Jump to content

Enerji Alanı Okuma...


Renan
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

bir başka kişinin enerji alanını görebilmek için çok loş bir odaya girilir.Bu oda her türlü dekarasyondan uzak ve tercihen renksiz olmalı,kişi çıplak duvara sırtını vermeli ışık ancak kişinin çizğilerini seçebilecek seviyede olmalıdır..

 

Enerji alanını görebilmek için kişinin birkaç metre uzagında durarak bakışların bızı kişinin alnına veya omuzlarıyla boyu hizasında yogunlaştırın.görüş alanınızı boşluga dogru genişletin ÇOK DALGIN OLDUGUNUZDA OLDUGUMUZ GİBİ normalde enerji alanı kişinin radyatöden sıcaklık veya yazın sıcak günlerde yerden dalgalar gibi çıkan ışıklı bir bugu şeklinde algılanır..birşeyler gördügümüzü düşündügümüz an kaybolur.

 

Aynı şekilde kendi enerji alanınızıda görebilirsiniz...yine loş bir oda da bir aynanın önünde durun.derin bir nefes alın.başınızda ışıklı bir bugunun yayıldıgını görürsünüz..işte bu enerji alanınızdır..bunu her zaman uygulayıp görebilirsiniz... Tabii paklıgınızın derecesine göre...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...