Jump to content

Yıllar önce ölen kör kahin Baba Vanga’nın 2021 Kehanetleri Ortaya Çıktı! 2021 Kenahetleri Kaşırttı!


berresu

Önerilen Mesajlar

Yıllar önce ölen kör kahin Baba Vanga’nın 2021 kehanetleri ortaya çıktı! 2021 kenahetleri şaşırttı!

Yıllar önce ölen kör kahin Baba Vanga’nın 2021 kehanetleri ortaya çıktı! 2021 kenahetleri şaşırttı!

Gerçek adı Vangelia Gushtero olan Baba Vanga lakaplı kahinin 2021 yılına ilişkin kehanetleri ortaya çıktı. 5079 yılında dünyanın sonunun geleceğini ön gören kahin 2021 yılı içinde çarpıcı açıklamalarda bulundu.

1996 yılında 85 yaşında ölmesine rağmen Baba Vanga’nın kehanetleri konuşulmaya devam ediyor. Gerçek adı Vangelia Gushterova olan Baba Vanga, tuhaf iddiaları nedeniyle 'Balkanların Nostradamusu' lakabıyla anlıyor. 12 yaşında görme yeteneğini kaybeden ve o dönemde kendisine geleceği görme yetisi verildiğini iddia eden Baba Vanga’nın kehanetlerinin ardı arkası kesilmiyor. Tanrı’dan çok nadir bir hediyenin verildiğini söyleyen Baba Vanga, Sovyetler Birliği’nin dağılmasını, 11 Eylül olaylarını, 2001 saldırısını, Prenses Diana’nın ölümünü ve Çernobil felaketini bilmişti. Tahminlerinin yüzde 85’i doğru çıkan kahin, 2021 yılı içinde tahminde bulunmuştu.

“İNSANLIK KANSERDEN KURTULACAK”

baba vanga

Baba Vanga’nın ilk tahmini kanser hastalığı üzerine oldu. Ona göre 21. yüzyılın başlarında insanlık kanserden kurtulacak. Kahinin çılgın tahminleri arasında ise Avrupa ekonomisinin düşeceği ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e kendi ülkesinden biri tarafından suikast girişiminde bulunulacağını ve aşırı İslamcıların Avrupa'da bir saldırı düzenleyeceği yer aldı.

İnsanlık bilincinin tamamen değişime uğrayacağını belirten ünlü kahin, “Zor zamanlar gelecek. İnsanlar inançlarına göre bölünecek. İnsanlığın kaderini ve kaderini değiştirecek yıkıcı olaylara tanık oluyoruz." demişti.

Bulgar kahinin petrol üretiminin duracağını ve dünyanın dinleneceğini de ifade etmişti. Hatta petrol üretimi durduğu için trenlerin güneş ışığı ile çalışacağını söylemişti.

Kahinin iddialarında üç dev ülkenin birleşeceğini ve kırmızı para biriminin oartaya çıkacağını iddia etmişti. Hatta 2021 yılında bir ejderhanın gezegeni ele geçireceğini öne sürmüştü. 100, 5 ve 0 rakamlarını gördüğünü vurgulayan kahin tahminleriyle çoğu kişiyi şaşırtmayı başarmıştı. Önümüzdeki 200 yıl içinde uzaylılarla temas kurulacağı ileri sürülmüştü.

baba vanga2

"Kozmosta yaşam keşfedilecek ve aniden dünyadaki yaşamın ilk kez nasıl ortaya çıktığı netleşecek," ekleyerek "insanlar diğer dünyalardan ruhani kardeşleriyle temasa geçecekler" diye tahmin etmişti.

Baba Vanga'nın görüşüne göre "gizemli bir hastalıktan" muzdarip olacağını söylediği Başkan Donald Trump Beyaz Saray'dan ayrılırken işler iyi görünmeyecek. Hatta Trump’ın kendisini sağır bırakacak ve beyin travmasına neden olacak gizemli bir hastalığa yakalanacağını iddia etti.

BABA VAGA’NIN KEHANETLERİ YORUMLANDI

baba vanga3

Kahin kehanetinde ortaya attığı üç devin Rusya, Hindistan ve Çin olabileceği ve her ikisi de kırmızı renkte olan 100 Yuan ve 5000 ruble banknotların gündeme gelebileceği düşünüldü. Hatta ejderha olarak tanımlanan ülkenin Çin olduğu vurgulandı.

 
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Benzer Konular

  • Miranda Lee - Yıllar Sonra........

   Miranda Lee - Yıllar Sonra   Yasemin Serisi   ......Angelina donup kalmıştı. Doğru mu duymuştu? Kadın gerçektende bu adı mı söylemişti? Ağzı açık halde bakakalmıştı ki adam gözlüklerini çıkardı. Bu oydu. Bu gözler kesinlikle başkasının olamazdı. "Jake..." diyebildi. "Merhaba Angelina..." dedi Jake erkeksi sesiyle. "Bunca sene sonra beni tanımana çok şaşırdım".......   - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

   , Yer: Estanbul Kitap ve Dergi

  • 51 Yıl Önce Donduruldu! Hala Canlanmayı Bekliyor...

   51 yıl önce donduruldu! Hala canlanmayı bekliyor Yakalandığı amansız hastalığın pençesinden kurtulabilmesinin bir yolu yoktu. Aslına bakarsanız hala yok. Böbreklerindeki kanser nedeniyle 1967 yılında 73 yaşında iken kendi rızası ile yasal olarak tüm vücudunu dondurtan James Bedford, tedavinin mümkün olduğu bir gelecekte yeniden canlandırılacak. Resmi kayıtlara göre ölü olarak kabul edilen Bedford, tıbben tam olarak ölü sayılmıyor. Cyro tüpünde tüm organları dondurulmuş bir şe

   , Yer: Bilim & Teknoloji

  • Unutan Kişilere Yedirin 10 Gün Önce Yediğini Bile Hatırlayacak...

   Unutan Kişilere Yedirin 10 Gün Önce Yediğini Bile Hatırlayacak Akciğer kanserinden korunmak için sigara içmememiz gerektiğini hepimiz biliriz. Alkolü fazla tüketirsek karaciğerimiz sıkıntıya girer. Az su içmek ise böbrek sağlığımızı tehlikeye atar. Peki ya tüm vücudumuzu ve organlarımızı yöneten, ayrıca zihnin temeli olan beynimizi korumak ve işlevlerini geliştirmek için ne yememiz gerektiğini biliyor muyuz? Güçlü bir hafıza için 8 beyin dostu besin Stres, hava kirliliği, köt

   , Yer: Şifalı Bitkiler ve Alternatif Tıp

  • Beynin Evrimi Ve Tanrıların Ortaya Çıkışı / E. Fuller Torrey

   Dünyanın her yerinden dinler ve mitolojiler Tanrı’nın ya da tanrıların insanları yarattığını öğretirken ateist, hümanist ve materyalist eleştiri dinin bir insan icadı olduğunu ileri sürerek teolojiyi baş aşağı çevirir. Bu kitapta, E. Fuller Torrey, temel soruya verdiği yanıtla tanrıların kökenini insan beynine yerleştiriyor ve dinî inancın evrimin bir yan ürünü olduğunu ileri sürüyor. İlk olarak Charles Darwin tarafından ileri sürülen bir fikri temel alan Torrey, tanrıların ortaya çıkışının çe

   , Yer: Estanbul Kitap ve Dergi

  • Düğünden 3 Gün Önce Terk Edilirsen Ne Yaparsınız ??...

   Düğünden 3 Gün Önce Terk Edilsen Ne Yaparsın ?? Allah korusun tabii.Kimsenin başına vermesin.ama hayat bu bazen tatsız şeyler olabilir..

   , Yer: Estanbul Anketleri

×
×
 • Yeni Oluştur...