Jump to content

Kırmızı Renk ve İçinizdeki Savaşçı Meditasyonu


sirius
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Ateş ve İçinizdeki Savaşçı

 

Derin bir nefes alın ve bir ateş etrafında oturduğunuzu hayal edin. Alevlerin tüm çevrenize sıcaklık yaydığını hissedin. Ateş sizi çeker. İçinizde ateşe atlayıp alevlerle bütünleşme isteği doğsun. Işık ile bir olmak. Hazır olduğunuzda korunmuş olarak alevlere atlayın. Onlarla dans edin. Ne yapacağı önceden kestirilemeyen, değişken ve inip çıkan bir varlık olmanın nasıl bir his olduğunu deneyimleyin.

 

Şimdi de alevlerin etrafında ki ışık olduğunuzu hayal edin. Bir ışık olarak, ışık hızında yol alabilirsiniz. Hızla yükselip kırmızı bir tünelin arasından geçip farklı bir dünyaya geçiniz. Şimdi kendinizi demirden yapılmış beş kenarlı bir kapının önünde bulunuz. Kapının üzerinde ibranice "yargılama" anlamına gelen DİN kelimesinin kazındığını gördünüz. Kırmızı renkli harflere dokunun ve kapının açılışını izleyin. Kırmızı mumlarla aydınlanmış büyüleyici bir koridora giriniz. Odanın ortasında bir ateşin yandığı bir cadı kazanı görüdünüz.

 

Ateşin ışığının bir siluet oluşturduğunu fark edin. Yanına doğru yürüyün ve sizin en iyi savaşçı görüntünüzle tanışın. Bir kadın veya adam olabilir, bir süper kahraman veya bir ninja da olabilir. Bu askerin elinde bir kılıç, lazer olabilir veya silahsız olabilir. Kahramınınız muhteşem bir kırmızı aygıra atlayıp sizi arkasına alır. Atınız odanın içindeki bir aralıktan inanılmaz bir hızda dört nala gitmeye başlar ve sizi geniş bir alana çıkarır. Geçmişinizi, bugününüzü ve geleceğinizi aşarsınız, korkularınızın tarlaları ile umutlarınızın otlaklarını geçersiniz. Arada bir, korkularınızdan birinin bir canavar şekline bürünüp üzerinize doğru geldiğini görürsünüz. Her defasında savaşçınız onu tek hamlede yerle bir eder.

 

Korkularınızı öldürdükten sonra, fatihiniz sizi odanın içine geri getirip, ateşin yanında oturur. Bu muhteşem bedene dikkatli bakınız ve ona ne söylemek isterseniz söyleyiniz. Ne yapabileceğinizle ilgili ondan yardım isteyin. Savaşçınıza açık bir şekilde ifade edin. Sonrada süper kahramınınızı bunu sizin için gerçekleştirmesi için yollayın.

 

Şimdi Tanrı'nın ismi olan Elohim Gibor mantrasını mırıldanın. Kainatın yaratma gücünü Elohim Gilbor'u tekrarlayın. İstediğiniz kadar uzun bir tonda bu ismi mırıldanın.

 

Bitirdiğiniz zaman, derin bir nefes alın. Nefesinizi içinizde tutun. Kırmızının yeniden canlandırıcı enerjisinin bütün bedeninize yayıldığını hissedin ve nefes verin. Tekrardan derin nefes alın. Nefesinizi tutun. Kahramanınızla ebedi kan kardeşler gibi el sıkıştığınızı hayal edin. Daha sonra yanın ateşin yanına doğru yaklaşın. İçine atlayın. Ateşe katılın. Şimdi kendinizi başlangıçtaki kamp ateşinde hayal edin. Alevlerle dans etmeyi ışıkla beraber yanıp tutuşmayı unutmayın. Hazır olduğunuzda ateşin yanında oturun ve kor ateşin sıcaklığını hissedin. Kamp ateşinin yanındaki güvenli yere dönün gözlerinizi açın.

 

Not: 1-Hayal edilen ateş yakıcı değil güç verici sizi ısıtan güçlendiren ateş olacaktır.

 

2-Kudret mantrası olarak Elohim Gibor kullanılır. Gibor "kahraman" veya "cesur" olarak tercüme edilir. Bu mantra, Tanrı'nın hayat veren ve yaratan çetin gücünü davet eder ve insanların kahramanlara dönüşmesine yardımcı olur.

 

3-Bunu kırmızı bir ortamda yapmak daha faydalı olur. Mesela kırmızı giysiler, kırmızı bir mum gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...