Jump to content

Kuantum Yaşam Felsefesi:Beyin Fırtınası


logos
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Sizinvirgulll-1.gif benimvirgulll-1.gif hepimizin ihtiyacı olan gerçek duygular.

Tüm insanlığın kaybetmek üzere olduğuvirgulll-1.gif duyguların sahte bir atmosfere büründüğü bir zaman dilimindeyiz. diye düşünüyorum Negatif saldırılardan uzak yaşamaya mecbur olduğumuz bir zaman dilimi.

 

-İnsanlıkvirgulll-1.gif sanki çıldırmışçasına doludizgin kendini tüketmekle meşgul. Çoğunluk birbirini kandırmakla zaman harcıyor. Kendilerini mutsuz ederkenvirgulll-1.gif hayata pozitif bakmak isteyenleri de kendi mutsuzluk girdabına çekiyor. Her şeyin karşılığını para ile ödemeniz bekleniyor.

 

Bilgi nin bile para ile satıldığı bu devirdevirgulll-1.gif mutluluğu kendi kabuğunda yaşayan insanlar yaşayabiliyor. Ancakvirgulll-1.gif negatif kitlelerin içinde yaşamaya mecbur olan insanlarvirgulll-1.gif kendilerini eğitebilirsevirgulll-1.gif Pozitif Yaşam felsefesi ile yaşantılarını sürdürebilirsevirgulll-1.gif

 

Kuantumda GÜÇ KALKANI olarak adlandırdığımız bir çeşit enerjiyi kullanabilirlervirgulll-1.gif Foton enerji olarak adlandırılan foton zerreciklerini beynimiz üretebiliyor. Binlerce seneden beri insanoğlunun kullanmış olduğu bir teknik.

 

Günümüzde modern teknolojinin uzantıları olarakvirgulll-1.gif birçok yeni teknik ortaya attılar. Ancak birçok tekniğin binlerce sene evvel uygulandığı zaten biliniyor. Sadece yeni bir advirgulll-1.gif yeni bir kulp takıldı. Bardakvirgulll-1.gif yine eski su içtiğimiz bardak.

 

Pozitif enerjiyi yönlendirenvirgulll-1.gif kullanan kişiler her zaman için negatif enerjinin yaratmış olduğu olumsuz vibrasyondan kendilerini koruma mekanizmasına sahiptirler.

 

Beyin öyle bir saf enerji kütlesine sahiptir kivirgulll-1.gif kullandıkça işlevsel gücü artar.

 

Son günlerde yapılan bilimsel araştırmalara görevirgulll-1.gif beyin dalgalarının %0virgulll-1.gif01' ini ancak kullanabiliyoruz. IQ ve EQ arasındaki iletişimin gittikçe uzaklaştığı maddesel yaşam tarzında beyin enerjisini yeteri kadar kullanamıyoruz. Ancak bazılarımız IQ' u aşırı derecede kullanırkenvirgulll-1.gif bazılarımız da EQ ' un sınırlarını zorlamaya devam ediyorlar.

 

Birbirinden ayrılmayan iki enerji kütlesinin ortak hareketiylevirgulll-1.gif gelişmesi gereken beyin hücrelerini maalesef geliştiremiyoruz. Var olanı kullanamıyoruz. Bize bahşedilen saf enerjiyi tam olarak kullanamadan mezara kadar götürüyoruz.

 

Pekivirgulll-1.gif bunun sorumlusu kim?

Tabii ki İnsanoğlunun ta kendisi.

 

Gelin biraz muziplik yapalım isterseniz.

 

Derler ya! —Kendim ettimvirgulll-1.gif kendim buldum. Gül gibi sararıp soldum.- İşin esprisi bir yanavirgulll-1.gif gülü dalından koparırsan solar. Kişiyi ait olduğu değerlerden uzaklaştırırsan yozlaşır.

Aslını inkâr eder hale gelir. Enerji üretme merkezi olan beyinvirgulll-1.gif dumura uğramışçasına yerinde sayar durur.

 

Öyle ise bu var olan enerjiyi kullanmakvirgulll-1.gif yönlendirmekvirgulll-1.gif işlevsel hale getirmek biz İnsanoğluna kalmıştır.

*

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...