Jump to content
  • 0

Fala İnanır mısınız?


ilknuuurr

Soru

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

  • 0
кυвiŁαу

Kahve falında bana söylenen şeyleri saplantı haline getirirsem, ki faldan medet umuyorsam bunu kesin yapardım; önümdeki bir iki hafta boyunca kafamda tasarladığım yüzlerce ihtimalin birkaç tanesi ile karşılaşmam kesin. Kesin diyorum çünkü zorlama benzetmelerle falda çıkan şeylere yorumlayacağım illâ ki bir olay olacak.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

.eski cahiliye Arapları Hz İsmail zamanından kalan oklarin renkleri ile bazı şeylere hüküm vermeye çalışmış Hz peygamber zamanında Maide 90.ayet ile içki kumar yapılmak için dikili taşlar ve fal okları şeytan işi olduğu bildirilmiştir.

Kehanet kahinlik ve içgüdüsel dusuncelerin doğru çıkma sebebi insan ruhunun ilahi gücün bir parçası olması sebebi iledir.seytan bu noktada vesvese ile insanı ve cinleri kandırır.aldatir.insan herşeyi kendinden bilmekte pek beceriklidir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
HaYaLGöZLüM

Burçlar ve mizaclar vardır, nerede bir kova burcuna rastlasam kadın erkek farketmez benimle birebir aynı mizaca sahipler ama fal kişinin kendi tahmin ve yorumlarına dayalı aldatmacadan ibarettir fala asla inanmam.. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

Cahiliye dönemi ve öncesi bittikçe yeniden başlıyor. Ne yildizname nede fal aslı olmayan işlerdir. 7 milyar insan 12 yıldıza hatta yıldız diye anlattıkları gezegenlere nede aslı astarı olmayan öngörülere sığar. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...