Jump to content

Katina Destesi Kartları


Mira
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

attartfw3-1.jpg

 

Attart

 

Toprak ana.Doğurganlığın,güzelliğin,bilgeliğin ve Doğu'nun tanrıçası.Bu,kadınsı güçleri,büyüyü ve gizli güçleri iyi amaçlar için kullanır.Attartçılar bütün kötülükleri yok ederler.

 

Düz:İyi şansa işaret eder.Toprak ananın desteğini göreceksin.Büyük sevinç yaşayacaksın.Düğün,geri dönüş,iyileşme,yaratıcılık ve mutluluk söz konusu.Ruhlar iyi lan,güzellik ve sağlık verecekler.İyileştirecekler.Netice,baz ı şeylerin ve durumun her zaman düzelme ihtimali olmasa bile,olumlu yönde olacaktır.

 

Ters:Bu kart nasıl açılırsa aşılsın,Attart'ın büyülü yardımı her zaman aynıdır.İyi büyü söz konusu.

 

..selanapo3-1.jpg

 

 

 

 

Selana

 

Doğu’nun samyeli Abanozun Ruhu’nu getirir.Abanozun Ruhu çok zekidir.Sürekli biçim değiştirir.Sürekli farklı şekillerde belirerek senin başını döndürür.Bazen blöf yapar,bazen de çok dürüst ve açık konuşur.Ne zaman blöf yaptığını ve ne zaman dürüst olduğunu anlaman çok zordur,çünkü her ikisinde de çok inandırıcıdır.Hatta kendisi bile ne zaman gerçeği söylüyor,ne zaman yapmacık davranıyor bilemez.Çok inandırıcı olduğu için de,ona kolaylıkla inanırsın ve bir kere inanmaya gör!Abanozun Ruhu senin öteki yüzünü ortaya çıkarır.

 

Düz:Her gün,bir önceki günün üst üste koyduğun taşların üstüne bir yenisini koy.Yüzünü güldürecek yeni şeyler yapmalısın hemen.Her gün sahip olduğun şeyler için sevinip,geçmişte seni üzmüş şeyler için daha az üzülmelisin.İşte o zaman,doğanın müziğiyle beraber şarkı söyleyeceksin.Şayet bütün bunları yaparsan,o zaman da ben Abanozun Ruhu,sana mutluluk sözü veriyorum.

 

Ters:Abanozun Ruhu ters döndüğü için,evlilikte ya da ilişki de tutarsızlıklar var demektir.Çok fazla yalan söz konusu.Birisi bir maskeyle gerçek yüzünü senden gizliyor.Sana gösterdiğinden farklı bir yüzü var.Kim olduğunu öğrenmek istiyorsan,kartlara sor.Bir sonraki adımını atmadan önce,kim olduğunu öğren.

 

Selana der ki:Mutluluğa giden yolda ilerle.

...arimancc2-1.jpg

Ariman

 

Yakutun Ruhu,büyücünün çinko tabağında yaşar.Büyücüye sadakatle yardım ve hizmet ederek onu izler.Büyücü ona ‘’ayıcığım’’ diye hitap eder.Yakutun Ruhu çok kıskançtır.Büyücü onu,mükafatlandırmak için yataktan yatağa gezeb,erkeklerle tutkuyla sevişen,çok güzel bir kadına dönüştürür.Erkekleri karanlık ve gizemli bakışlarıyla hipnotize eder ve onların kendisine boyun eğmelerini sağlar.Tutkulu,sahiplenici ve çok kıskanç bir kadına dönüşür.Astartçılar buna ‘’ayı’’ derler.Engerek kadar tehlikelidir.Sahte bir büyücüdür.Çekici,tehlikeli,seksi,on parmağında on marifet olan bir kadını temsil eder.

 

Düz:Sahte büyü sayesinde cinsel çekicilik söz konusu.Etrafını erkekler saracak.Bu kart açıldığında,sihirli bir yatağa gireceksin.Bir buluşma gerçekleşecek.Cinsellik görünüyor.Bu aşkı gizli tutmalısın,aksi halde başın belaya girer.Şayet tüm bunları yaparsan,o zaman da ben Yakutun Ruhu,sana terazinin hep dengede duracağı sözünü veriyorum.

 

Ters:Büyüleri çzömelisin;yoksa düşünmeden hareket edecek ve buna pişman olacaksın.Kıskançlık ve belirgin bir güvensizlik söz konusu.Soğukkanlılığını koruyamıyorsun.Şayet batı tarafında açılmış kart aşkla ilgili ise,büyücünün yatağında zorbalık var demektir.

Ariman der ki: Dengeyi iste.

...

 

bedesit0-1.jpg

Bedes

Zümrüdün Ruhuyla karşılaşmak için,gün doğarken sedir ağacı ormanında bulunman gerekir.Orada tek başına yaşar.Ne zaman gelecekler ve oradan geçecekler diye,endişeyle kuşlara bakar durur.Ondan ne istersen iste,Zümrüdün Ruhu her zaman adaletli ve isabetlidir.Kin tutmaz

 

Düz:Soran kişinin yüzünde mağrur bir ifade olacak.Başına gelen bütün aksilikler seni güçlendirmek,daha bilgili ve tecrübeli bir insan olman içindir.Şayet bunların üstesinden gelirsen,o zaman da ben,Zümrüdün Ruhu,sana hayatında ahenk sözü veriyorum.Bu durumda sürüler çoğaşıp mahsuller iyi olacak.

 

Ters:Sabırla silahlan.Hastalıklar ve kayıplar canlanıyor.Ters giden şeyler seni mahvedecek.Çok zor kendine geleceksin.

 

Bedes der ki:Uyumu amaçlayan şeyler yap.

 

...

 

sfahanpi2-1.jpg

 

Dünyada yaşamadığı için,Elmasın Ruhunu bulman zordur.Evrende gezinerek yıldızlarla konuşur.Onu gördüğün zaman ilk önce seni şaşırtır ve aklını başından alır.Elmasın Ruhu özgür olduğu için onu asla bir kafese koyamazsın.Koyarsan da ölür.Bir çok hükümdar onu sarayında ister.Ancak bu ruh,hiçbir efendinin buyruğu altına giremez.

 

Düz:Hemen tutumunu değiştirmelisin.Amacına ulaşmak için,ilgilendiğin kişiye ağlayıp sızlayarak ricalarda bulunmaktan vazgeçmelisin.Ne kadar çok onun başının etini yersen,o oranda kendi bildiğini okuyacaktır.Sohbetler sonu gelmeyen fikirlerle dolu.Dikkatle dinle.Tutumunu değiştirmelisin!Aynı şeyleri tekrarlama,durmadan aynı hataları yapma.Şayet sana dediklerimi yaparsan,o zaman da ben,Elmasın Ruhu,sana zafer kazanacağına dair söz veriyorum.

 

Ters:Amacına ulaşmak için soğukkanlı olmalısın.Bir sonuca varmak için ya da harekete geçmek için aceleci davranma.Önce iyice bir düşün.Aptalca gevezelik etme.Durmadan,amaçsız bir şekilde konuşmak senin için iyi değil.

 

İsfahan der ki:Zafer kazanmak için,iyi yönde bir takım değişiklikler yapmalısın.

...

abanozmt0.jpg

Abanoz

 

Abanoz siyah renklidir.Yeryüzünün güçleri,geçtikleri yerlerde paniğe neden olup felaketler yaratıyorlar.Geçtikleri yerleri paramparça ediyorlar.Yolundan geçti mi,mahvoldun demektir.Ağlayacaksın.Canın acıyacak ve acı çekeceksin.

 

Düz:Çok büyük sıkıntı,öfke ve üzüntü(azap) söz konusu.Büyük acılar yaşanacak.Açılımda uzak bir yere düşmüş olsa bile,bu kartın anlamı daima bitmeyen üzüntü,sıkıntı ve endişedir.Yeni bir girişimin ya da herhangi bir konudaki yeni bir başlangıcın iyi sonuçlanmayacağını bildirir.Şans kararıyor,şanssızlık hüküm sürüyor.

 

Ters:Fazla uzun sürmeyen büyük bir üzüntü söz konusu.Her üzüntü,ardından gelecek yeni başlangıçlara gebe olduğundan,metanetli ve iyimser olunmalı.

..

 

yakutvu0-1.jpg

 

Yakut

 

Yakut,kanın ve ateşin kırmızı rengine bürünmüştür.Aşkı simgeler.Kırmızı yakut,iki vücudu ve iki ruhu,büyük bir aşk mekanında birleştirecek.

 

Düz:Büyük aşk.Karşılıklı sevgi.Aşıkların birleşmesi.

 

Ters:Farklı şekillerde,defalarca sınanan aşk.Karşılıksız aşk.Kalbin kırılması.Aşkta hayal kırıklığı ve üzüntü.Sorunlu bir ilişki.

...

zmrtif2-1.jpg

 

Zümrüt

 

Büyük zümrüdün koyu yeşil bir rengi vardır.O,göllerdeki,nehirlerdeki ve okyanuslardaki suların gücüdür.Su ateşi söndürür,toprağı sular,havayı nemlendirir,toprağı her tarafa taşır.Zzferin gücüne sahiptir.

 

Düz:Büyük bir başarı ve hemen ardından büyük bir sevinö yaşanacak.Aynı zamanda yükselmek,itibar görmek anlamına da gelir.Şan,şöhret,güç,yetki ve iktdar söz konusu.Zafer de getirir.Savaşta zafer kazanmak ve hatta ölüme karşı zafer kazanmak anlamındadır.

 

Ters:Başarı kesin;ancak yakın gelecekte değil.

...

elmasby6-1.jpg

 

 

Elmas

 

Evvel zaman önce,para canlısı bir rüzgar,yeryüzünün ve göklerin bütün hazinelerini bir çuvala toplamış.Rüzgarların ve yıldızların güçleri,en güzel taşın içinde parlıyorlar.En parlak taşın içinde.Elmasların içinde.Onun bu ışıltısı zenginlik getirecek.

 

Düz:Elmas,bütün taşlar içinde en çok parlayandır.Mal sahibi olmak,altın,para ve zenginlik demektir.

 

Ters:Zorlukların ve sıkıntıların ardından,umulandan daha az altın,para ve zenginlik var olacak.

 

...tattaretsy3-1.jpg

 

 

Tattaret:

 

Güzel ve melankolik bakışları olan bu kadından korkmalısın.Kendini acındırmak için,bıkmadan usanmadan sürekli ah vah eder.Sürekli dert yanar.İçinde kötülük saklar.Yıllar geçip de o hala evlenmemişse,mutsuzluktan canına kıyabilir.Kutsal bir hediye olan doğurganlık hediyesini kazanmak için,canla başla savaşır.Ona sahip olduğundaysa,köle gibi bir eşe ve iyi bir anaya dönüşür.Abanozun hanımı Deste’de kız evladı temsil eder.

 

Düz: Evlenmeyi ve çocuk yapmayı şiddetle arzulamak anlamındadır.Şayet kişiyi temsil eden kartın yakınında bir yerde açılmışsa,ona bu özelliğini taşır.

 

Ters:Kötü,fesat,riyakar ve yalancı bir kadını temsil eder.Ona güvenmemelisin.

Aşk anlamı:Karşılıklı çıkarlar üzerine kurulmuş evlilikleri ve ilişkileri temsil eder.

...

 

sassaps7-1.jpg

 

Selçuksassa

 

Güzel gözleri ve ağır hareketleriyle,bu kart sevgiliyi temsil eder.Koyu kumraldı.Erkekleri çıldırtan güzelliğiyle,daima odanın birinde uzanmış olarak görülür.Hiç belli etmediği için,onun bu seksapelini fark edemezsin.Dikkat et ve sakın onu evine sokma.Aklı fikri sekstedir,sürekli bunu düşünür ve ömrünün sonuna kadar da bu böyle sürer gider.Aslında,sevişmeye olan tutkusu bir yana;Yakut'un hanımı çok iyi bir kadındır.Deste'de bu kart yasak sevgiliyi temsil eder.

 

Düz:Etrafında açılmış olan kartlara göre,yasak bir aşkın iyi ya da kötü sonuçlanacağını belirtir.Seksi temsil eder.Cinsel birliktelik söz konusudur.Aynı zamanda,yaşanan yasak ilişkinin kadının kontrolünde olduğunu söyler.

 

Ters:Yaşadığı yasak ilişkide kazın eziyet çekiyor demektir.

 

Aşk:Yatak,aşkta zive.Tekrar tutku hükmedecek.

..

midanx9-1.jpg

 

MİDA

 

Her zaman kafesli cumbaların arkasından bakar.Eviyle ilgilenen,hoş görünüşlü bir kadındır.Hamarat ellerinden her iş gelir.Dikiş diker,örgü örer ve daha bir çok güzel şey yapar.Zeki ve hatta,amacına ulaşana kadar işin peşini bırakmayan bir kadındır.Ancak bir dost olarak güvenilmezdir.En kötüsü de,diğer kadınları,erkekleri,kısacası herkesi ve her şeyi çok kıskanır.Kıskançlığını dışa vurduğu zaman antipatik biri olur.Deste’de bu kart aldatılan eşi,aldatılan kadını temsil eder.

 

Düz:Bu kadın seni çok kıskanıyor.Güvenilmez birini,dost görünen düşmanı ya da aldatılmış eşi temsil eder.

 

Ters:Her türlü durumu akıllıca idare eden ve engel teşkil eden bu kadın devreden çıkartılacak.

 

Aşk:İlişkide sorunlar var.Kavgalar,karşılıklı atışmalar,şikayetler ve kıskançlık söz konusu.Senin ilgilendiğin kişi seninle dalga geçiyor.Bu durumun farkına varıp ilişkiyi hemen sonlandıracaksın

...

dastaruc7-1.jpg

 

 

Dastar

Elmasın Hanımı,gece gündüz demeden,yorulmak nedir bilmeden çalışır.Hareketlidir.Uzun yıllar sonra,bu kadının seninle olan arkadaşlığının çıkarlara dayandığını fark ettiğin zaman çok şaşıracak ve üzüleceksin.Bu kadının bir başka özelliği de,sakin bir mizaca sahip olmasıdır.Bu yüzden de hayatta başarılıdır.Deste'de bu kart,eşi temsil eder.

 

Düz:Sakin tavırları olan bu kadın,bir sonuca ulaşmak ya da bir girişimde bulunmak için acele etmeyecektirçBu kart,bir şey yapmadan önce iki kere,hatta üç kere düşünen kadını temsil eder.

 

Ters:Kurnaz dşünceler hüküm sürüyor.İyi niyeti suistimal ve hinlik söz konusu.Bu kadının yüzünde kurnazlık var.

 

Aşk:Senin sevdiğin kişinin başkasıyla bir ilişkisi var.Bu yüzden de acı çekiyorsun.Aşk yeminleri bozuluyor.

...

rantatw2-1.jpg

 

 

Assyranta

Salına salına yürürken,bir taraftan da her adımında elsisesibi düzelten esmer ve sevimli bir kadındır.Bu kadın divanda,diğer insanlara kaderini söylerken görülür.Derviş bilgeliğiyle hükmeder.Güzek ruh,temiz duygular ve aşık olunası bir kadın söz konusudur.Sanata eğilimi vardır.Deste'de bu kart,akraqbayı,aileden bir kadını temsil eder.Anne,teyze,hala vb.

 

Düz:Evliliğine hakim bir kadını,iyi ve şefkatli bir anneyi temsil edeer.Bu kart nerede açılırsa açılsın iyidir.Şayet kişi kartına yakın bir yerde açılmışsa ona kendi özelliklerini taşır.Uzağında bir yere açılmışsa,iyi olan özelliklerini ondan uzaklaştırır.

 

Ters:Bu kadın kötü bir işbirliğine,yolunda gitmeyen bir ilişkiye,bir ailenin dağılacağına ve varlıkların yitirileceğine delalet eder.

 

Aşk:Aileden birisi yüzünden çift arasında sorunlar yaşanacak.Sosyal farklılıklar ve ekonomik zorluklar çiftin arasını açacak;ancak bunların hepsi atlatılacak.

 

nnic......

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

validevn6-1.jpg

Buyrunuz...

 

Valide

 

Bu kadın büyüyü, güçlerini ve gizli güçlere inancı kötü amaçlar için kullanır.Karanlık, zifiri karanlık hüküm sürüyor ve bütün iyi şanslar yok oluyor.

 

 

 

Düz: Mutsuzluk söz konusuŞansın kötüye dönüyor.Aynı zamanda kişinin isteklerini gerçekleştiremeyeceği anlamınada geliyor.Bu kadının sihirleri güçleri yok edicidir.Vaalciler herkese ve her ortama felaket mutsuzluk ve kötü şans getirir.

 

 

 

Ters:Nasıl açılırsa bu kartın anlamı ters açılsada düz açılsada değişmez.Valide'nin güçleri sana karşı. Sonuç herzmn için olumsuz.Kişi felaketler getiren büyünün tesiri altında demektir

 

--- Sonraki mesaj ---

 

http://urmiaagy8-1.jpg

 

Urmiaa

 

Onu gördüğün zaman,serin bir rüzgarın senin kanını dondurduğunu hissedersin.Bakışları buz gibidir.Bu kumral kadının kalbinin kapılarını açıp,orada taht kurmayı başardığın zaman,o,tutkunun esiri olur.Her ne konuda olursa olsun,azmettiği her şeyi başarır ve ne yaparsa yapsın,en iyisini yapar.Bütün sorunların bir anda başına üşüşmesi onun için işkencedir.Şayet Deste,bu kadını sevgiliniz olarak gösteriyorsa bilin ki,aşık olduğu zaman gözü hiçbirşeyi görmez.Görse bile herşeyi yanlış görür.Deste'de bu kart sadık kadın arkadaşı,dostu simgeler.

 

Düz:Huzur ve sükunet hüküm sürüyor.Düzen sağlayan bir kişi görünüyor.Kart aynı zamanda,kadının başarısının emeğe ve çok çalışmaya bağlı olduğuna delalet eder.

 

Ters:Ailen için endişeleniyorsun.Başarıya giden yol,gerçekten de çok zorlu engeller ve şanssızlıklarla dolu.

 

Aşk:Yanlış kişiyi sevdiğin düşüncesiyle kendine eziyet ediyorsun.Ancak bu ilişkiden öylece sıyrılamayacaksın da.Çünkü aradaki tutuku çok güçlü.Güvendiğin bir arkadaşın sana bu soruna ilişkin bir çözüm yolu önerecek.

--------------------

Parsadra

 

http://parsadrais5-1.jpg

 

Zümrüdün Sultanı zor bir kadındır.Başka bir deyişe,kendisi için olduğu kadar,etrafındaki diğer kişiler için de sürkli sorun teşkil eder.Şayet bu kadına aşık olmuşsan,onun buz gibi,duygusuz bir kadın olduğunu bilmelisin.Hiçbir şeyden memnun kalmaz.Herşeye söylenir ve herşey onu kızdırır.İnanılmaz analizler yapar ve çok düşünür.Zümrüdün Sultanı tam anlamıyla bir dedikoducudur.Deste'de bu kart,dost görünen kadın düşmanı temsil eder.

 

 

Düz:Çok konuşan ve ortalığı birbirine katan kadın.Kendi kendine zarar verebilme özelliği söz konusu.Herşeyi çok fazla irdeleyen ve bunun sonucunda zarar gören kişi.Zümrüdün Sultanı,sorunları dışarıdan baktığı zaman çok daha iyi görür.

Ters:Kısırlık,dul kalmak,dar kafalılık söz konusu.Çok fazla konuşan ve söyledikleriyle senin de başını belaya sokabilecek olan aptal bir kadın görüüyor.

 

Aşk:Çiftin arasına giren üçüncü bir şahıs,aşka engel oluyor.Daha sonradan söylediğine pişman olacağın kırıcı sözlerin,sevdiğin insanı üzüyor.

 

 

--- Sonraki mesaj ---

 

Adhamdeva

http://devaxq7-1.jpg

Bu kadından uzak durmalısın.İpek gibi saçları ve ışık saçan gülümseyişiyle büyüleyici bir kadındır.Benden uzak olsun dedirtecek birisidir.Bu dünyada sadece o önemlidir;başka hiçbir şeyin değeri yoktur.Bencil ve sadece kendisi için yaşayan biridir.Deste'de bu kartlardan eşi(kadını)temsil eder.Süsü püsü lüksü çok sever,,zenginlik ve maddiyatla da ilgilidir.

 

Düz:Hayal kırıklığı söz konusu.İçten pazarlıklı,kötü ruhlu,sözleri ve yaptıklarıyla insanlara zarar veren br kadın görünüyor.Açılımda uzak bir yere düşmüşse,vereceği zarar çok büyük olmayacaktır ve onun çabuk farkına varılacaktır.

 

Ters:Bu kart;şayet kişi kartının yanına düşmüşse,o kişi kötü ve para canlısı birisine dönüşür.

 

Aşk:Şüpheleri ortadan kaldıran bir aşk itirafı söz konusu olacak.

--------------------

Sunit http://suniths6-1.jpg

 

Abanozun Beyi;esmer,temiz yüzlü,etkileyici bir gülümsemeye sahip,çok başarılı ve dğrğst bir erkektir.Bu erkek sürekli hoş tutulduğu zaman,sana sadık bir sevgili olur.Çok kolay kandığı için,onu aldatman da kolay olur;ama onunla asla dalga geçmeye kalkma.Kadınlara karşı çok cömerttir ve etrafındaki diğer kartlara bağlı olarak duyguları değişir.Bu erkek zirveye ulaşmayı ister;çok hırslı ve gururludur.Seni sürekli hakimiyeti altında tutmaya çalışır ve senin tüm ilginin onun üzerinde olmasını ister.Abanozun Beyi,hayatındaki erkektir.İlişkiyi temsil eder;varolan,yani yaşadığın ilişkiyi.

 

Düz:Büyük bir bencillik söz konusudur.Ya da büyük bir aşk.Tutkulu ve güçlü bir cinsel ilişkiye delalet eder.

 

Ters:Aşırı sinir ve öfke neticesinde,ilişkiyi ayrılığa götürecek bağrış çağrışlar ve kavgalar olacak.Kendi çıkarını düşünüyor sadece.Aynı zamanda,ya ilk evliliğin bittiği ya da biteceği anlamına gelir.

 

Aşk:Bol bol iniş çıkışların yaşandığı,tukulu bir ilişki seni yıpratıyor.Herşeye hazırlıklı ol.Ufukta yeni bir aşka ilişkin büyük bir fırsat görünüyor ya da eski ir ilişkinin tekrar gündeme gelmesi söz konusu.

--------------------

Saahhttp://saahwh3-1.jpg

 

Yakut'un Beyi;kumral,barışcıl,nazik hareketleri ve yumuşak tavırlarıyla inanılmaz derecede etkileyicidir.Yasak ilişkideki erkek sevgiliyi temzil eder.Şayet kartlara soru soran kişi erkekse,onun evindeki kadını çalabilecek bşka bir erkek sözkonusudur.Hayatta başarılı ve işleri yolunda olan bir erkek...Şayet bu erkekle karşılaşır ve ona sahip olmak istersen,yapman gereken tek şey,bir dakikalığına bile yalnız kalamayan bu adamın sürekli anında olmaktır.Yakut'un Beyi,bir çok kadınla beraber olup,bir çok akdını da terk edecektir.Politik olduğu için hepsiyle gerektiği gibi ve güzel bir dille konuşur.Sana aşkını verdiği zaman,yaşayabildiğin kadar yaşayıp,alabildiğin kadar al sevgisini.

 

Düz:Etrafında bir sürü kişi olan ve arkadaşları tarafından sevilen biri.Sana hiç beklemediğin bir fırsat sunulacak.Adalet hüküm sürecek.Sorunlara çözümler bulunacak.Şu an için ne kadar imkansız görünse de,herşy düzelecek.Şayet Yakut'un Beyi,açılımda kişiyi temsil eden kartın yakınına düşerse,sana kendi özelliklerinden biri olan çekiciliği,tkileyiciliği verecektir.

Ters:Sorumluluklar alınacak ya da yaratılacak.Kişinin bizzat kendisinin çeviridiği entrikalar ve çeşitli düzenbazlıklar amacına zarar verecek.Verilen zararın düzeltilip düzeltilmeyeceğini,doğu tarafında açılan kart gösterir.

 

Aşk:Senin sevdiğin kişi sürekli olarak seni düşünüyor ve aşkını sana ilan edecek.

 

 

Aral

 

http://aralgk4-1.jpg

 

Bu kart,sadık bir erkeği temsil eder.Sadakatle bağlı bir aşıktır.Aileye çok düşkün olduğu ve önem verdiği için,ondan iyi bir aile babası olur.Ailesi için çok çalışır.Zeki ve sert bir erkektir.Servet ve güç sahibidir.Bilime,edebiyata,paraya ve eğitime ilgisi vardır.Zümrüdün Beyi,aileden bir erkeği temsil eder.Baba,ağabey,erkek kardeş,amca vb.

 

Düz:Hassasiyet ve duyguların yoğun olduğubir dünya söz konusu.Senin sözlerini anlayışla ve ilgiyle dinleyecek.Kolay kolay sana ihanet etmeyecek.

 

Ters:Tembellik hüküm sürüyor.Herşeye sebepsiz yere itiraz ediyorsun.Şayet etrafındaki kartlar da destekliyorsa,bir sır açığ çıkacak demektir.Zümrüdün Beyi sana ihanet edecek.Sağ tarafında açılan kart,sana neden ihanet ettiğini açıklar.Aynı zamanda bu kart,kardeşler arasında bir kavganın olacağına da delalet eder.

 

Aşk:En sonunda fazla önemsemediğin birinin sana olan dürüst,içten,derin ve gerçek aşkını takdir edip,bu aşkın değerini bileceksin.

--------------------

Gamhathttp://gamhatbb7-1.jpg

 

Elmasın Beyi,küçükken çok hassas bir erkek çocuğuydu.Şimdiyse kalpleri yakıyor.Düzgün hatları ve güzel elleriyle yakışıklıdır.Bu erkek zirveye ulaşacaktır.Her yerde ve herkesin içinde fark edilen biridir.Şayet onu istiyorsan,kadın düşkünü olduğunu da bilmelisin.Şayet bu adam sana sırılsıklam aşık olmuşsa,sadık biridir.Mükemmeliyetçi olması,senin hayatını zorlaştıracaktır.Elmasın Beyi,en sadık dostu temsil eder.

 

Düz:Büyük hedeflere ulaşmak için her şeyi soğukkanlılıkla ve kararlılıkla halledler.İhtirasları yüüzne yansır.Onunla beraber dünyalar ele geçirilir.

 

Ters:Senden öcünü almak isteyen biri.Bu egoist kişi,yaptığın hataları hiç de kolayca affetmeyecek.Olanlardan,çok nadiren memnun kalıyor.

 

Aşk:Çftin birbirine karşı duyduğu güvensizlik,aralarında huzursuzluğa,fesatlığa ve sorunlara yol açacak.Aşk soluyor.En sonunda gerçekler aydınlatacak herşeyi.

--------------------

Turan

http://turanxl5-1.jpg

 

[/url]Bu erkek;etkileyici,yaratıcı,esmer,insan� �n duygularını harekete geçiren,aşık olmayı seven ve kadın düşkünü biridir.Kadınları çok sevdiğinden,bir sürü aşığı vardır.Abanozun Hükümdarı,bir kadını göklere çıkarıp onun kendisini prenses gibi hissetmesini sağlar.Deste'de Abanozun Hükümdar aldatan kocayı temsil eder.Şayet Deste sana Abanozun Hükümdarı ile birlikte olacağını söylüyorsa;bilmelisin ki her zaman senden sakladığı ve sadece onun bildiği gizli bir hayatı daha olacaktır.İnanılmaz derecede huysuz ve dengesiz biridir.Kokraktır.Kurnazlar tarafından iyi niyeti çok kolay suistimal edilir.Herkese çok çabuk ayak uydurur ve herşeye çok kolay alışır.

 

Düz:Kurallara,kanunlara bağlılık ve saygı söz konusu.Şayet bu kart,Kişiyi temsil eden karıtn hemen yanında açılmışsa,kanunlarla ilgili bir konuda senin dertlerine orotak olan bir dostun sana yardım edecek.Ev,iş,para konularının daha iyiyie gitmesi ve yeni fırsatlar konusunda seni teşvik edecek.Ve bu erkeğin yaratıcılığından son derece etkileneceksin.

 

Ters:Dost bildiğin biri hile yapacak.Hatta şeytansı inançlarla uğraşacak.Büyü ve kısmet bağlamak gibi şeyler yapacak.

 

Aşk:Karşılaşma,sevdiğin kişiyle buluşma görünüyor.

 

--- Sonraki mesaj ---

 

Tagral

http://tgrlem8.jpg

 

Yakutun Hükümdarı kurnazdırNarsis ve bencildr.Arkadaş canlısı değldir.Evliliğe,ilişkilere sıcak bakmaz.Yalnızlığı tercih eder.Sürekli sana kur yapar.Şayet isitdiğin erkek buya,şunu bilmelisin ki;her şeyi burnundan getirecektir.Onu sürekli tersleyip itmelisin ki,kalbini kazanabilesin.Aynı zamanda sürek pohpohlanmak istediğinden,ona ferin demeyi iç ihmal etmemelisin.Onunla beraberken sık sık yolculuk eder,büyüleyici yerler görürsün.Onunla özgür aşkı yşarsn.Deste'de Yakutun Hükümdarı,patronu,eendiyi temsi eder.Onun için çalştığına sana suyunu,ekmeğini veren kişidir.

 

Düz:Felsefi düşünceleri olan yalnız kişiyi temsile der.Coşku,sevinç ve sabırslık görüüyor.

 

Ters:Kurnazlık ve hinlik hüküm sürüyor.Hayal gücün kuvvtli.Yaratıcı bir dönemindesin.Kart ve şans oyunlarına eğiim söz konusu.

 

Aşk:Emeklerin,fedakarlıkların,döktüğü n gözyaşları boşa gitmeyece.Karşılığğını almanın zamanı geldi.

 

 

ATLAR

MUNZUR

 

Kart düz açılmışsa ; Çok fazla sabır ve tutarlılık görünüyor.

Kart ters açılmışsa ; Sebebesizp durduk yere yalan söyleyen bir kişiyi temsil ediyor.duygularını ifade edemeyen birisi.Maddi şeyler konusunda aşırı açgözlülük söz konusu.

Aşk ; Sevdiğin kişiyi sahipleniyorsun.uğraşıyor ve acı çekiyorsun.boşu boşuna herşeyin değişeceğini inanıyorsun.Her ne kadar sevdiğin kişi su an değişiyor gibi görünsede herşey aynı. herşey daha önce nasılsa yine öyle olacak.

 

 

KALİF

 

Kart düz açılmışsa ; Yaşam söz konusu ve dünya evi zevklerine zaaf söz konusu.bağımsılığa ve yaratıcılığa duyulan arzu.gününügn eden bir kişiyi temsil ediyor.bu kart aynı zamanda açık konuşmaların ve temiz hesaplaşmalarınen iyi yöntem oldugunu söyler.

Kart ters açılmışsa ; Şiddet , baskı, kendini beğenmişlik ve kararsızlık hüküm sürüyor.diğer anlamıda şudur; düşmanını küçümseme onun söylediklerini dinle bu senin yararına oalcaktır.

Aşk ; Şansın ruhi durumunu değiştirinceye kadar sevdigin kişiden ayrılacaksın.

 

HESSE

 

Kart düz açılmışsa ; Bile bile yapacağın birşey yüzünden yer yarılsada içine girseydim diyecek kadar çok utanacaksın.ve bunu telafi etmek için uğraşacaksın.aynı zamanda bu kart; tuhaf ve başkalarını düşünen kişi anlamınada gelir.

Kart ters açılmışsa ; delilik, şizofreni ve dengesizlik söz konusu. ruhsal bir hastalık söz konusu

Aşk ; Sevinmelisin, çünkü o seni gerçek bir aşkla ve dürüstçe seviyor.sana geri dönecek. Aşk tekrar canlanacak

 

ZARA

 

Kart düz açılmışsa ; Kişi bütün sıkıntılara ve mücadelelere bir son verip yeni bir hayata başlıyor.

Kart ters açılmışsa ; kötü, süpheci , aşırı kıskanç ve alaycı bir kişi söz konusu

Aşk ; Büyük ve gerçek bir aşk, her türlü sıkıntının üstesinden geliyor.

 

 

 

ÇAPA

Kart düz açılmışsa ; bu kart işte ve aşkta güvene,ve karşındakinden emin olmaya delalet eder.Yeni sevgili, güvenin ve tutarlılığın güzelliklerini getiriyor.Çapa, işte avantajları , aşkta ise sadakati temsil ediyor.Şyet soran bir kadınsa bu kart onunn haremin gözdesi oldugunu ve evlenecegini söylüyor.

Kart ters çıkmışsa ; Fikir değiştirme Tutarsızlık,ve güvensizlik söz konusu.güven duygusu yok oluyor ve yerini belirsizliklere bırakıyor.kontrol kaybedilmiş. sevgilin, senin ona davranışlarına göre hareket edecek; şayet onu üzer yada hayal kırıklıgına uğratırsan, demir alacak ve uzak yerlere yolculuk başlayacak.

TİLKİ

 

Kart düz açılmışsa; uyanıklık ve kurnazlık söz konusu.bu ikisi senin en iyi silahların.başarına ilişkin güzel sözler işiteceksin.bazı şeyleri erkenden kavrayıp ona göre tedbirler alıyorsun.bir arkadaşın sana yardım ediyor.Tilki açığa çıktıgında gücünü kayberde ve gider.

Kart ters açılmışsa ; Kıkançlık haset ve şüphecilik görünüyor.sinsi ve hilekar birinden zarar göreceksin.

 

 

ÇİÇEKLER

 

Kart düz açılmışsa ; mutluluk umut ve güzellik görünüyor.iyimserlik ve umut seni etkisi altına alacak.herşey yolunda gidecek.

Kart ters açılmışsa ; anlamı değişmez.

 

YILDIZLAR

 

kart düz açılmışsa ; tıpkı gökyüüzndeki yıldızlar gibi parıldayacaksın.İnsanlar seninle konuşmaktan ve seni dinlemekten mutlu oluyorlar.yeteneklisin.etrafındaki insanları etkiliyorsun.senin yapılabilirliklrin farkediliyor.sevdigin kişiyi kazanıyorsun.

Kart ters açılmışsa ; nefret hüküm sürüyor.silik bir kişilik söz konusu .kimse seni tanımıyor ve önemsemiyor.arkadaşlarının ve hoşlandıgın kişinin ilgisini kaybediyorsun.nefret ediyorsun ve edeceksin.

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...