Jump to content

Annem kilisede mum yaktı negatif etkisini yaşadık nasıl bozabiliriz


Kelendria

Önerilen Mesajlar

Bundan yıllar önce küçük bir şehirde yaşıyorduk, mutsuz değildik, iyi kötü yaşayıp gidiyorduk. Annem İstanbul'a gelmeyi çok istiyordu, orada evimiz de vardı, babamı da ikna etmişti ama tayinini Istanbul'a çıkaramıyordu. Birinin tavsiyesiyle adaların birinde bir kilisede mum yakıp İstanbul'a gelmeyi dilemiş. O kilisede mum yakıp dua eden herkesin dileğinin gerçek olduğunu duymuş. İstanbul'a geldik. Ama İstanbul'da hayatımız çok kötü gitti. Etrafımızdaki herkes okul hayatında iş hayatında normal yaşarken biz feci sorunlar yaşadık, öyle ki evimizi satmak zorunda bile kaldık. Sonra ben birgün bir festivale gittim, dönüşte o kilisenin önünden geçmiştim, içimde bir negatif enerji, bir sıkıntı oldu, yani sanki orada bir varlık bana öfkeleniyormuş gibi, öfke enerjisi. Ben biraz hissedebilirim yani.

Meditasyonlarda filan orayı gördüm. Annemin verdiği bilgilere göre o kilisedir yani. Bu etkiyi nasıl düzeltebilirim? Biz şu anda İstanbul'dan taşınmak zorunda kaldık da. Istanbul gibi önemli ve iş imkanları olan bir şehrin bize uğursuz gelmesi hiç hoş değil. Bu etkinin bozulması lazım. Kiliseye gidip bozayım dedim kilise hep kapalı. Şimdi pandemi yüzünden gidemiyorum.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
кυвiŁαу

İstanbul sadece size uğursuz gelmiyor. Neredeyse son üç yıldır ciddi bir ekonomik buhran var. Bu durum çoğu insan gibi sizi de etkilemiş. Üzerinde Muhammed'in adının yazılı olduğu pastanın kesilmesinden daha mı kötüymüş annenizin kilisede mum yakması?

 • Beğen 1
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
кυвiŁαу
Kelendria, Bir saat önce yazdı:

Sorunlarımız 20 yılı aşkın süredir devam ediyor...

Benim kişisel sorunlarım 14 yıldır devam ediyor ve ben 14 yıl önce sofu bir Müslüman iken şimdi ateistim. Bir çok şeyi tecrübe ederek bu duruma geldim. Dinsel anlamda konuya yaklaşmak işin karmaşık tarafı. Durumu dallandırıp budaklandırmaktan başka bir şey yapmaz ve sürekli sorumluluğu size yıkar. Halbuki şanssız olduğunuz için aksilikler sizi bulmuş. Bunun bir nedeni yok, hayat böyle. Kiminin iki yakası bir araya gelmez, kimi ise güzel talihin yürüyen birer temsilcisidir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kilisede mum dikmek dinen mekruhtur.lakin dinimizde ve diğer dinlerde hurafeler vardır.maddeden meded ummak Allah'tan yüz cevirmektir.

Madde ile havas uygulamak duaya vesile etmek hak olmayan mevzular ile dua etmek şeytani ve Seytani varlıkları davet etmektir.

Dua edildiği an tecelli başlar.  duaya Allah mutlak icabet eder.dua kabul edilmez ise şeytan da icabet eder.bunu bu şekilde tecrübe etmek gerekir .

Tek çözüm tam bir ihlas ile Tevbe etmektir mumları yakmak söndürmek fayda vermez 

 • Beğen 1
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaşadıklarınızın kilisede mum yakmakla alakası yok, işler yolunda gitmemiş ve siz bunu annenizin mum yakmasıyla bağdaştırmışsınız. Bu yüzden de kilisenin önünden geçerken içiniz sıkılmış. Annenizin yaptığı günahtır, samimi bir şekilde tövbe edin.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
 • Benzer Konular

  • Hıdırellez de Neler Yapılır Nasıl Dua Edilir

   Dünyada 6 Mayıs bereket bolluk sağlık talih kısmet şifa uğur ve mutluluk gibi sayısız dileklerın kabul edildiği gün olarak kabul edildiği gündür.     Hızır ve İlyas peygamberler her yıl 5 Mayısı 6 Mayısa bağlayan gece buluşup doğaya can vermek üzere sözleşmişler. Onlar tüm gece boyunca gezerler.     Gül ağaçlarına asılan veya suya bırakılan dilekleri toplarlar. Eğer sizinde dilekleriniz bulunursa bugün yerine gelir.Bakalım kimin ne dilekleri var kimin dilekleri kabul olacak.     Hızır v

   , Yer: Dilek Duaları

  • Negatif Enerjilere Karsi Uygulama, çok Önemli!

   Arkadaslar, bu sayfalarda maalesef negatif enerji veya büyü ile karsilasan kisi pek cok. Bu yüzden Sizlere yeni bir Thread acmayi düsündüm. Cok önemli bir uygulama ile karsilasacaksiniz: Öncelikle hangi negatif seylerden rahatsiz edildiginizi düsünün. Bunlari yok etmek icin bir masa basina oturun ve karsiniza iki tane beyaz mum ve bir kaba koyulmus iki tane cig yumurta, ayrica iki tane yarisina kadar su doldurulmus bardak koyun. Sol elinize bir yumurtayi alin, sag elinize öteki yumurtayi da

   , Yer: Büyü İle İlgili Soru ve Yardım

  • Soru: Niyet ve Dilek Defteri Nasıl Yazılır?

   Merhaba, niyetlerimizi ve dileklerimizi yazacağımız defter nasıl olmalı, ne tür cümleler yazılmalı, her gün bunu tekrar etmelimiyiz vs vs .. bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi !!   Bu konulara yeni merak sarmış biri olarak bunun tüm inceliklerini öğrenmek adına destek almak istiyorum 😊

   , Yer: Sorular

  • Mutfağınızda Bile Yetiştirebilirsiniz: İstiridye Mantarı Nasıl Yetiştirilir?..

   Mutfağınızda Bile Yetiştirebilirsiniz: İstiridye Mantarı Nasıl Yetiştirilir? İstiridye mantarı nedir? Bilimsel ismi “Pleurotus ostreatus” olan ve kavak mantarı olarak da bilinen bu lezzetli mantar türü, ilk olarak Almanya’da I. Dünya Savaşı sırasında geçim sağlamak amacıyla ekildi. O tarihten itibaren istiridye mantarına gösterilen ilgi artmış, lezzeti ve görüntüsüyle dünya çapında ticari bir besin olarak kendisini kabul ettirdi. Japon, Kore ve Çin mutfaklarında hatırı sayılır bir

   , Yer: Bitkiler ve Bitki Bakımı

×
×
 • Yeni Oluştur...