım yapın.

 

Şöyle ki, iyileşme kelimesini bile anlamayabilir. Aynı bilgisayar gibi düşünün. Siz ne derseniz onu yapıyor aslında. Eğer sağlıklı olmayı 0-7 yaş grubunda hastalıklarla kodlamışsa siz iyileşme derken hastalığı davet ediyor olabilirsiniz. Tam olarak midemde rahatsızlık yaratan ..... durumun iyileşmesi, düzelmesi, ...... olarak en sağlıklı hale gelmesi vb. tanımınızı kodlayacaksınız. 

Bilmiyorum yeteri kadar açıklıkla anlatabiliyor muyum?

Zengin olmak diye bir dilek olamaz bana göre. Zengin olmak bilinçaltınız için eğer yokluk bilincinden gelmişseniz ayda 1000 TL kazanmak olabilir. Ve 1000 lira kazanıyorsanız bilinçaltınıza göre zenginsiniz. Sorun yok.

Ama ayda ....TL kazanmak, ....TL değerinde durağan servete sahip olmak vb. sizin bilinçaltınızın anlayacağı şekilde somut tanımlar yapmalısınız. 

İş bulmak diyoruz ya, bilinçaltınız evde oturmayı, ev kadını olmayı iş olarak kodladıysa yandınız. Zaten gerçekleştiriyor ona göre.

Uzattım biraz. Hemen topluyorum. 

Dileğinizi sizin bilinçaltınızın tüm olumlu seçenekleri önünüze çıkaracak şekilde tanımlayın. Ona uygun kodu, duayı bulun ve ona odaklanın. Birde onun gerçekleşeceğine inanmanız gerek. Eğer okurken içinizden bir ses, sen mi gerçekleştireceksin bunu? Nasıl olacak bu? vb diyorsa bilin ki bir yerde yanlış birşeyler var. 

Herşey mümkün. Rabbimin verdiği aklı ve diğer şeyleri doğru kullanırsak tüm dileklerimiz hayırlısı ile gerçekleşir. Yeter ki önce Rabbime sonra kendinize inanın. 

 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Devam edelim.Gideni geri getirmeye çalışana kadar, doğru insanı hayatımıza çekelim. Bu sayıların etkisi çok tartışmalı bir konu. Bu metodun iddiası şu, hayatınızdaki aksaklıkların tümü bozulan matematiksel dengenizden kaynaklanıyor. Bu sayıların tekrarlanması frekansın uyumunun ve tekrar dengenin sağlanması için. Mümkün mü? deneyip görelim. 

Aşk, sevgi ve mutluluk formülü;

914891319 (10 defa)

47648676 (10 defa)

888-412-1289018 (10 defa)

1011105010 (10 defa)

706 (10 defa)

938 (10 defa)

157-914 (10 defa)

1888948 (10 defa)

8888 ( sınırsız)

8 (sınırsız )

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...