Jump to content

Yengeç Erkekleri Okur musunuz


elfeda

Önerilen Mesajlar

Benim yengeç burcu bir sevdiğim var çok çabuk kırılıyor ve çok kıskanç onu gün içinde birdefa aradığımda sen benim kadar sevmiyorsun diyerek öfkeleniyor hatta ayrılık çıkarıyor.bende koç burcu bir bayanım içim dışım bir nekadar dikkat etsemde beceremedim yine kırdım onu ve ayrıldı.Yengeç burcu erkeğinin inadını öflesini nasıl yok edebilirim ayrıca onu sevdiğime bir türlü emin olamıyor bana güvenmesini nasıl sağlayabilirim ? BANA geri dönmesi için nasıl davranmalıyım? LÜTFEN yardım edin

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Guest ßoηíطoη ♥

gideni geri getirmeye çalışmak ne kadar doğru olur acaba ? tabi siz bilirsiniz... yengeç burcu çok zor bir burç ya.. onun güvenmemesinin sizle ilgili olduğunu sanmıyorum.. özgüveni olmayan bi burç...herşeye karşı şüpheci...Allah kolaylık versin

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu burçta doğmuş bir erkeğe özen göstermeniz ve ona nasıl davrandığınıza dikkat etmeniz gerekir. Her şeyden önce karşınızda çok duyarlı bir adam vardır.

Terbiyeli ve naziktir. İlişkilerine ve arkadaşlarına özen gösterir, kimseye saygısızlık etmez. Ancak onun ilgisini çekmek de o kadar kolay değildir.

 

Bir kere temizlik onun için bir hastalık düzeyindedir. Dağınıklıktan hiç mi hiç hoşlanmaz. Derli toplu, sade ve zarif insanlar ister çevresinde. Yalandan da nefret eder ve yalanı kolay kolay affetmez. Üstelik sezgileri güçlüdür. Söylenenlerin hangisinin yalan hangisinin doğru olduğunu anında anlar ve tepkilerini buna göre ayarlar. Hesap kitapla arası yoktur.

 

 

bu yüzden para meselelerinde oldukça yeteneksizdir, iyi bir ekonomist olmasına rağmen. Özel hayatında şunu aldın, bunu verdim yapmaz. Matematik gibi konulardan da anlamaz. Ancak insan ilişkileriyle ilgili konularda çok iyi hesap yapar ve genellikle yanlış adım atmaz. Suyu çok sever ve aşırı titizdir. Her gün banyo yapar, denize girmeye bayılır, iyi yüzücüdür. Su sporları onun tutkularındandır. Annesine düşkün olması kimi zaman hayatını çok zorlaştırabilir. Özellikle ilişkilerinde bu çok büyük sorunlara yol açabilir.

 

Aşk zamanı

 

Yengeç erkeği de tıpkı bu burcun kadını gibi duygusal ve hassas yapılıdır. Karşısındaki kadını kırmaktan hoşlanmaz, her zaman terbiyesini, efendiliğini korur. Üstelik evlendiğinde ailesine ve eşine düşkün, yuvasına bağlı biri olacaktır. Bu yüzden onunla evlenecek kadının çok ama çok şanslı olduğunu şimdiden söyleyebiliriz. Ama tabii bu erkekle her şeyin güllük gülistanlık olacağı anlamına gelmez bu. Çünkü yengeç erkeği her şeyden önce çok çekingendir. Öyle görünmese bile öyledir. Demek istediğimiz, bu erkek duygularını açmakta güçlük çeker. Doğru sözlerini bulmak için ne kadar kafa patlatırsa patlatsın, önceden ne kadar plan yaparsa yapsın iş itiraf anına geldiğinde bu erkek konuşamaz ve hareketi daima karşısındakinden bekler. Bir özelliği de kıskanç olmasıdır. Kendisi size daha duygularını açmamış olsa bile sizin başka biriyle, diyelim ki bir iş arkadaşınızla konuştuğunuzu gördüğünde kıskançlıktan deliye dönebilir. Ancak içiniz rahat etsin. Duygular dile geldikten, aşk itiraf edildikten sonra bu erkek bütün çekingenliğinden bir çırpıda kurtulur. Bundan sonrasında onu tanıyamazsınız bile. Başka herkesten daha cüretkar olabilir. Yengeç burcu erkeklerinin bir özellikleri de sekse düşkün olmalarıdır. Dolayısıyla Yengeç burcundan bir erkekle evlenen bir kadın için cinsel hayat bir an bile sıkıcı geçmeyecek diyebiliriz. Yengeç burcu kadınıyla benzeştiği yönlerinden biri de dürüstlüğe aşırı derecede önem vermesidir. Diğer su burçları gibi Yengeç'lerin de sezgileri kuvvetlidir. Dolayısıyla Yengeç erkeğine yalan söylerseniz, bunu mini minnacık, önemsiz bir konuda bile olsa bunu hemen sezer ve sezdikten sonra da hayatı size zehir eder. Güveni bir kez sarsılmıştır ve yeniden toparlanması için... üzgünüz ama epey çaba göstermeniz gerekecektir.

 

Yengeç burcu erkeğine âşık bir kadına notlar...

 

Yengeç burcundan bir erkeğe âşıksanız kılık kıyafetinize, giyiminize son derece özen göstermelisiniz. Her zaman için hanım hanımcık görünmeyi bilmelisiniz. Ayrıca eğer bir gece eğlencesine gidecekseniz oradaki en büyüleyici, en şık kadın da siz olmalısınız. Yengeç erkekleri kadınlarıyla gurur duyabilmeyi isterler. "Bugün makyajımı çalakalem yaptım, çünkü yeterince vaktim yoktu," gibi bir açıklama onu çileden çıkarmasa bile surat asmasına sebep olabilir. Yengeç burcu erkeklerinin kötü sayılabilecek olan bir özellikleri de içkiye düşkün olmalarıdır. Bu yüzden size tavsiyemiz onun surat asmasına, kendisini kedere vermesine hiç müsaade etmemeniz. Siz onu neşelendirin ki o içki şişesine sarılmaya gerek duymasın. Bir de bu erkeğin evine düşkün olduğunu söylemiştik. İyi yemek yapmayı biliyorsanız işiniz kolay. Erkeğiniz için çeşit çeşit yemekler yapın, güzel sofralar hazırlayın, lezzetli kekler pişirin, o da karşılığında sizin yanınızdan, evinizden hiç ayrılmasın.

 

Aklınızda bulunsun

 

Yengeç erkeğinin evine bağlı olduğunu söylemiştik. Bu erkek eşine ve sevgilisine de aynı derecede bağlıdır. Olumsuz addedilebilecek bir özelliği sık sık ruh halinin, mood'unun değişebilmesidir. Ama bu da aslında onu çekici yapan özelliklerin başında gelir. Çünkü hiçbir zaman aynı kişiyle olduğunuzu hissetmezsiniz. Her an başka biriyle başka bir ruh halinde davet edilirsiniz. Bir uyarıda bulunalım yine de: Yengeç erkeğinin hafızası çok güçlüdür. O yüzden onu kırdığınız hiçbir anı unutmaz ve sürekli olarak size de hatırlatır. Yani biraz kincidir. Bir tavsiyemiz de onun cinselliğe düşkün olduğunu hiç unutmamamız. Dolayısıyla her an romantizmi ve baştan çıkarıcılığı elde tutmalısınız.

 

Ne yapmalı?

 

Akıllı, zarif, duygusal, sevgi dolu, şefkatli ve destek olan kadınları sever. İnatçı, sabırsız ve maymun iştahlı iseniz aşkınız çok sürmez.

 

Minik ipucu

 

Bir hafta boyunca her gün ona aşk mektubu yazın.

 

Yengeç burcu erkeğine alınacak armağanlar

 

Ona sizin en güzel resimlerinizle dolu bir albüm hediye edin. Ya da kendisini güneşli bir günde kırlık bir yere pikniğe götürün. Daha da güzeli tekne gezisine çıkartın. ya da mutfağıyla ilgili armağanlar alın, mesela bir kahve makinesi ya da Çin yemekleri kitabı. Ayrıca daha pahalı bir armağan istiyorsanız ona bir home theatre sistemi de alabilirsiniz. Buna bayılacaktır, çünkü dedik ya bu erkek evden çıkmaktan pek hoşlanmaz ve eğlence için ona evinde yaptığı etkinlikler yetebilir.

 

ALINTI

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

offf seviyorum onun için yorulmaya hazırım ikinci baharım o benim

 

--- Sonraki mesaj ---

 

koc&yengec zordur.

 

Koc patavatsizdir, yengec de alingan..

 

zoru başarmak istiyorum dünyanin servetini ayaklarima serseler onun aşkim demesi kadar mutlu edemezzz

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

henüz elimde tutmuyorum :)

suan sadece karsilikli bakismalarla yetiniyorum.

fazla yüz vermiyorum, bu da onu cekiyo. ama yukarida yazdigi gibi, itiraf kismina gelince zorlaniyor. bu da aslinda sinir bozucu :D

 

--- Sonraki mesaj ---

 

aslinda benim durumumdada ates ve su yanyana misali :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben bir yengecimmm,burcumu seviyorummm...karşımdaki insan ne yapmış olursa olsun,niyetinin iyi olduğunu gösterirse affedebilirim,yani bence yapman gereken duygularının güçlü olduğuna onu inandırman...sonrası çok kolay...herkes niye öyle diyor bilmiyorum ama yengeç burcuyla geçinmek çok kolaydır,yeterki niyetiniz iyi olsun...:)

 

--- Sonraki mesaj ---

 

gideni geri getirmeye çalışmak ne kadar doğru olur acaba ? tabi siz bilirsiniz... yengeç burcu çok zor bir burç ya.. onun güvenmemesinin sizle ilgili olduğunu sanmıyorum.. özgüveni olmayan bi burç...herşeye karşı şüpheci...Allah kolaylık versin

 

teessüf ederim :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...