Jump to content

Dilek Dualari


sonerco
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Herhangi bir dileğinizin gerçekleşmesi maksadıyla (1001) ihlas ı şerif bir yerde aralıksız bir şekilde okunur.besmeleyle okunan ihlasların tamamının ismi Azama tekabül ettiği ifade edilir.Ancak her yüz ihlastan sonra bu dua okunmalıdır.

"Tevekkelu ya abdel vahıdi ve ente ya abder rahmani vef a luu maa

tü'merune bihive küllüküm aleyhi baarekellahu fııküm ve aleyküm"

Dua içerisinde geçen isimler,aynı zamanda ihlas ı şerifin hadimlerinin isimleridir .onların ruhani imdatları bereketiyle maksada erişilmektedir.

ALLAH dualarınızı kabul etsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu duayı okuyunca hadimlerin bereketiylemi dileğimize kavuşucaz allahın izniyle, yoksa hadimlerle görüşücekmiyiz anlamadım tam olarak? niyet edicekmiyiz bir de 1001 ihlasa başlarken. allah razı olsun

 

her iş ALLAHIN izniyle gerçek olur hadimler sadece vesiledir ayrıca hadimle görüşme söz konusu deildir abdest alıp 2 rekat namaz kılıp niyetinizi eder duayı okumaya başlarsınız.

ALLAH kabul etsin..

 

--- Sonraki mesaj ---

 

--- Sonraki mesaj ---

 

çok güzel paylaşım olmuş emeklerinize sağlık.....

 

teşekkür ederim ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler

 

ben teşekkür ederim..

 

--- Sonraki mesaj ---

 

çok teşekkür ederim çok beğendim paylaşımlarınızı hemen not aldım yapmaya başlıycam allahın izniyle...allah sizden razı olsun.

 

ALLAH cümlemizden razı olsun inş. dualarınız kabul olur..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Dilek Ihtiyac Dualari

   İshak (aleyhisselam)’ın duası Ey tasaları gideren, gam ve kederlerden kurtuluş yolları yaratan, ızdırar içinde kıvranan kullarının dualarına her zaman cevap veren Allah’ım! Dünyada da, ahirette de Rahman ve Rahîm yalnız Sensin. Kulluğumu sadece Sana bağladım ve ümid ettiğim hususların gerçekleşmesini de yalnızca Sen’den beklerim; ne olur, yüce nezdinden göndereceğin rahmet tecellîleriyle beni de sırılsıklam hale getir, getir ki Sen’den başka hiç kimsenin kapısında merhamet dilenciliği yapma zav

   , Yer: İslamiyet

  • Neden Dilek Dualari? Ya Hakkimizda Hayirli Değilse?

   ben bu sayılarla okunan dilek dualarını pek anlamlı bulmuyorum. bir kere oku ama istekli ihlaslı oku. yada gece herkes uyurken teheccüde kalk duaların geri çevrilmediği vakitler. tabi birde şu var istediğimiz dua hakkımızda hayırlımı bunu bilemeyiz onun için dua ederken hakkımızda hayırlıysa kabul et demeli. biz istiyoruzki herşey istediğmiz gibi anında olsun unutmayalımki bizim hayır sandıklarımız şer olabilir.

   , Yer: İslamiyet

×
×
 • Yeni Oluştur...