Jump to content

Dediklerim Çıkıyor.


buraklk

Önerilen Mesajlar

Merhaba benim bugünlerde dediklerim çıkıyor.Bunun sebebini bilmiyorum.Acaba çekim yasasımı yapıyorum bilmiyorum.Gerçi ben pozitif düşünemem ve istediklerime konsantre olamıyorum.Yaşadığım olaylar:

1)Yeğenimle yolda giderken canım kola çekti.Havada sıcaktı.1 dk geçmeden yeğenim bedava 1 litre kola buldu hepsini içtik.

2)Kolayı içtikten sonra Tv'yi açtık.Dedimki gel dayım bize para verecek.Onlarda inanmadı.Neyse dayım dışarı çıkmadan yanına gittik anında bize para verdi.

3)Benim raşit diye bir arkadaşım var.İnternette manager oyunu oynuyoruz.Dedimki ona beraber aynı ligde oynasak son maç puanlar eşit olsa ben kazanıp şampiyon olsam dedim.Şuan aynı ligdeyiz.Maçlar devam ediyor.

4)Annem bugün kabak yemeyi yaptı.Bende şaka olsun diye anneanneme yemeği yeme içinde saç var vs dedim.Saç buldu.Annemde yemeği atmış.:D

Bu olayların anında olması beni şaşırtıyor.Size söyledim diye inşAllah bu yeteneğim kaybolmaz.:DKonuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.Uygun değilse uygun yere taşırsanız sevinirim.:)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

selam arkadasim benimde bir donem oyle oluyordu aninda dedigim oluyordu sebebini bilmiyorum ama hatta sesli dusunduklerim bile oluveriyordu birine simdi sevgilin resmini yirtti dedim ben fransada onun sevgilisi turkiyede kalkti aradi hemen; sordu sevgilisi evet simdi yirttim kim soyledi dedi , bu sadece bir tanesi bunun gibi uzun bir donem daha neler oldu neler simdi o hislerim yok bilmiyorum neden. ama rica etsem su an beni hic tanimadigin halde de hissettigin birseyler varmi mesela merak ettim yoksa sadece o anlik icine gelen hisler mi

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aman kurcalamayın aman nedeni sebebini araştırmayın...Tılsımı kaybetmeyin;) Bilmeden yapılan ve sorgulanmayan her cekim anında gerçekleşir...Ama "dedim olmadı,düşündüm gerçekleşmedi" gibi ayrıntılara girdiğiniz an olay bitiyor...Görmedim,duymadım,bilmiyorumu oynayın ve isteyin... Bırakın böylesi en güzeli ve buaralar hep olumlu düşünün ve bunu sesli veya içten dillendirin dileklerinizin gerçekleşme sırası sizde belkide...

 

Herşeyin gönlünüzce olması dileğiyle.Kolay gelsin:)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu tür şeyler yaşıyorsanız sebebi telepati yeteneğinizin güçlü oluşudur..unutmayın her insanda vardır bu tür özellikler ama bazı insanlarda dahada gelişmiştir.hatta belli bi süre zikir okuyanlarda çok fazla dua edenlerde.. vs telepati yeteneği güçlenir..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...