Jump to content

Vestiyere..Yatağımın Üstüne..Mutfak Tezgahına…


İη¢ιѕєℓ

Önerilen Mesajlar

İη¢ιѕєℓ

Vestiyere.. Yatağımın Üstüne.. Mutfak Tezgahına… Kapı koluna... Yatağımın üzerine... Yere... Odama... Masama... Facebook ‘daki Bayanlara Neler Oluyor ?

 

Farketmişsinizdir; son zamanlarda facebookdaki bayanların hesaplarında, statüslerinde sürekli “Vestiyere” , “Yatağımın Üzerine” , “Dolaba” , “Mutfak Tezgahına” … şeklinde yazılar görülüyor. Büyük çoğunluğu erkekler olmak üzere bazı bayanlarda bunların ne olduğunu, neden böyle birşey yazıldığını, ne anlama geldiğini merak ediyor..

 

 

Sorduğunuzda da bunların ne olduğunu bayan değilseniz öğrenemiyorsunuz, bir gizem yaratılmaya çalışılıyor. İnternetteki forumlarda açılan konulara, erkeklerin kendi aralarındaki tartışmalarına vs. bakarsanız bu gizem de yaratılmış gerçekten. Herkes merak ediyor ve kampanyanın asıl amacı olan dikkat çekme olayı, fazlasıyla başarılıyor..

 

Olay aslında çok iyi niyetli. MEME KANSERİNE DİKKAT ÇEKMEK..

Evet. Meme kanserine dikkat çekmek için oluşturulmuş bu kampayadaki olay, sadece bilen bayanların, statüslerine veya duvarlarına yazdıkları bu yazılardan gelen gizemle besleniyor. Herkes merak ediyor ne diyor bunlar, ne anlama geliyor bu diye. En sonunda da açıklama yapılıp bomba patlatılacak ve herkesin dikkati çekilmiş olacak. Çok yakında televizyonlarda, haberlerde de karşınıza çıkacaktır bu olay çünkü çok yayılıyor..

 

Cevap “Vestiyere..” de, soru ne ?

 

Soru da çok basit ve tek. “Eve geldiğinizde çantanızı nereye koyarsınız ?” :-)

Meme kanserine dikkat çekme amacındaki kampanyanın sorusu, “Eve gelince çantanızı nereye koyarsınız?”. Bu soruya her bayan kendine göre bir cevap veriyor ve sadece cevabı, facebook, twitter hesaplarına yazıyor. Bilmeyenler merak ediyor, kampanyaya dikkat çekiliyor..

 

Bazı bayanlar “Buzdolabı” , “Lavabo” gibi şeyler de yazıyorlar. Bunları yazanlar, aslında kampanyadan haberi olmayan, bunu bir oyun sanan ama nasıl bir oyun olmadığını bilmeyen bayanlar.. :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
İη¢ιѕєℓ
bu sirdi incisel naptin sen boyle... dolaptaki yerine

:D sanki devlet sırrı açıkladım ya:) bir çok forumda zaten var ben yazmışım çokmu merak eden zaten buluyor cevabını....

çarpılmam umarım :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
bu bir sırdı

şimdi erkekler yazmaya başladı öğrendikçe,

banane nereye asarsan as

o kadar duyarlıysan önce kendin muayene ol

cehennemin dibineee

vs vs

aslında erkeklerin yorumları da komik oluyor:))))))))

ben facedeki duvar yazimi kapatmisim bugunde cok yogundum... ugrasamadim onunla... bir inbox olmus kac yuz msj var okumam ve silmem gereken...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...