Jump to content

Köy Ebesinin Yaptırdığı Doğum


Guest cancanan
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar eskiden köylerde böyle olaylar çok olurmuş.

Anneannem köylerindeki ebenin bir akşam yabancı birileri tarafından apartopar acil doğum var diye götürüldüğünü söylemişti. Ebe kadın doğumu yaptırtmış ve oradan ayrılacağı zaman oradakiler kadının çeplerine ve yakasından içeriye soğan ve sarmısak kabukları atmışlar. Ebe kadın eve dönerken yolda. bunları ne doldurdular her tarafıma diye söylene söylene temizlemiş üstünü. Eve döndüğü zaman üstünü değişirken yere 2-3 altın düşmüş ve kadın o an anlamış o kabukların gözüne o şekilde göründüğünü.

ve o kişilerin insan olmadığını.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eskiden daha sık oluyormuş böyle olaylar. şimdi insanların kendileri cinlendi. Sitede çok daha ilginçleri var arkadaşlar. Bana saçma gelmiyor , anneannem anlatınca orada dur diyorum bir doğrulık payı vardır. Aklımda kaldığı kadarı ile yazdım zaten.

Bana bir gün sabaha karşı babamın kılığında göründü, ben babam zannederek konuştum ama cevap alamayınca çok korktum ve bildiğim duaları okumaya başladım. ortadan kayboldu. sonra kalkıp bizimkileri kontrol ettim. babam yerinde uyuyordu tabikii.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...