Jump to content

Enerji Kaynaklarnın Kapıları


Guest pinkfloyd
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

yaşadıgımız dünya tümüyle enerjiden oluşmaktadır.Bizde çevremizde enerjiden oluşuyoruz.Soracagınız ilk önemli soru ''Bu enerjiyi nasıl kullanabiliriz?''olmalı.bu enerjiyle iletişime geçmek için birçok yol var:zihnimiz,hayal gücümüz,anılarımız,düşlerimiz,duygularımız,ve bedenlerimizdir.Bunların hepsi enerji kapılarının kaynaklarıdır.enerji aktarımının sırrı,kendinizi pozitif enerji yüklü bir kaynaga baglı hissetmek ve b u enerji akımını bir başkasıyla paylaşmak.Ögrendiğiniz enerji aktarımının hiçbirinde aktarmayı siz yapmıyorsunuz,siz sadece bu akışın gerçekleşmesine olanak sağlıyorsunuz.Tıpkı bir kaplonun elektirigi akıtması gibi.Enerji aslında kendini aktara bilir,siz burada enerji aktaran bir araç,bir kanalsınız.Bu enerjinin kaynagı kendinizi mutlu hissettiğiniz herşeydir...insan mutluyken kendini rahat bırakır ve pozitif enerji yüklenir.bu enerji iyileştiricü gücün kaynagıdır.birçogumuz yaşamımızın bir döneminde mutluluk seli yaşadıgı anlar olmuştur.kişi kendini o kadar mutlu hisseder ki içi içine sıgmaz,işte bu anılarımızı hatırlamak pozitif enerji kaynaklarından biridir.

 

Enerji kaynagına ulaşmanın bir başka yoluda bedenimizin içinde ve dışındaki kaynak merkezlerle baglantıya geçmektir.bu kaynak merkezler pozitif enerjinin dogal kapılarıdır.Birisini sevdiğimizde kalbimizdeki kaynak merkezden enerji akar.

 

Sözcüklerde enerji kaynaklarının kapılarıdır.çünkü sözcüklerle onların bizdeki deneysel çagrışımları arasında baglantı kurarız.bu sözcüklerin kullanımı bize temsil ettiği deneyimleri hatırlatır ve o duyguları yeniden canlandırır, bir bakıma sözcükler resim ve duygu paketleridir.Yalnızca bu sözcükleri söylemek bile kendimizi iyi yada kötü hissetmemize neden olabilir.''NEFRET'' sözcügünü zihnimizde 1 saat boyunca tekrar etsek büyük bir olasılıkla kendimizi hasta ederiz.''SEVGİ''sözcügünü n tekrarı bizi rahatlatır dingin kılar.sevgi sözcügü bizi ototmatikman enerji kaynagına baglar.Bu nedenle sözcükler belirli enerji kaynaklarıyla baglantıyı sürdürmek için kullanılabilir.

 

Renkler de pozitif enerji kaynaklarıdır.her renk farklı tür enerji kaynagıdır.Kırmızıya bakmakla yeşile bakmak insanlarda farklı duygular yaratır.her rewngin bedendeki etkisi farklıdır.ve her rengin farklı bir anlamı vardır..........

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Seni seviyorum demekte çok işe yarıyor.Hemen başlıyor düşük frekansları yükseltmeye. Arkadaşlar en negatif halinizde bile bi durun alın derin bir tam nefes ya çok sevdiğiniz bir anıyı canlandırın, yada nefis bir manzarayı..3 dk içinde değişimi gözleyebilirsiniz ruhsal durumunuzda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...