Jump to content

Sevdiğimin geri dönmesi için etkili dualar önerir misiniz


Misafir432323

Önerilen Mesajlar

Ben sevdiğim kişinin bana geri dönmesini istiyorum ama sevgilisi var sanırım. Büyü tarzı şeylerden uzak duruyorum Allah korusun. Bana en kısa sürede hayırlısıyla geri dönmesi için hangi duaları okuyayım? Lütfen yardım edin.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Şimdi, Cangirl75 yazdı:

Sevgilisi var sanma mi var mı yok mu 

Ya şöyle anlatayım ben önceden bu kişiyi reddetmek zorunda kaldım ama aklımdaydı hep. Yakın zamanda da konuştuk çok da güzel konuştu eskiye dönmek ister gibi. Sonra da sevgilisi olduğunu söyledi hiç beklemiyordum gerçekten. Üzüldüm böyle davranmasına da belki de hayırlı biri değil ama hala aklımdan atamıyorum. Sevgilisi var diye dua okuyup okumamakta kararsız kalıyorum. Bir de böyle yakın davrandığı için yeniden konuşmak istediğini düşünmüştüm. Şu an ne yapsam bilemedim açıkçası ama Allah dua etmeyi nasip ettiyse, kabulünü de nasip etmiştir denir ya bilmiyorum neden hala istediğimi ama içimden olacak gibi geçiyor. Yani ne yapabilirim dua etmem doğru olur mu sizce?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
3 dakika önce, Cangirl75 yazdı:

Madem konuşma olmuş sor söz, nişan, düğün felan sor ona göre karar verirsin veya birlikte verirsiniz

 

Yok sevgilisi sadece söz, nişan vs.yok hatta bana da yakın davranıyordu dediğim gibi o yüzden çok sevdiğini bile düşünmüyorum şu an. Yani kendi arkadaşça yaklaştığını söyledi ama öyle olmadığına eminim bu yüzden sevgilisine de haksızlık ettiğini düşünüyorum. Bana geri dönmesini neden bu kadar istiyorum hiç bilmiyorum gerçekten ama dua etmem yanlış mı olur sizce ve önerebileceğiniz bir dua var mı?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...