Jump to content

Duaların Kabul Edilmeyişindeki Sır


Guest izuchiring

Önerilen Mesajlar

bazıları kabul etmekte zorlanacaklar ama atılan her adım önceden belirlenmiştir.. ettiğimiz dualara kadar herşey zaten belirlidir.. madem biz belirsizliği değiştirmeye çalışacağız o zaman çok iyi bilmeliyizki duaları negatif kelimelerden arındırılmış bir şekilde yapmalıyız..

 

yani:::

 

Allahım beni kötülüklerden koru,

belalardan uzak tut,

fakirlikten kurtar,,,

gibi son derece negatif yüklü kelimeler yerine tam tersini söylüyceğiz....

 

yani,,,,

 

Allahım bana güç ver,,

beni zengin et,,

 

beni başarılı kıl,,,

 

bana mutluluk ver,,,, gibi pozitif gücü yüksek kelimelerle dua adersek kelimelerdeki enerjiyi vücudumuza ve beynimize yüklemiş oluruz... çünkü 3 senedir edipte kabul olmayan bir duamın yukarıdaki yöntemle nasıl değiştiğini kendim şahit olarak sizinle paylaştım....

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

harika paylaşım için teşekkürler .evrensel yasaların biride banzerler benzerleri çeker..bu nedenle olumlu dua herzaman işe yarar ..yalnız seninde dedigin gibi herşey önceden belirlenmiştir kelimesine katılmıyorum..aksi halde ne dua ne hiç bir şeyin işe yaramıyacagını düsünüyorum ....selamlar ....

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hannibal a katılıyorum.

Örn: beni fakirlikten kurtar ya da beni zengin et gibi bir dua ettiniz.

Yaratıcının, sizin cebinizin parayla dolması için ayrıca düşüneceğini mi zannediyorsunuz. Ne kadar bireysel dualar ve isteklerle uğraşırsanız, tetikleyeceğiniz gelecekte planımızdaki enerjilerden başka hiçbirşeyin etkisi olmaz.

Zaten dualar kalpten yapılırsa kabul edileceği müjdelenmiştir. Dua kabul olsun diye formül aramak o içtenliği de öldürür.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...