Jump to content

Yasal ve Lisanslı Programlar Bölümü


Guest apocalypse

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar bu başlıkta tamamen yasal olan programları paylaşacağım denk geldikçe...

Programları paylaşımdan sonra hemen edinmelisiniz zira bu tür yasal kampanyalar kısa süreli olabiliyor.

Comodo Internet Security Pro 2011 v5.4 free download - Downloads - freeware, shareware, software trials, evaluations - PC & Tech Authority Downloads

 

Comodo Firmasının İnternet Security sürümüdür 1 Sene ücretsiz kullanabilirsiniz.

 

************************************************************

QR Photo DVD Sildeshow

 

 

QR Photo DVD Slideshow programı ile digital fotoğraf ve resimlerinizden birbirinden güzel slayt shovlar hazırlayabilirsiniz. Resim geçiş süreleri, geçiş efektleri, arka planda fon müziği gibi bir çok seçenek sunan program ile oluşturduğunuz bu sunuları dvd içine kayıt edebilir ve her ortamda izleyebilirsiniz.

Özellikleri:

- BMP, EMF, xif, GIF, Simge, JPEG, PNG, TIFF, WMF resim formatlarını destekler.

- Dinamik Pan, Zoom, Alpha Etkisi vardır.

- Orijinal en boy oranı ile PAL / NTSC TV ekranına sığacak şekilde yeniden boyutlandırabilirsiniz.

- Çıktı önizleme fonksiyonu ile çıkış kalitesini kontrol etmek.

- Kolay bir kullanıcı arayüzü, profesyonel ve rahat kullanım.

- Ömür boyu ücretsiz teknik destek ve ücretsiz güncelleme.

Programın lisans anahtarını buraya girerek sayfada “License Key File” diye yazan yere tıklayıp alabilirsiniz. Programı da buradan bilgisayarınıza indirip aktif hale getirerek kullanabilirsiniz.

 

 

********************************************************************

Aidfile Recovery Software 3

 

Aidfile Recovery Software ile Silinmiş, biçimlendirilmiş, hack saldırısına uğramış MBR kaybı, yanlış yedekleme, yanlışlıkla silinmiş, kasıtsız biçimlendirme sonucu silinen dosyaları kurtarabilmek için tasarlanmış oldukça güçlü bir veri kurtarma aracıdır. Kullanımı kolay ve sadece bir kaç adımda dosyalarınızı kurtarabileceğiniz bu yazılım It exFAT / FAT32 / NTFS dosya sistemlerini desteklemektedir. Özellikleri

- FAT, NTFS dosya sistemlerinden kayıp veya biçimlendirilen verileri kurtarır;

- Silinen, kaybolan veya biçimlendirilen rmvb, wav, wmv, mp3, mp4, mpeg gibi ses ve video dosyalarını kurtarır;

- Geri dönüşüm kutusundan silinen MS Word, Excel, Access, PowerPoint, Zip ve BKF dosyalarını kurtarır;

- Yanlışlıkla yapılan biçimlendirmeden sonra dosyalarınızı kurtarır, Windows’u yeniden yüklemiş olsanız bile;

- Kayıp ve silinen fotoğrafları sabit diskten, bellek kartından, USB sürücülerden, SD kart ve harici sürücülerden kurtarır.

İsim: Martik-Scorp Giveaway

Lisans Anahtarı: 3F13-095D-889D-1428-64C3-89CA-7177-0E8D

Programı buradan bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Yukarıda yazan kampanya bilgileriyle programı aktif edip kullanabilirsiniz.

************************************************************

Video Watermark Pro 2.3

 

Video Watermark Pro 2.3 Video dosyanızı damgalama süretiyle korunmasını sağlayan bir yazılım,kampanya sayfasına buradan ulaşabilirsiniz lisans aynı sayfada bulunuyor.

 

*************************************************************

IObit Malware Fighter

 

IObit Malware Fighter gelişmiş bir malware & spyware temizleyen güvenlik yazılımıdır. Sisteminizin derinliklerine yerleşmiş tüm zararlı yazılımları kaldırır. Çeşitli potansiyel zararlılar spyware, adware, trojan, keylogger, bot, worm ve hijacker karşı bilgisayarınızı korur. Program Türkçe dil desteğine sahiptir.trans-1.gif Benzersiz olan gelişmiş “Dual-Core” motoru ve sezgisel kötü amaçlı yazılım tespiti ile çok hızlı ve verimli bir şekilde en derin ve karmaşık casus ve kötü amaçlı yazılımları tespit edip onları temizler. Eşsiz “Dual-Core” motor ve geliştirilmiş program çekirdek yapısı ile IObit Malware Fighter daha kapsamlı ve derin sistem temizliği ile her açıdan sisteminizde tam koruma sağlar. Geliştirilmiş ara yüzü sayesinde kullanımı çok rahattır. Gerçek Zamanlı Koruma’sı sayesinde bilgisayarınıza gelebilecek her türlü saldırıyı önceden tespit ederek anında engeller.

Programı buraya girerek ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

 

**************************************************************

Norton 360 ve Norton AntiVirus 2011

 

Norton 360 V5.0 ve Norton Internet Security 2011 programını 90 gün ücretsiz kullanmak için buradan ulaşıp indirebilirsiniz.

*************************************************************

BitDefender Internet Security

 

 

BitDefender Internet Security, bilgisayarınızı yavaşlatmadan her türlü zararlı yazılıma karşı sisteminizi güvende tutar.

 

 

Programın 3 aylık ücretsiz sürümünü buradan bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

*************************************************************

>DivX Plus video yazılım paketi

 

DivX Plus video yazılım paketi DivX Web Player Plus,DivX Plus Codec Pack,DivX Converter Plus bulunuyor bu paketi 1 yıl ücretsiz kullanabilirsiniz,buradan ulaşın.

*************************************************************

Advanced SystemCare PRO 4

 

Bilinen sistem optimizasyon ve temizleme programlarından birisi olarak birçok ödül kazanan Advanced SystemCare Pro tamamen yenilendi. Sisteminizdeki hataları kategorilere ayırıp teker teker ele alması sayesinde çok daha derin ve etkili bir temizlik ve onarım yapan program ile artık bilgisayarınız çok daha hızlı çalışacak. Türkçe dil desteği bulunuyor. Yeni versiyonda öne çıkan özellikler temizlik, onarım, güvenlik ve optimizasyon için geliştirilmiş motoru. Tamamen yeni arayüz tasarımı, tek bir tıklama ile 10 kadar ortak PC sorunları çözmesi. Buradan ulaşıp indirebilirsiniz.

WINDOWS XP/VISTA/7

1 Yıllık Lisans anahtarı: 1DA1-1DA1-F0FF-73CC

 

 

***********************************************************

CyberLink Photo Director 2011-90 gün

 

 

 

Cyberlink Photo Director 2011; Her türlü fotoğraflarınız üzerinde birçok ekleme ve değişiklik yapabilirsiniz.

Fotoğraflarınız üzerinde birçok ekleme ve değişiklik yapabileceğiniz kullanışlı ve üstün özellikli bir program, sınıfının en iyisidir.

 

 

Yaptığınız çalışmaları birçok türden bilgisayarınıza kayıt edebilir ve CD’lere aktarabilirsiniz. Fotoğraflarınız için daha birçok şey yapabileceğiniz, birçok farklı programı kullanarak yapabildiğimiz şeyleri tek bir programla rahatça yapabileceksiniz.

Programa ücretsiz ulaşmak için buraya girip gereken boş alanları doldurup alttaki onay tuşunu tıklayın. Kısa sürede mail hesabınıza programın indirme bağlantı linki gönderilecektir. Gelen maildeki linke tıklayıp programı indirebilirsiniz.

Program hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. (PDF dosyası)

 

 

Devam edecek..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

WonderFox DVD Ripper

 

WonderFox DVD Ripper kampanyasına buradan ulaşabilirsiniz,lisansınız aynı sayfada bulunan Get Free License butonuna basıp ulaşacağınız sayfada gerekli yerleri doldurup gönderdiğinizde 24 saat içinde mailinize gelecek.

 

****************************************************************************************

BleachBit

 

 

BleachBit (Sistem Temizlik Programı), sade arayüzü aracılığıyla seçeceğiniz programların bulunduğu klasörleri tarayarak gereksiz dosyaları siler. Bu işlemle birlikte bilgisayar rahatlar ve çalışma hızında olumlu değişimler olur. Başta güncellemeler olmak üzere bilgisayar ve internet kullanımı ile birçok gereksiz dosya sahibi olursunuz. İnternet çerezleri de buna eklenince bilgisayarınız gereksiz verilerle dolarak yavaşlar. BleachBit ile bu gereksiz dosyalardan kurtulabilirsiniz. Program Türkçe dil desteğine sahiptir.

Programı buraya girerek bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

 

 

*******************************************************************************************

Video Converter Factory Pro

 

$29.95 değerindeki Video Converter Pro Factory hemen hemen tüm sık kullanılan video dosyalarını dönüştürme yeteneğine sahiptir,Program basit ve kolay kullanıcı arayüzü ile geliyor Pro Factory Video Converter, özellikle mobil cihazlar kullanan kişiler için yararlıdır ve Güçlü düzenleme ve görüntü efektleri vermenin yanı sıra yazılım, MP3 müzik dosyaları, video, ses çıkarmak ve JPEG formatında çekime izin verir.buradan ulaşılan kampanya sayfasından programı indirebilirsiniz lisans aynı sayfada bulunmakta kampanya 24 saat geçerlidir.geniş bilgi için Tıklayın

*********************************************************************************************

Ashampoo Home Designer/Snap 3 /Anti-Malware

 

Ashampoo dan 3 yazılım birden kampanya Home Designer ve Snap 3full Anti-Malware 180 günlük.

Buradan ulaşıp indirebilirsiniz.

 

*******************************************************************************

VIPRE Antivirus+Antispyware

 

VIPRE Antivirus+Antispyware geleneksel güvenlik ürünleri gibi PC yavaşlatmayan, yüksek performanslı bir virüsten koruma yazılımıdır. Malware dahil, virüs, adware, spyware ve rootkite tehditlerine karşı proaktif koruması PC’nizi yavaşlatmaz. Antivirus + antispyware motorunda tamamen yeni teknoloji barındırır. E-mail tehditlerine karşı tam koruma sağlar. Netbooklar için ideal malware korumasına sahiptir. Programı 90 gün ücretsiz olarak kullanmak için buraya girerek sayfadaki gerekli boş alanları doldurunuz. Belirttiğiniz e-posta adresinize programı indirme linki ve tek bilgisayarda kullanılmak üzere lisans anahtarı gönderilecektir.

******************************************************************************************

Wise Disk Cleaner Professional

 

Wise Disk Cleaner Pro; sistemde bulunan gereksiz dosyaları ve kayıtları silmenizi sağlayan bir yazılımdır.Sistem Kayıt Defteri ve gereksiz, kullanılmayan dosyaları tarayan ve silen program, bilgisayarın performansını düşüren gereksiz yükün kaldırılmasını sağlayarak sisteminiz hızını arttırır.buradan ulaşıp indirebilirsiniz.

********************************************************************************************

BitDefender USB Immunizer

 

BitDefender USB Immunizer ile USB bellek ve SD kartlarınızı autorun tabanlı zararlı yazılımlara karşı koruyabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınıza bağışıklık kazandırarak, virüslü USB belleklerden bulaşan zararlı yazılımlara karşı da koruma sağlayabilirsiniz. Yazılım, bilgisayarınızın autorun özelliğini kayıt defterinden (CD/DVD-ROM’lar hariç) kapatarak; herhangi bir autorun tabanlı virüs içeren USB bellek bilgisayarınıza takıldığında, virüsün işletim sisteminize bulaşmasını engelliyor.

Program, bilgisayarınıza takılı olan USB belleklere bağışıklık kazandırarak, USB belleğinizi zararlı yazılım içeren herhangi bir bilgisayara taktığınızda, virüs bulaşmasını engelliyor.

Programı buradan ücretsiz bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

*********************************************************************************************

 

 

System Explorer 2.9.0

 

isteminizi yakından izlemenize olanak sağlayan bu sistem analizi aracı ile bilgisayarınız güvende olsun çalışan işlemleri, yüklü sürücüleri, başlangıç uygulamalarını yönetebilirsiniz portable versiyonuda çıktı.. Yeni sürümde Autoruns bölümüne zamanlanmış görevlere yeni yönetim ekledi, Dosya Ayrıntıları Dialog, geliştirilmiş ana simgesi değişti ve Splash ekranı kaldırıldı

Görevler, Süreçler, Modülleri, başlangış hakkında detaylı bilgi * Eklentileri, kaldırma, Windows, Hizmetler, Sürücü, Bağlantıları ve Açılış Dosyaları IE.

VirusTotal, Jotti hizmet veya Dosya Veritabanı üzerinden şüpheli dosyaları * Kolay kontrol edin.

süreçleri faaliyetleri ve Sistem değişiklikleri * Kolay izlenmesi.

* Önemli Sistem kaynakları kullanımı grafikleri.

* Tepsi İpucu ayrıntılı Sistemi ve Pil durumu ile

* WMI Browser ve Sistem Ek Bilgi

* Çoklu Dil Desteği

Buradan ulaşabilirsiniz. Windows XP, Windows Vista and Windows 7

*****************************************************************************

Auslogics Registry Cleaner 2.1

 

Piyasada bulunan en istikrarlı ve güvenilir bir kayıt defteri temizleyicisidir,Windows kayıt defteri tespit ve tamiri için tasarlanmıştır ve kesinlikle ÜCRETSİZ!.bozuk kayıt defteri anahtarlarını Düzeltir,eski kayıt defteri girdilerini Temizler,sistem çakışmalarını ve çökmeleri önler,pc nizin daha stabil olmasını sağlar ,temizlik öncesi geri alma noktaları alır.buradan ulaşıp indirebilirsiniz (4.55MB) Windows 7/2008/Vista/2003/XP (32-bit & 64-bit) Türkçe dil desteği bulunur.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BDlot DVD Clone Ultimate

 

 

BDlot DVD Clone Ultimate DVD’lerinizin yedeğini almanızı sağlayan bir uygulamadır. Her türlü DVD’yi klonlayabilirsiniz, bilinen bütün kopya koruma engelini temizler yedekleri diskinize, flash diske, ISO’ya veya boş bir DVD’ye yapabilirsiniz ,BDlot DVD Clone Ultimate ile 5 kat daha hızlı DVD kopyalayabilirsiniz.buradan ulaşılan sayfadan programı indirebilirsiniz lisans aynı sayfada yer alıyor.(30 hazirana kadar lisanslamanız gerekiyor) Windows XP/2000/Vista/7

 

************************************************************

Creevity Mp3 Cover Downloader

 

Creevity Mp3 Cover Downloader MP3 dosyalarınıza ait albüm kapaklarını İnternetten bulmanızı sağlar. Seçtiğiniz MP3 dosyasına ait albüm kapağını otomatik olarak İnternette arar ve size bulunan sonuçlar arasından istediğinizi seçmenize olanak sağlar. Dilerseniz bilgisayarınızda kayıtlı olan herhangi bir resmide istediğiniz MP3 dosyasına ekleyebilirsiniz. Artık MP3 şarkılarınız sanatçıların en güzel resimleriyle renklenecek ve hem göze hemde kulağa hitap edecektir. Ayrıca seçtiğiniz MP3 dosyasına sanatçı ismi, albüm, şarkı türü gibi bilgiler ekleyebilir yada mevcut bilgileri düzenleyip, silebilirsiniz. Programı ücretsiz olarak buradan bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

 

**********************************************************************

WinX HD Video Converter Deluxe

 

WinX HD Video Converter Deluxe bütün ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. İnternet sitelerinden video indirmek, HD video dönüştürmek ve DVD yazmak bu uygulama ile mümkün. iPhone 4 desteğini de barındıran bu uygulama ile PC, iPad, iPod ve PSP gibi aygıtlarda izlemek üzere dönüştürme yapmak mümkün. AVCHD, M2TS, MKV, MOD, TOD, AVI, FLV, MOV, MP4 ve benzeri HD ya da SD formatları destekler.Kampanya sayfasına buradan ulaşıp programı indirebilirsiniz lisans inen rar dosyası içinde yer alıyor.

*****************************************************************

MovieSaver 3.0

 

Movie Saver 3.0 en iyi kalitede Youtube, Google Video, Veoh, Clipfish, MyVideo, VideoTube, myspace, metacafe, sevenload, iFilm, blip.tv ve dailymotion dan videoları Otomatik indirebilirsiniz.buradan ulaşılan kampanya sayfasında gerekli yerleri doldurup okeyleyin mailinize bir link gelecek , o linke tıklatın bu sefer mailinize indirme linki ve lisansınız gelecek.

 

******************************************************************

Panda Cloud Antivirus 1.5

 

Panda Cloud Antivirus sürekli olarak Panda sunucularına bağlı olarak sisteminizi en güncel virüs ve zararlı yazılım tehditlerine karşı korur. Cloud yani Bulut Tabanlı olduğu için sisteminizi yormaz ve her zaman güncel olarak tam koruma sağlar. Türkçe dil desteğine sahip olan program en iyi ücretsiz antivirüsler arasında yer almaktadır.

Programı buraya girerek bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

 

 

************************************************************

Panda Antivirüs Pro 2012 6Ay

 

 

Panda Antivirus Pro 2012 bilgisayarınız için en kolay ve sezgisel koruma sağlar. Kurun ve virüs, casus yazılım, rootkit, hackerlar ve çevrimiçi dolandırıcılık problemlerini unutun ve kesintisiz internette gezinti yapın.buradan ulaşılan facebook kampanya sayfasında haberi beğenin ve programı indirin.

******************************************************************

Celestia

 

Celestia Dünya ve uzayı bambaşka açılardan keşfetmenizi ve üç boyutlu gezmenizi sağlayan simülasyon programıdır. Belkide hiç bir zaman göremeyeceğiniz uzayı, gezegenleri, Samanyolu’nu ve Galaksileri artık istediğiniz an ulaşıp görebileceksiniz. Celestia, sizi Güneş Sistemi içinde, yıldızlar arasında ve Samanyolu galaksisinin ötesinde yolculuğa çıkaran bir uzay simülasyonudur. Gidebileceğiniz noktalar arasında 100.000′in üzerinde yıldız, yaklaşık 100 güneş sistemi noktası, yeni keşfedilen ve güneş sisteminin dışında bulunan 60 gezegen bulunuyor. Celestia, uzay yolculuğunun gerçekçi ve gerçek zamanlı animasyonlarını oluşturarak sizi muhteşem bir yolculuğa çıkartıyor. Programı ücretsiz olarak buradan bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

 

 

 

*****************************************************************

VLC Media Player

 

 

VLC Media Player ücretsiz bir medya oynatıcıdır. Program en popüler ses ve video formatlarını MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, MP3, ve OGG, hatta DVD ve VCD’leri bile hiçbir sorun çıkarmadan oynatabilme özelliğine sahiptir. İçerisinde birçok gelişmiş özellik bulunan, film izlerken hiçbir sorun ile karşılaşmayacağınız, bir çok codec paketi ile tam uyumlu çalışabilen bir medya oynatıcısı karşınızda.

 

VLC sayesinde artık format desteklemeyen medya oynatıcılar ile işiniz kalmayacak. Her tür görüntü formatından videoları rahatça izleyebileceksiniz. Program Türkçe dil desteğine sahiptir.

 

 

Özellikleri:

- Ücretsiz, açık kaynak platform desteği

- Sistem codecleri ve birçok popüler video formatı ile uyumlu

- Canlı kayıt imkanı

- Anlık duraklatma ve kare kare ilerletme imkanı

- Hız kontrol özelliği

- HD yüksek kalite medya ve görüntü oynatma desteği

- En yeni ve en popüler formatların tamamını oynatabilme

- Videodan kare kare resim çekme özelliği

 

Programı buraya girerek ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

 

 

 

********************************************************************

Orbit Downloader 4.1

 

Orbit Download indirme yöneticisi ile video ve müzik dosyalarını Myspace, YouTube, Imeem, Pandora, Rapidshare vs. gibi daha birçok web portallarından anında bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Türkçe dil desteği sayesinde kullanımı çok kolaydır. Orbit Downloader‘ın en belirgin özelliği hiç kuşkusuz “GetIt” düğmesidir. İnternet tarayıcınızdaki her türlü resim, müzik veya video’nun üstünde bu düğme çıkar ve indirme işlemine başlamanız için gerçekten büyük kolaylık sağlar. Bu butona bastıktan sonra yapmanız gerekenler çok basit: Açılacak olan “GrabIt++” penceresinde (aktif indirme işlemleri penceresi) seçtiğiniz dosyanın görüntülenmesinden sonra “Download/Yükle” tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Orbit Downloader dosya indirme işlemleriniz için kullanabileceğiniz güzel, ücretsiz, reklamsız, hızlı ve kullanımı kolay bir programdır.

 

Genel özellikleri:

- Müzik, video akışlarını ücretsiz indirme

- İnanılmaz İndirme Hızı

- Küçük boyutlu ve kaynak harcamaz

- Rapidshare indirme desteği.

- Internet Explorer, Firefox, Maxthon ve Opera Desteği.

- HTTP, HTTPS, FTP, MMS, RTSP ve RTMP desteği.

- Ayarlanabilir Proxy Sunucu Desteği.

- İndirme durdurma ve kaldığı yerden devam etme desteği.

Programı buraya girerek bilgisayarınıza ücretsiz indirip kullanabilirsiniz.

 

 

**********************************************************************

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ashampoo Photo Optimizer 3

 

Ashampoo Photo Optimizer 3 dijital fotoğraflarınızı geliştirmek ve düzenlemek için kullanışlı bir grafik aracıdır. Program Türkçe dil desteğine sahiptir.

 

 

 

 

- Anlık Optimize fonksiyonu sayesinde donuk fotoğraflara parlaklık sağlar

- Tek bir tıklama ile tüm fotoğraflarınızı optimize edebilme

- Bir tık ile kırmızı göz giderme

- Tek tıklama ile resim istenilen şekilde döndürme

- Resimleri siyah-beyaz, sepya, ters ve birçok efekt vermek

- Kolay parlaklık ve kontrast ayarları

- Herhangi bir zamanda geri dönerek resmi düzenleme

 

Programı buraya girerek bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

 

 

 

*****************************************************

FreeArc

 

FreeArc modern bir genel amaçlı sıkıştırma yazılımıdır. FreeArc ana avantajı hızlı ama etkili bir sıkıştırma ve zengin özellikleri kümesidir. Dosya türüne göre otomatik geçiş özelliği ile LZMA, PPMd, TrueAudio ve genel Multimedya sıkıştırma algoritmaları içerir. FreeArc 1,5 – 3 kat daha hızlı bir sıkıştırma hızıda sunmaktadır.

Programı buradan bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

 

********************************************************

Able2Doc 6.0 PDF to Word Converter

 

Able2Doc 6.0 PDF to Word Converter ile Pdf formatlı dosyalarınızı Word dosya formatına çevirin buradan ulaşılan facebook kampanya sayfasından beğenip indirebilirsiniz.

****************************************************

IObit Malware Fighter Pro

 

IObit Malware Fighter, gelişmiş bir malware & casus yazılım temizleme aracıdır derin enfeksiyonları kaldırır ve potansiyel spyware, adware, trojan, keylogger, bot, worm ve hijacker gibi tehlikelerden bilgisayarınızı korur.buradan ulaşıp Activation instructions here yazan yere tıklayıp lisansınızı alabilirsiniz. programı buradan indirebilirsiniz

 

************************************************************

CraftArtist Compact

 

 

CraftArtist Compact fotoğraf albümü ve tebrik kartlarından, tüm albümler ve resimlerle ilgili birçok görsellik oluşturmak için hazırlanmış mükemmel bir yazılımdır. Bir kuruş harcamak zorunda kalmadan güzel tasarımlar oluşturmak mümkün olacak.

 

 

- Hızlı ve kolay güzel projeler oluşturma

- Yüksek çözünürlüklü süslemeler

- Metin ekleme ve düzenleme

- Sadece gerçek gibi hareket Dijital şablonlar

- Evde tasarım için gereken her şeyi içerir

- Güçlü PhotoLab ile projelere eklemeden önce fotoğraf düzenleme

- Makas, kenar efektleri ve yaratıcı metin gibi dijital sanat araçları

- Yardımcı öğreticiler, ekranda tasarımlarınızı mükemmel yapar ve tavsiyelerde bulunur.

Buradan girerek yazılımı indir tuşunu tıklayın. Önce mail adresinizi gereken yere girip onaylayın. Açılan sayfada gerekli yerleri doldurarak siteye üye olun. Kısa süre içinde mail adresinize üyelik işlemlerinizi tamamlamanız için firma mail gönderecektir. Gelen maildeki link adresine tıklayıp üyelik işlemlerinizi aktif edin. Siteye buradan girip üye olarak free download bölümünden indirebilirsiniz.

**************************************

Hamster Soft Free Video Converter 2.0

 

 

Ücretsiz Video Dönüştürücü Hamster 2.0 veriyonu çıktı…

 

 

Neden Hamster Video Dönüştürücü?

 

 

 • Birincisi; ÜCRETSİZ! Herkes tam sürümü ücretsiz kullanabilir!
 • Tamamen Türkçe dil seçeneği !!
 • Her formattan videoyu iPod, iPhone, PS3, PSP, xBox, Zune, Apple TV, iRiver ve benzeri formatlara dönüştürür!
 • 3GP, MP3, MP4, AVI, MPG, WMV, MPEG, FLV, HD, DVD, M2TS ve diğer formatları dönüştürür! Dahili video oynatıcı özelliği!
 • Kullanımı kolay! Sürükle-Bırak özelliği! Özel bilgi gerektirmez. Yeni başlayanlar için Sihirbaz yardımı.
 • Codec’i/Sistem türünü değiştirir; video dosyasınızı ayrıştırır
 • Birçok video dosyasını toplu olarak dönüştürür
 • Ses/Görüntü bit hızını, Kare Hızını ayarlar
 • Windows’a entegre olur! Windows 7/Vista/XP sürümlerine uyumludur!
 • 40 farklı dil desteği sunar (İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, Japonca, Rusça, Portekizce, Çince, Arapça, Korece)

 

Evinizde HD kamera ile film çekiyorsanız, Hamster Ücretsiz Video Dönüştürücü sayesinde videolarınızı iki tıkla Web’e hazır hale getireceksiniz.

Hamster Ücretsiz Video Dönüştürücü‘yü kullanmak çok kolay. Video dosyalarını dönüştürmek için hiçbir özel bilgiye ihtiyacınız yok. Ne yapacağınızı bilemediğinizde, Sihirbaz tüm ayarları yapmanıza yardımcı olacak. Zamandan ve emekten tasarruf etmek için toplu dönüştürme modunu kullanın. Tek yapmanız gereken dönüştürülecek video dosyalarını seçmek (bulunduğunuz klasördeki tüm dosyaları dönüştürmek için tek tık yeter), ayarları yapmak ve Convert (Dönüştür)’e basmak! İşte bu kadar!

Hamster Ücretsiz Video Dönüştürücü tüm popüler dosya formatları arasında codec veya sistem değişimi yapmanıza olanak tanır. Ses/görüntü bit hızını ve Kare Hızı hızını ayarlayabilir, hatta filminizin herhangi bir kısmını kesebilirsiniz. Hamster Ücretsiz Video Dönüştürücü‘nün en yeni sürümü görüntü ayrıştırma özelliğine de sahip. Ayrıca video dosyalarınızın ses düzeyini de yükseltebilirsiniz. Dönüştürme işlemi ise çok ama çok hızlı.

Hamster Ücretsiz Video Dönüştürücü Windows’daki açılır menülere de entegre edilebilir. Yani masaüstünüzdeki bir video dosyasına sağ tıklayıp, açılan içerik menüsünden “Convert to” (Şu formata dönüştür) işlevini seçebilirsiniz. Düşünsenize; video dönüştürmek için önceden programı açmak zorunda bile değilsiniz!

Buradan indirebilirsiniz.

 

 

**************************************************

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abyssal Registry Cleaner

 

 

Abisal Registry Cleaner sisteminizin kayıt defterindeki eksik veya yanlış dosya kalıntılarını tarayarak bulup temizler. Program Kayıt Defterindeki sorunları gidererek sisteminizin daha istikrarı, hızlı ve hatasız çalışmasını sağlar.

Abisal Registry Cleaner onarılan kayıt defteri girdilerinin otomatik olarak yedeğini alır. Windows kayıt defterinizin düzenlenmesi sizin daha hızlı ve temiz bir sisteme ulaştıracak. Program basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Güvenli bir şekilde, silinmiş dosyaları veya kaldırılmış eski uygulamalardan kalan Windows kayıt defteri anahtarları ve kalıntılarını bularak, geçersiz girişleri sorunsuzca onarabilirsiniz.

Programı buradan bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

Windows Xp, Win 7 (32, 64)

 

 

*********************************************

Tracks Eraser tek bir tıklama ile bilgisayarınızda istenmeyen verileri temizlemek için tasarlanmıştır,Tarayıcınızın ve windowsun bıraktığı izlerden kurtulun.

buradan ulaşılan sayfada resimde görülen yerlerden program ve lisansı ayrı ayrı indirin.Windows 7 32bit and 64 bit Vista/XP/2000/95/98/ME/NT 2.20mb

3dg8C-1.png

 

 

 

 

******************************************************

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

F-Secure Anti-Theft for Mobile

 

 

F-Secure Anti-Theft for Mobile ile cep telefonunuzdaki tüm kişisel bilgileriniz artık güvende olacak. Telefonunuz çalınır ve hırsız SIM kart değiştirirse, programın hırsızlık kontrol özelliği sayesinde otomatik olarak telefonu kilitler ve yeni numarayı size anında bildirir. Kötüye kullanımı önlemek için nihai bir güvenlik önlemi olarak, uzaktan silme özelliği ile telefondaki tüm verileri silmek mümkündür. Kayıp telefonunuzun yerini anında öğrenebilir ve bulunduğu adrese kolayca ulaşabilirsiniz. (Bu yazılım bir antivirüs programı değildir.)

 

Symbian / Windows Mobile / Android gibi mobil işletim sistemlerini destekler.

 

Programı buraya girerek telefonunuzun markasına göre bilgisayarınıza indirip, usb kablosu veya Bluetooth ile cep telefonunuza yükleyebilirsiniz.

 

--- Sonraki mesaj ---

 

Easy Image Modifier

 

Easy Image Modifier ile bilgisayarınızda bulunun resim dosyalarını JPG, PNG, BMP gibi format biçimlerinde kaydedebilir, boyutlandırma, düzenleme, biçimlendirme ve isim değiştirme, sıralama ve orantısız boyutlandırma gibi işlemleri yapabilirsiniz. Program kurulum gerektirmez; usb gibi cihazlarla istediğiniz yere taşıyabilir ve bir tık ile programı anında çalıştırıp kullanabilirsiniz. Çok küçük boyutta oluşu, Türkçe dil desteğine sahip olması ve kurulum gerektirmeden kullanılması programı cazip kılan özellikleri. Programı buradan bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

 

*******************************************************************

Malwarebytes Anti-Malware 1.51(Ücretsiz versiyon)

 

Bilgisayarınızdaki virüsler, solucanlar, truva atları, rootkitler, çeviriciler, casus yazılımlar ve malware denen kötü amaçlı tüm yazılımlardan sisteminizi temizlemenizi sağlar. Türkçe seçeneği mevcuttur.Apocalypse olarak tavsiyemdir. Buradan indirebilirsiniz.Windows 2000, XP, Vista, and 7 (32-bit and 64-bit).

 

**********************************************************

Zemana AntiLogger Softpedia

 

Zemana Antilogger İnternette, korkusuzca sörf yapın ve istediğiniz her şeyi indirin. Huzurla online bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirin. Bilgisayarınızdaki koruma seviyesini arttırın. Korsanlara karşı korunun. Keyloggerlara karşı korunun. Ekranınızın izlenmesini engelleyin. Buradan ulaşılan facebook kampanya sayfasında beğen butonuna tıklayın ve lisansınızı alın.

********************************************

Nitro PDF Reader 2.0

 

Nitro PDF Reader (Kapsamlı PDF Okuma, Düzenleme Programı) ücretsiz olmasının yanında hızlı, güçlü ve güvenli oluşuyla iddialı. PDF dosyaları okumakla kalmayıp oluşturmanızı da sağlayan yazılım bilinen PDF programlarına göre hayli fonksiyonel özellikler sunuyor. Program txt, html, bmp, gif, jpg, png, tif, doc, docx, xls, xlsx, ppt ve pptx gibi pek çok formattaki belgeyi PDF formatına dönüştürebiliyor.

 

 

Görüntüleme Özellikleri, PDF Belge Oluşturma Özellikleri, İçerik Aktarma Özellikleri, Ortak Çalışma ve Yorum Özellikleri, PDF Formları, İmza ve Güvenlik Özellikleriyle PDF dosyaları üzerinde istediğiniz her değişikliği gerçekleştirebilir, kendi PDF dosyalarınızı kolayca baştan yaratabilirsiniz.

 

Programı buradan bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Yeni Oluştur...