Jump to content

Çekim Yasası -Kurallar (Derleme)


yokum
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

1. Bir şeye yürekten inandığınızda ve kesinlikle bilme duygusunu hissettiğinizde o şey gerçekleşir.

2. Peki, inancınızı destekleyen hiçbir kanıt yoksa? Yine de inanın! Beklenti kanıtı yaratacaktır. Çözümlere odaklanmalısınız, problemlere değil.

3. Evrensel Ben’de her şey sadece mümkün olmakla kalmaz aynı zamanda zaten çoktan vardır. Gerçekleşmesi, dönüşmesi için sadece niyete ihtiyaç vardır.

4. Bu dünya sizin hayalinizdedir. Unutmayın! Her şey yanılsama, hayal, illüzyon… Önemli olan inançtan çok hayal gücü

5. “Neden”lerle “nasıl” larla ilgilenmeyino sizin işiniz değil evrenin işi. İsteklerinizi güçlü ve bilinçli bir şekilde isteyip gerisini İlahi güce bırakın.

6. Düşüncelerimiz mıknatıstır. En çok neyi düşünürseniz onu hayatınıza çekersiniz.

7. “Coşkulu sonuç”a odaklanın. Ne olursa olsun

Bir kez bilinçaltınız bu “Coşkulu sonuç” ile etkilendiğinizde, sizi oraya ulaştırabilmek için evrendeki en etkili güçleri açığa çıkaracaktır. Yaratım için yapacağınız bir iki seanstan sonra, Coşkulu sonucun çekim gücü öyle güçlü olacak ki aradaki zor basamaklar da zahmetsizce halledilebilecektir.

8. Bir şeye zaten sahip olduğunuzu içinizde hissettiğinizde ona sahip olursunuz. ( Ayrıca sahip olduklarınıza şükran duymayı hatırlayın.)

9. Ağzınızdan çıkan her söz büyülüdür. Düşünceler ve duygular çekim alanı yaratır. Yeni bir araba istiyorum dersiniz ve süreç başlar ama ardından alacak gücüm yok derseniz ve enerji akışını durdurursunuz. Bu yoksunluk duygusu ya da kıtlık bilincidir.

Evrensel yasa kişileri tanımaz sadece enerjileri tanır.

10. Evrensel çekim yasasına karşı koyamazsınız. Yer çekimine karşı koyamayacağınız gibi.

11. Mekansızlık prensibi: Bir şeyin aynı anda her yerde olabilmesi, tüm uzayı doldurabilmesi

12. Zamansızlık prensibi: Zaman doğrusal olmadığı için (geçmiş, şu an ve gelecek, genel sıralamaya göre) olay, biz onu görürken gerçekleşebileceği gibi, çoktan yaşanmış ya da ileriki bir tarihte yaşanacak da olabilir. Evrenin gözünde 5 ay ve 1 gün arasında hiçbir fark yoktur. Olan tek şey şu: Sizin sınırlı algılarınıza göre 5 ay zordur, bir gün kolaydır. 5 Aylık bir olayı zor olarak tanımladığınız ve algıladığınız için kendi kendinizi tıkamış oluyorsunuz.Allah’a göre 5 ay da bir 1 sn de fark etmez. O’nun “Ol” demesi yeter..Bu kavramlar biz insanlar için gecerli ve biz bu kavramlara göre inancımızı kuvvetli veya zayıf tutuyoruz... Her şey beyinde oynanmakta ve bitmekte. Şu andaki dünya hayatı çoktan oynandı ve bitti esasında biz bitmiş bir hayatı beyinde oynamaktayız. Eğer bir kişi, herhangi bir olayı bütün ayrıntıları ile aynen görüyorsa (rüyasında ya da uyanıkken bir vizyon olarak), bunun tek bir açıklaması olabilir: Bu olay, önceden

yaşanmış ve bitmiştir. Bu şekliyle de evrensel akashik kayıtlara, yani

görüntü arşivine girmiş ya da kaybolmuştur. Buradaki asıl temel, holografik âlemdeki zaman ve mekândan yoksun düzendir (ve oradaki yaşanıp-bitmiş tek bir andır) ama onun bir

dışa vurumu olarak neden-sonuç yasalarına uygun bir düzen alan dünya planı da, onu algılayanlar (biz insanlar ve diğer bütün yaratılmış olanlar) olduğu sürece, kendi içinde bir gerçeklik düzeyi oluşturmaktadır.

13. İnsan kendini beş duyu ile kısıtlamadığı takdirde istek yasasını harekete geçirerek birçok açıklanması zor olan işler başarabilir. Öncelikle an içinde bulunmak ve trans (vecd) haline geçerek zaman kavramından uzaklaşmak gerekir

14. Evren’e verdiğiniz siparişlere tahammülsüzlük ve sabırsızlık enerjileri yükleyerek siparişimizi bloke etmemeniz gerekir Evren’e sipariş ettik; güvendik-inandık-teslim olduk-siparişimizin %100 geleceğini bildik ve şükrettik Denklemin anahtarı böyle .

16. Akıl ve mantık süzgeci, bazen inancınızla savaşır ve sorgulamadan inanmak, başarmanın en büyük nedenidir. İnancın güç alanına daha fazla girmek istiyorsanız, başaracağınıza, başarmadan önce inanmalısınız. Mantık size engellerinizi, inançsa (=hayal gücü) desteklerinizi gösterir. Geliştirdiğiniz eminlik düzeyi, hayatınıza müthiş kolaylıklar kazandırır. Başaracağınıza ne kadar derin inanırsanız, o kadar çok destek size yardımcı olacak ve o kadar kolay başaracaksınız.

17. İstediğiniz şeye sahip olmak için vibrasyonunuzu yükseltin. Vibrasyonu yükseltmenin en etkili yolu ise sevgi enerjisidir. Her şey sevgi enerjisi ile inşa edilir. İstenmeyen bir durumdan ancak sevgi ve kabullenişle tümüyle uzaklaşabilirsiniz.Sevgi harika bir dönüştürücüdür.

18. “Acaba yapabilir miyim” demek, “Acaba Yaratıcı yapmamı sağlayabilir mi” demektir.

19. Başarabileceğinizden şüphe etmenize neden olan düşünce, kendinizi gücün kaynağı sanmanızdır. Güneşle kopan Ay karanlık; Yaratıcıyla bağı kopan insan yokluktur. Kendinizde aradığınız sınırsız gücü göremiyorsanız, başarabileceğinize nasıl inanırsınız? O zaman dayanacağımız güç, kendi imkânlarımız değil, çünkü tam olarak kendimize ait hiçbir imkânımız yok. Ama evrene sınırsız işler yaptıran kudretin bunu bize de yaptırabileceğini bileceğiz. Gücü sınırsız olan siz değilsiniz; ama, sınırsız bir güce dayandığınızı biliyorsunuz.

20. Gördüğünüz duyduğunuz hissettiğiniz her şey yanılsamadır, hayaldir. Yanılsamanın büyüklüğü ya da küçüklüğü gerçekleşmesi için bir engel değildir. Yanılsamayı büyük ya da küçük olarak nitelendiren bizim sınırlı algılarımızdır. bu yüzden de olaylara sınırlı beş duyumuzla bakmaktan vazgeçip sınırsız olan ruhumuzla bakmalıyız.

21. Sizin duygularınızın frekanslarıyla, düşündüğünüz veya hissettiğiniz şeyin atomları Kuantum Alanında birbirine denk düştüğünde birbirlerini çekecektir. Çekim Yasası gereğince istediğiniz şey size gelecektir. Çekim Yasasına güvenin !

NOT: Bu siteden ve başka sitelerden, çeşitli kitaplardan , kendi deneyimlerimdençekim yasası ile ilgil i önemli bulduğum noktaları derleyip toparladım.Umarım faydalı olur...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...