Jump to content

Aysal tarih verdi: "9 Temmuz"


Guest apocalypse
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Futbol Federasyonu Genel Kurulu için Ankara'da bulunan Ünal Aysal, FANATİK aracılığıyla taraftarlara seslendi: Transfer bombalarımızı, 9 Temmuz'daki Olağanüstü Mali Genel Kurul'dan sonra patlatacağız.

fft1mm1464134-1.jpg

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Sarı-Kırmızılılar’ın merakla beklediği yıldız oyuncu transferi konusunda müjdeyi verdi. Yaptığı her açıklamada, “Taraftarlarımızın içi rahat olsun” diyen Başkan, neden geciktiklerini FANATİK’e açıkladı. Aysal, şu anda önceliğin 9 Temmuz’da yapılacak Olağanüstü Mali Genel Kurul’da olduğunu söyleyerek, “Taraftarlarımız, 9 Temmuz’u beklesin. Mali Genel Kurul’dan sonra, Kaka dahil birçok yıldız için taarruza geçip, bombaları patlatacağız” dedi.

‘İşimizin ehliyiz’

Ünal Aysal, kulübün genel durumuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Ben bu kulübün mali yapısını, işlevsel yapısını düzeltmek ve kulübü eski günlerine döndürmek için yönetimin başına getirildim. Gerekli kurullarıma ve ceo’larıma talimatlarımı verdim. Direktifim şudur: Borçlar, gelirler ve mali yapı yeniden düzenlenecek. Ayrıca eskisi gibi taraftarın güveneceği ve coşkuyla destekleyeceği bir takım yaratılacak! 300 milyon dolar borç, 150 milyon dolar gelir ve rakamını söyleyemeyeceğim kadar büyüklükteki temlikler...Yıl sonuna kadar bu işler halledilecek.

Ben şirket yönetiminden anlarım. Sportif idealler, görevlendirdiğim kişilere aittir. Kendilerine güveniyorum. Onları en iyi şekilde düzenlemek, gerekli takviyeleri yapmak ve mali yapıyı yormadan bu işleri halletmek bizelerin görevidir. Şu anda durumumuz iyiye gidiyor. Yeni federasyonla birlikte uyumlu bir şekilde çalışarak, Türkiye’de şampiyon olup, Avrupa’ya gideceğiz. Kimse meraklanmasın, işimizin ehliyiz.”

Fanatik

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...