Jump to content

Musallat Olan Biri İçin Okunacak Dua İsteği


derindehliz

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba. İnşallah konuyu doğru yere açmışımdır. 

Sıkıntım Başlıkta belirttiğim gibi. Uzun süredir üzerime musallat olan biri var ne desem olmuyor ne yapsam olmuyor. Engelledikçe başka yerlerden arıyor. kaçtım gelip beni bulmakla falan tehdit ediyor çevresiyle tehdit ediyor vs. Benim gerçekten elimden gelen yapacak hiçbir şeyim kalmadı. Bildiğim duaların hepsini yapıyorum artık inançsızlığa düşeceğim nerdeyse.

Ben derdi üstümden kalksın bir daha benim karşıma çıkmasın aramasın sormasın ona bile razıyım çektiklerimin yanında. Birinin kahrına okumak son çare diye düşünüyorum ben. Bildiğim esmaları okuyorum artık dua okumaktan ağzım çenem düşecek ama bir türlü olduramıyorum her şeye dikkat etmeye çalışsam da. Ne yapayım ne okuyayım nasıl okuyayım lütfen bana yardım edin. En azından bir hayır duası edin artık canıma kıyacak noktaya gidiyorum Allah muhafaza sınandığımın farkındayım ama çok zorlanmaya başladım.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

 kişiye defaatle bildirdiğiniz halde uzaklasmiyorsa evvela ıslah olmasını niyet etmek kaydı ile 3 veya 7 gün 300den az olmamak kaydı ile zilzal süresi okuyun.bu sürenin hikmeti ile yerle bir olur.

Bu konu havasta  tefrik ve terhil konularına girer.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...