Jump to content

Standart Stadyuma Beleş Girme Formülü [yapmaya üşenme giriş garanti :)]


SimqEE
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Malumunuz üzere stadyumun bütün kapıları polisler veya stadyum görevlileri tarafından tutulmuş olur. Bütün gürültü patırtı bittikten sonra son derece telaşlı bir vaziyette stadın herhangi bir kapısına yanaşıyorsunuz ve oraadaki görevli memura: 'Efendim çok acele içerdeki bir arkadaşa ulaşmam lazım, acil bir işimiz var (mesela annesini hastaneye kaldırdılar denebilir).' Ee karşınızdaki yılların memuru. Kaç tane sizin gibi eleman görmüştür. Yutar mı bu numarayı? Onu biraz daha ikna etmeniz lazım. 'Şayet bana güvenmiyorsanız nüfus cüzdanımı da alın.' diyorsunuz. Nüfus cüzdanını memura verdikten sonra gayet rahat içeri süzülüyorsunuz.

 

Heyecanla tribüne koşmadan evvel kimliğinizi kurtarmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmıyor, doğru diğer bir kapıya gidiyor ordaki memura: 'Abi dehşet susadım. İçeride biliyorsun su ateş pahası bana bir izin ver şu karşı büfeden bir koşu gidip su alayım da geleyim.' diyor ona da başka bir güvenilir kimlik veriyorsunuz. Memur haliyle kabul ediyor ve sizin su alıp gelmenizi bekliyor.

 

Bu işlemler bittikten sonra gayet sakin ilk girdiğiniz kapıya gidiyor, vermiş olduğunuz kimliği memurdan: 'Abi sen bu kapıda mıydın? Ben yan kapıdan çıktım arkadaşı da aldım kimliğimi rica edebilir miyim?' diyor kimliğinizi alıyorsunuz. Daha sonra da maça yetişmek için koşar adım çıktığınız kapıya, elinizde azıcık içilmiş bir şişe su ile gidiyorsunuz. Oradaki kimliğinizi de aldıktan sonra maçtan bir kaç dakika fire vermiş şekilde stadyuma girmiş bulunuyorsunuz.

 

hafife almayın günümüzde uygulayanlar var arkadaşlar =)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...