Jump to content

2021 Sonbaharın Öne Çıkan 4 Moda Trendi


Deniz Demir

Önerilen Mesajlar

Selam bugün karşıma bir yazı çıktı ve sizlerle paylaşmak istedim. Bende bir şey demek isterim triko pantolon bence bu senenin en sevileni diye düşünüyorum. 
"2021 Sonbaharın Öne Çıkan 4 Moda Trendi
Mevsim rotasını sonbahara çevirirken, gardıroplarda oyuncu değişikliği başlıyor. Yazın enerjik stiline eşlik eden parçalar yerini sonbahara yakışır ceketlere, triko elbiselere ve trençkotlara bırakmaya hazırlanıyor. Stil manifestosunu konfor üzerine kurduk ve Kopenhag Moda Haftası'ndan ilhamla sonbaharın öne çıkan dört moda trendini derledik. Sonbahar gardırobunuzu hazırlamadan göz atın.
Takım Oyunu: Blazer Ceket x Pantolon
Sonbahara resmi bir giriş yapmak istiyorsanız, takım oyununa dahil olun. Blazer ceket ve pantolon ikilisiyle yazın konfor alanında kalmak mümkün. Üstelik farklı form ve kesimler de dinamizm seviyesini yükseltme konusunda tam destek sağlıyor. Renk skalasında yükselen tonlarda ise sonbahara yakışır haki, krem, kiremit ve siyah var.

Konforlu Stil Formülü: Triko
Triko kumaşının konforlu duruşu ve esnek yapısı, kendisini gardıropların klasik oyuncusuna dönüştürdü. Evin sınırlarını aşan bu kumaş podyumda trendler listesine de girdi. İster takım şeklinde giyin ister parça parça eşleştirin. Mevsim geçişlerinin en çekici parçasına, sonbahar gardıroplarınızda yer verin.

Yağmur Üniforması: Trençkot
Sonbahar mevsiminde gardıropların joker elemanı olan trençkotlar –giyilme süresine rağmen- işlevsel tavrından ödün vermiyor. Eşleştiği her stil oyununa cool bir görünüm kazandıran trençkotların, oversize kesimi makbul. Mevsim yaklaşırken yağmur üniformanızı hazırlayın, deriz.

Dinamik Tavır: Neon Renkler
Renkli giyimin sadece güneşli havalara yakıştığı gerçeği artık bir şehir efsanesine dönüştü, malum. Termometreler düşerken, sonbahar gardıroplarında renkleri, özellikle de neon olanları artırarak mevsimsiz bir stil tavrı sergileyebilirsiniz."
Kaynak: alem
2021 de lastik bel de çok ünlü olmuştu ve gerçekten çokta kullanışlı ve rahat olduğunu düşünüyorum:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...