Jump to content

Ruyada İstedğini Görme. Ruh Gezdirme, Gerçek Dua Şekli, Düşüncenin Önemi..


Guest Halife

Önerilen Mesajlar

Şimdi bizzat kendimin yaşamış olduğu şeyleri yazacağım..

 

Öncelikle ben Allah'a tam güvenen bir insanım ki her müslüman tam manasıyla güvenmeli... Allah'a güvendiğiniz taktirde hiçbir olayda tereddüt etmemeniz gerekir. Günahkarda olsanız yaratanınızı bildiğiniz müddetce her an her hatırınızda onun büyüklüğünü tastik edip af dilediğiniz taktirde rahatlıkla güvenebilirsiniz. Örneklerini açıklayacağım.

 

Ben Allah'in Hayy, Gayyum, Ehad,Samed,Evvel,Ahir isimlerini çok zikrederim..

 

Hatta Şöyle Bağışlanma Bağışlanma Dilerim..

 

Estağfirullahellezi la ilahe illa hüv el hayyül gayyüm, el vahidül ehad, es samed, el evvel, el ahir, el bagi, el gani ve etübü ileyh.

 

Bağışlanma diliyorum ki Varlığı Sonsuz Olan, Varlığıyla var kılan,cüzzelerden meydana gelmemiş tek olan varlığında bir eksiklik bulunmayan, başlangıcı ve sonu olmayan surekli olan, sonsuz olan, herşeyden üstün olan Allah'dan başka ilah yoktur. Tövbem onadır.

 

Bu ayeti kerimenin sadece hayy ve gayyum olanı ile söylense bile denizlerin köpüğü kadar günahı olsa af buyrulur denilmiş.. Bu şekilde düşünün..

 

Bunu okudunuğunuz zaman Allah'in varliğini tam anlamiyla kabullenip onunla bütünleştiğinizi varlığın ondan ibaret olduğunu ve onun izni olmadan hiçbirşey olmayacağını ama yinede herşeyin ona muhtaç olduğunu benimseyerek bağışlanma diliyorsunuz... Önerimdir.. Dua'da bu düşünceyle ederseniz etkisi daha çabuk olur. Dua ederken o kadar günahım var kabul olmaz falan diye düşünenler tamamen Şeytan vesvesesidir yanılmayın.

 

Ayette diyor ki, 'Ben size herşeyden daha yakınım bana dua ettiğinizde dua'nıza cevap veririm o halde sizde bana iman edin'. her insan dua edebilir ne olduğu önemli değil bu onun için gerçekleşecektir. Ancak kafirlere sadece dünyada vardir ahirette yoktur hükmüde yerine gelecektir.. Kafirler Allah'a inanarak istemezler ama varlikta Allah'tan başka bir varlik yoktur. Onlar bilmedende olsa ona yönelirler tesbih ederler ama farkında değildirler. Hiçbirşey yoktur ki allah'i tesbih etmesin.. dimi..

 

Şimdi Rüyada İstediğinizi Görmek Dua etmek Yada Dahaileri'ye giderek ruhunuzu gezdirmek mi istiyorsunuz. Buna karar verdiğiniz günü önceden belirleyin.. O gün az konuşun öz konuşun fazla yemek yemeyin suyu çok içmeyin yapabilirseniz eğer yukardaki Ayeti Yada Hayy ve Gayyum isimlerini çok zikredin.. Saat Gece 11'den Sonra Uyumaya çalışın uyumadan evvel saat'inizi Gece 3'e kurun kalkın abdest alın 2 rekat namaz kılın sonra tekrar yatagınıza gidin. Şimdi buraya kadar herşey normal ne istiyorsunuz. Rüyada hiç gitmediğiniz bir yeri görmek istiyorsunuz mesela Ben Paris'e hiç gitmedim uyurken sürekli Paris'te olduğunuzu düşünün ama yüz üstü uyumayın sırtı üstü uyumaya çalışın Paris'te olduğunuzu düşünürken sakın ha caddelerinde gezdiğinizi falan filan düşünmeyin sadace orda olduğunuzu düşünün beyniniz zorlanacaktır uyumakta güçlük çekebilirsiniz o sıra'da düşünmeyi kesebilirsiniz başka birşey düşünmeden uyumaya çalıştığınızda orda olduğunuzu göreceksiniz.

 

Ruh gezdirmek istediğiniz zaman ise tek yapmanız gereken yine sırt üstü yatmak uykunuzun gelmesini beklemek uyku üzerinize çökerken gözlerinizi tam kapatmayın hafif aralayarak yatın.. bilinciniz acik olur.. o şekilde birden bilinc kontrolunde uyku moduna geçiyorsunuz ama aslında goruyorsunuzda hemen ruh'unuzu kaldırmaya calısın ben denedim oluyor evde orda surda burda gezdim.. hatta göğe uçmaya kalktığımda göğü gecemiyordum yerin altına gidebiliyordum ama göğü geçemiyordum günahlardan heralde :( bazen ruya seklindede oluyor ruh gezdiriyorum saniyorsunuz ama beyninizde olup bitiyor yada ben gezdirdiğimi saniyorum ama ama herşey gerçek gibi oluyor fark etmeniz için kalktiginizda önce yatakta kendinize bakın goruyorsanız tamamdır :D ben hiç bakamadım..

 

Bu şekilde ki ruyalarda kontrol sizde oluyor uçabiliyorsunuz ne isterseniz oluyor sadece tereddut etmeyeceksiniz. Mesela ben Din'le ilgili Sır aramıştım nurdan parlayan kuran sayfalarını buldum okuyordum tam okuyamadım uyandım..

 

Dua'ya gelince dua ederken olacagına kesin inanarak dua edin dua nızı düşüncelerde gerçekleştirmeyin sadece isteyin....

 

 

Şimdi 3 Yerdede Aynı şeye değindim Düşüncelerde yaşamayın neden açıklayım..

 

Allah'a birşeyi dilediğinde ona ol der o şey hemen oluverir diyor.

 

Diğer bir ayette ise Düşüncelerinizden sorumlusunuzdur diyor.

 

Yani siz bir işi istediğinizde onu düşüncelerinizde yaşarsanız sizin için o şey zaten olmuş yaşanmıştır demektir.

 

Bunu yaşadığım şu olayla anlatıyım birgün paraya çok ihtiyacım vardı dididim durdum şurdan gelcek böyle olacak şöyle yapacam dedim hayaller kurdum yok Allah'a dua ettim bıraktım peşini tam umudu kestim öyle otururken birden telefon çaldı hiç ummadığım biri bir iş için beni aradı tam ve yüklü miktarda para almıştım..

 

Yani bize düşen istemek vermek ise Allah'a mahsustur. Şimdi diyeceksiniz olacakları rüyada önceden görenler aynısı gibi yaşıyor ama o etken dışardan gelen bir etken düşünce ise senden geliyor yaşatıyorsun...

 

Şimdi çoğu kişi yeniden doğru şekilde dua etmeye başlar.. :)

 

Selametle..

 

Not Gece Kaldırma Sebebi Yorgun vucut hiç birşey yapamaz gece kaltıgınızda 12-3 en onemli uykuyu almış olup abdest alıp namaz kıldıgınızda hem dinç olursunuz hem enerji dolu hemde Allah için güzel birşey yapmış olursunuz. Bu şekilde beyin daha iyi anlar kavrar yönetir. Kötü enerjilerden arınmış olursunuz. Üzerinizde ağırlık olmaz..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Benzer Konular

  • Bakan Koca Gerçek Vaka Sayısını Açıkladı! Türkiye, Avrupa’da 1’inci Oldu

   Bakan Koca gerçek vaka sayısını açıkladı! Türkiye, Avrupa’da 1’inci oldu Bilim Kurulu toplantısının ardından açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de son 24 saat içinde tespit edilen corona virüsü vaka sayısının 28 bin 351 olduğunu duyurmuştu. Yeni hasta sayısının da dahil olduğu toplam vaka sayısının açıklanmasıyla birlikte Türkiye, Avrupa'da en yüksek vaka sayısı bildiren ülke oldu. Güncellenme: 23:06, 25/11/2020 Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu top

   , Yer: Haberler ve Gündem

  • Sevgisizlik ve Kötülüğü Hak Görme.

   Dostoyevski kalabalık bir toplantıda yaptığı konuşma ve okuduğu şiir nedeniyle Rus Çarı tarafından hapse mahkum edilir ve Sibirya’ya sürülür. Hapis yıllarını “Ölüler Evinden Anılar” isimli kitabında toplar. Yazar, buradaki hayatından önce halkı, insanları tanıdığını düşündüğünü, ama yanıldığını hapis yıllarında anladığını belirtir. Dostoyevski, ‘kara halk’ olarak tanımladığı bu kitleyle karşılaştıktan sonra, insanları çözümlemeye ve iç dünyalarının derinliklerine inmeye başlar. Sürgünd

   , Yer: Serbest Kürsü

  • Yatmadan Önce Tüketirseniz Görme Yeteneğiniz %80 Artar...

   Yatmadan Önce Tüketirseniz Görme Yeteneğiniz %80 Artar Göz ile ilgili sorunlarda bir göz doktoruna görünmek en doğru davranıştır. Ancak tamamlayıcı tıbbın da tedavilerdeki faydası gözardı edilemez. Aşağıda verilen formül bildiğimiz, tükettiğimiz doğal malzemelerden elde edilen bir karışımdır.  Bu yöntem daha iyi bir görüş için kesin Çözümdür! Yatmadan Önce Alın Sabah Uyandığınızda Görmenizin %80 Geri Kazanacaksınız. Gözlüklerinizi Bir kenara atacaksınız Cildi ve saçları mükemmel h

   , Yer: Şifalı Bitkiler ve Alternatif Tıp

  • Antropoloji İnsan Çeşitliliğinin Önemi / Conrad Phillip Kottak

   Bu ders kitabının amacı, bir yandan antropoloji alanındki temel kavram ve bilgilerle ilgili güvenilir bir kaynak oluştururken, öte yandan da bu alandaki önemli değişiklikleri ortaya koymaktır. Bu çerçevede kitap, öğrencilerin antropolojinin ilgilendiği türden çeşitliliğin önemini göstermek ve öğrencilerin deneyimlerini anlamlandırmalarına yardımcı olmak üzere yayımlanmıştır. Umarız bu metin öğrencilerin kendi kültürlerini daha iyi anlayıp daha farklı bir açıdan değerlendirebilmelerine ve kült

   , Yer: Estanbul Kitap ve Dergi

  • Büyücülerin Gercek Son Noktasi Eyvah Eyvah

   [TABLE] [TR] [TD]Buyu ile ilgilenenlerin acı sonu   Bundan yıllar önce tanıştığım bir büyücü kadının şeytanla yaptığı anlaşmayı ve sonuçlarını paylaşmak istedim.Görüyorum ki forumda bir çok şeytanla anlaşma konuları var, ve sonucunu bilmeden körü körüne bu uygulamaları yapmaya hazır umutsuz insanlar .. Sonuçları çok çetin.. eksileri , artıları bir görün yine yapmaya kararlıysanız hayat sizin .. Yıllar öncesi , teyzemden telefon geldi beni bir arkadaşıyla tanıştıracağını söyledi ayrıntısını

   , Yer: Büyü

×
×
 • Yeni Oluştur...