Jump to content

İçini Dök Rahatla Anlat Derdini Rahatla Muhabbet Olsun Gönüller Şenlensin


Mira
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Uzun Zamandan Beri Hep Birlikte Estanbul Gibi Büyük Bir Forumdayız.Binlerce İnsan Yani Hepimiz Dertlerimizi Sıkıntılarımızı Paylaşıyoruz.

 

Fakat Görülen O Ki Bütün Konuların Başlığı Altında Buna Uygulamalar Diğer Bilgi Paylaşımlarıda Dahil Olmak Üzere Her Konunun Altında Sohbet Ediliyor.

Kimi Özel Yaşamı Hakkında Derdini Anlatmış Kimi Sıkıntısını Kimi Başka Birşeyi,Bu Sebepten Dolayı Birçok Üye Forumdaki Konuların Başlığı Altında Yapılan Sohbetlerden Dolayı Konuyu Anlıyamadıklarını ve Buyüzden Bir Sürü Sayfayı Okumak Zorunda Kaldıklarından Şikayet Ediyorlar,Haklılarda

Bu Nedenle Bunların Önüne Geçmek için Bütün Üyelerimizin Bu Konu Başlığı Altında Sohbet Etmesini Rica Ediyorum ve Konu Açan Üyelerin Konularının Başlıkları Altında Sohbet Etmemelerini Diliyorum.

İnsanlara Yarar sağlarken Emeklerini Heba Etmenin Yanlış Olacağını Düşündüğüm için HerŞeyi Bu Başlık Altında Paylaşınız Diğer Konulardada Sohbet Etmek Yerine Sadece Konu Hakkında Merak Edilenleri Sormanız Yeterli Olacaktır..

Bütün Konularda Yapılan Sohbet Amaçlı Mesajlar Silinip Yaptırım Uygulanacaktır.

Herkes Burda Döksün içini Derdine Derman Arasın,Acısını Hafifletmek için Bağırsın Haykırsın ama Saygı Çerçevesinde Maksat Rahatlamak Olsun

 

İyi Forumlar Dileriz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

katılıyorum bir arkadaşımız acil bir derdi için dua istiyor diğer biri sevdiğime dua okurmusunuz diyip olayı aşka getiriyor diğer bir gıcık olduğumda adam yazmış 14 sayfa olmuş biri çıkmış ne yapıyoduk nasıl yapıyorduk diye konuyu okumaya üşenip konu sahibini çileden çıkarıp sabır taşını çatlatıyor biraz daha saygılı olmanın kimseye zararı yok sizede teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

insanların dualara sadece dünyalık sarılmasından...su kadar okursan su olur kıstaslarından.aslında herseyin kaderde ve nasipte olmasından nasıpten öte yol olmadığını bilmeyenlerden...şükür ve kanaatı bilmeyenlerden...sıkılıyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...