Jump to content

'Enfes Tat'


Önerilen Mesajlar

Elinize bir adet ekşi elma alın.Hemen şimdi.Önce onu inceleyin.İyice dokunun.Sertliğini,tazeliğini hissedin.Hissettiniz mi? İşte ilişkilerde böyledir.Önceleri taptaze ve sapasağlam olur.

 

 

3871910-enfes.png

 

 

Sonra elmadan bir ısırık al.Aldın mı? Ne hissediyorsun? Yüzün puruştu değil mi? ee özellikle ekşi elma istedim.Çünkü bir ilişkinin ilk kavgası,hem acı verir,hem de çok hoşlantı verir.Tartıştığına dahi sevinirsin.Neden mi? ilk kavgaların barışma faslı enfes olur.Ama bu ilkler için geçerlidir.Her zaman enfes olacak diyede bir kaide yok.Bu nedenle kendini fazla alıştırmaman gerekir.

 

 

Şimdi ısırdığın elmayı bir köşeye bırak.Ama kimsenin alıpta yiyemeyeceği bir köşeye.Aradan bir gün geçsin.Ve elmanın durumuna bak.ısırdığın yer sararmıştır.Az birazda yumuşamaya başlamıştır.Kavgalarda ilişkileri bu hale getirir.Yavaş yavaş güvenlerin azalmasını sağlıyor.İlişkilerin temellerini sen farketmeden yok etmeye çalışıyor.

 

 

Evet şimdide elmadan 3 tane ısırık almanı istiyorum.Önceden yaptığımız gibi yine bir yere koyacaksın.Ama bu sefer 3 gün duracak.3 gün sonra bana nasıl şekil aldığını söyleyeceksin.Bu sefer daha kötü değil mi? İnsanın yiyesi gelmez.Bir yenisini ister canı.Bu nednle ilişkilerimizi bu elma gibi yapmayalım.Tek bir ısırıkla bitirmeyi deneyelim.

 

Tek bir ısırıkla bitmiyor değil mi? Bende onu anlatmaya çalışıyorum.Bir ilişkide elbelt kavgalar kaçınılmazdır.Mutlaka olacaktır.Fakat kavgaların arası uzun olmamalıdır.Barışma faslını ne kadar çok uzatırsan, o kadar zarar verirsin ilişkiye.Unutmaki elmayı bir defa ısırdınmı devamı gelir.Sen sen ol elmayı güzel bitirmeye bak.Tadında ve halen istek içerisinde hissettir kendini.

 

Şimdi elmadan kaç ısırık almak istersin? ya da kaç günde bitirmek istersin?

 

ViQLet

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...