Jump to content

Evrenden Torpilim Var


şâhâne:)
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Evrenden Torpilim Var - İstemek Olmanın Yarısıdır

 

 

dharma9789944986816_tn-1.jpg

 

Yazar: Aykut Oğut

Yayınevi: Dharma Yayınları

Sayfa sayısı: 263

Basım tarihi: Mart 2009

Kategori: Kişisel Gelişim

 

 

Siz hiç 150 kilo oldunuz mu? Sizin hiç yabancı bir ülkede bavulunuzu kaybettiğiniz, sabahları mısır gevreğine bira döküp hayatta kalırken günlerce tek kelime bile konuşmadığınız, dayak yedikten sonra girdiğiniz komadan bir gözünüzü kaybetmiş olarak çıkıp tekrar parklara döndüğünüz, annenizi kaybettikten sonra hapiste yatarken babanızı kaybettiğiniz oldu mu?

 

Benim oldu.

 

Peki ya sonra o yabancı ülkenin dilinde şakır şakır konuşup hatta seslendirme yönetmenliği bile yaptığınız, o ülkedeki filmlerde başrol oynadığınız, 70 kilo verip filinta gibi olduğunuz, yeni ve mutlu bir hayat kurduğunuz, elinizi attığınız her işi altın yumurtlayan tavuğa çevirdiğiniz, her saniyenizi gülümseyerek geçirdiğiniz, hayatta istediğiniz her şeyi elde etmeye başladığınız oldu mu?

 

Benim oldu.

Nasıl mı?

Gelin anlatayım...

kitap gayet hoş bi kitap tavsiye ederim.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Aykut Oğut - Evrenden Torpilim Var

   Aykut Oğut - Evrenden Torpilim Var   Siz hiç 150 kilo oldunuz mu? Sizin hiç yabancı bir ülkede bavulunuzu kaybettiğiniz, sabahları mısır gevreğine bira döküp hayatta kalırken günlerce tek kelime bile konuşmadığınız, dayak yedikten sonra girdiğiniz komadan bir gözünüzü kaybetmiş olarak çıkıp tekrar parklara döndüğünüz, annenizi kaybettikten sonra hapiste yatarken babanızı kaybettiğiniz oldu mu?     Benim oldu.   Peki ya sonra o yabancı ülkenin dilin

   , Yer: Estanbul Kitap ve Dergi

  • Evrenden Torpilim Var....

   Aykut oğut'un yazdığı bir kitap..yazın bu kitabı okudum ve şöyle bir teknikten bahsediyor...''istediğiniz şeyin gerçekleşmesi için planlar yapın yazar amerikaya gitmek istediğinde bir uçak bileti ayırttırmış ve 1 yıl sonrasına ve beklemeye başlamış..evrenin o uçağa binebilmesi ve amerikaya gidebilmesi için akışı değiştirdiğini düşünüyor''...bende buna benzer bişey denedim 2 günlüğüne gitmek istediğim ama şartlar gereği gitmemin imkansız olduğu bir durumda alışveriş yaptım küçük bir bavul hazırla

   , Yer: Çekim Yasası

×
×
 • Yeni Oluştur...