Jump to content

Pyrokinezi Çalışması


Guest clever
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Pyrokinezi çalışması yapacak arkadaşlara.

Bir çok evrensel enerji tutkunlarının bilmediği şey; bütün enerjiler dört elementten kaynaklıdır. ve bu dört elementin atasıda ateştir. ateşi ise ateş yapan ısı değeridir.

İşte burdan yola çıkarak rahatlıkla anlayabilirisnizki Prokinezi evrensel enerjilerin atasıdır. ve amacımız her ne olursa olsun, o amaca ulaşmak adına yapmamız gereken ilk adım "ısı" ya hükmedebilmek. Daha önce açtığım konuda Prokinezi hakkında acizane açıklama yaptım. deneme yapan ve yapacak olan arkadaşlar zaten ilk ve en büyük adımı atmış demektir.

 

işte bu noktada acizane sizlere bir ışık tutmaya çalışıcam.

 

İşin sırrı çalışma sürecinde doğru şekilde hayal kurabilmek ve dolayısı ile konsantrasyonu maksimuma çıkarmak.

peki nasıl olcek bu iş?

Yer yüzünde nekadar insan varsa bir okadarda farklı çalışan beyin varır. Buda demektirki herkes farklı hayal eder.

Kendimden örnek vermek gerekirse; vücudumdaki ısıyıomuzlarıma topladığımı hayal ediyorum ve sonrasında omuzlarımdan ellerime doğru aktığını hissetmeye çalışıyorum. bu yaptığım bir çeşit karıncalanma oluşturuyor ellerimde. ve hareket başlıyor.

İşte bu seanslar bir nevi beynimize format atmaya benziyor. pırıl pırıl bir beyinle istediğimiz şeyleri aklımıza getiriyoruz sonrasında. Ve bingoooo

 

normal şartlarda yapılan konsantrasyon çalışmaları veya düşünce gücünden yararlanma çabalarında %20 güçlü isek bu %80 lere kadar yükseliyor. dolayısı ile başaramayacağımız çok az şey kalıyor.

aklınıza takılan ve merak ettiğiniz detayları belirtiniz lütfen sevgilerimle

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

normal şartlarda aklıma birdenbire gelen kuvvetli isteklerin anında olabildiğini gördüm ancak düşüncelerimi tek bir noktaya sabitlemek istediğimde çoğunlukla başarıya ulaşamadım.

tam net anlayamadım, ısıdan yola çıkarak mı düşüncelerimizi tek bir noktaya sabitlememiz gerekiyor??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet arkadaşlar. tek tek cevap vermek isterdim ama her soruyu tek yorumda yanıtlamaya çalışıcam acizane. Bunu karanlık bir yerde yapmamız gerekiyor. birde ellerimizin muma yakınlığı canımızı acıtmayacak kadar mesafede olmalı."etkisi nedir amacımıza ulaşmada demişsiniz:" konu içinde anlattığım gibi vücut ısısına hükmetme çalışması sonunda bilinç altında enerjimizi kullanmamızı engelleyen, konsantrasyon yeteneğimizin yolunu kesen herşey siliniyor. bir çeşit format atmak gibi. zaten butür bir Pyrokinezi çalışmasının ardında gece uykusunun rahatlığına doyamazsınız:)

işte bunu başardığınız zaman konsantrasyon gücünüz tahmin edemeyeceğiniz kadar yükseliyor. buda her sorunu çözmede yol açıyor. dediğim gibi evrensel enerjilerin atası sayılıyor Pyrokinezi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu konu artık başka yanıtlara kapalıdır.
 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...