Jump to content

Elektromanyetik Dalgaların Gücü...


Renan
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Beyin kontrolü polisleri; frekans silahları, uzaktan kumandalı mikrodalga, FM ve akustik frekansları kullanan norö-elektromanyetik dalgalar ile uzaktan beyin kontrolü, davranış kontrolü metotları ile masum insanları kontrol ediyor ve saldırılarda bulunuyor. Örneğin; 1974 yılında sesi, ultrasonat değişimi yapan telefon kullanıp ulaştırma denemesi yapıldı. Bu telefonlarla istenirse hedef olunan insan, farkında olmadan hipnotize edilerek değiştirilebilir. Bunun gibi pek çok müşahhas misal vermek mümkün müdür?..

 

Gökyüzünden beyin kontrolünde hava kuvvetleri radyo sinyalleri yolluyor. Askerî künyeler ile takip yapılıyor. Hakî veya mavi renkler özel seçilmiştir. Bu renkler itici ve çekicidirler. Bunlar etraftaki menfi etkilerden kurtulmak için mi seçilmiştir?

 

Radyo dalgaları veya elektronik sinyalizasyonla uçaklar uzaktan "pilotsuz" idare edilebiliyorsa, cep telefonlarının alıcı, verici hükmünün halleriyle dünyamızın her yerine konuşlandırılan dijital GSM şebekelerinin aktarıcılarının vasıtasıyla dünyanın her yerinde "kontrol" sağlanabiliyor, gerekirse cep telefonlarıyla sinyalizasyon metoduyla "suikastlar" düzenlenebiliyor mu?

 

Elektro manyetik dalgaların bir boyutu olan radyo hipnotik dalgaların parazitel etki yaparak insan beynine odaklanmasıyla hafızalarını ve duygularını etkilediği, zaman kavramını yok ettiği, insanlar üzerinde bir çökkünlük veya cesaretlenme sağlayabildiği kanıtlanmış mıdır?..

 

Irak savaşında askerlerin savaşı bırakması acaba asrın en donanımlı aleti olan Apaçi helikopterleri ile düşük frekanslı radyo dalgaları ile beyne sesle yapılan etkiyle mi olmuştur?.. Irak savaşında "manyetometre" ile gönderilen bu akustik dalgaların etki alanları ölçülerek de dün Yugoslavya'da bugün Irak'ta insanlar bir kobay olarak kullanılmış mıdır?

 

Dünya güçleri, nöro-elektronik dalgalar konusundaki teknojileri geliştirmekle meşguller. Örneğin, binlerce kişi sadece beynin nörönlarını, davranış bilimlerini inceliyorlar. İnsan davranışlarının niçinini ve nedenini öğrenmek istiyorlar. Nöronlar, davranışları nasıl etkiler diye bir çaba içindeler. Bu çalışmaların sonuçları da medyada ve bilimsel çevrelerde bilinmekte ve okunmaktadır.

 

Mıknatıs etkisi ile neler yapılabilir. Binalarda oluşturulacak elektro manyetik alanlar neyi, nasıl etkiler. Enerji problemini çözemez mi? Hem de “müspet enerji” olarak.

 

Televizyon, elektronik manyetik dalgalar ve medya gündemleri ile beyinler yıkanıyor. Bilim adamları bunu makine ile bulmuşlar ve uyguluyorlar. 3746285'i tuşluyor, programın içinde "gereken yapılsın" komutu veriliyor… İnsanın etrafındaki canlılara etki ederek, beyindeki haritası çıkarılmış lazım bölgelere müdahale edilip kapatılıyor, insanlar idare ediliyor… yönlendiriliyor mu acaba?..

 

Radyo ve elektro manyetik dalgalar ile insanlar etkilenmekte, değişik fikirlere sahip olmaları sağlanmakta ve gerektiği gibi yönlendirilerek mankurt, canavar veya silik nesillermi yetiştirilmektedir?..

 

Elektromanyetik frekans sonucunda oluşan radyasyon; tespiti manyetometrelerle bile yapılabilen mesela, 50Hz.- 40KV/m seviyesindeki oluşturulan elektriksel manyetik alanlar insanlık üzerinde ve ülkemizde pek çok kuruluşta neleri ve nereleri etkilemekte?

 

Hatta daha da ileri giderek yaptıkları bu küçük "indüklemelerle" yer küresinde küçük, orta, bazen de istemeden de olsa büyük kırılmalara, yani zelzelelere sebep olabilmekte midirler?.. "Tesla projesini" bununla izah edebilir miyiz?

 

"Tesla projesinin" başlangıçtan bu yana çalışmalarında Türkiye ayağı ve Gölcük depremiyle ilşikisi var mıdır? Gölcük'te ölen yabancı uyruklular bu projeyle alakalı mıdır? Kuzey Anadolu Fay hattının özelliğindeki benzerlik Avrupa ve ABD'deki hangi büyük metropollere kadar uzanmakta? Oralardaki beklenen büyük tehlikeleri önlemek için mi sahipsiz ve teknolojik çalışmaları olmayan, araştırmaları taklitten öteye gitmeyen ülkelerde mi deneniyor yoksa?

 

ABD'nin Türkiye'ye vermediği F-16'ların gizli yazılımları üzerinde çalışan ve peşpeşe intihar eden 3 Türk mühendisin ölümüyle iligili şok bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre, mühendisler beyinlerine gönderilen radyo dalgalarıyla intihara zorlandı

 

Kaynak: Yeni Şafak

10.11.2007

 

F 16'ların ABD tarafından Türkiye'ye verilmeyen gizli yazılımları üzerinde çalışan 3 Türk mühendisin intihar etmeyip suikaste kurban gittiği iddiaları güçleniyor. Yeni istihbarat teknolojisi ve kozmik savaş üzerine pek çok askeri ve sivil stratejik kuruluşta brifingler veren kozmik bilim uzmanı Prof. Dr. Ahmet Maranki, ASELSAN'da çalışan 3 mühendisin peşpeşe kuşkulu bir biçimde intihar etmesiyle ilgili Yeni Şafak'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Maranki, ASELSAN'da ABD'nin Türkiye'ye vermek istemediği gizli yazılımlar üzerine çalışan üç mühendisin ölümüyle ilgili, "Bu kişilerin beyinlerine tıpkı biorezinans gibi belirli radyo dalga boyları gönderilerek intihar dürtüsü oluşturulmuş olabilir" dedi.

 

SİVRİSİNEK ÖRNEĞİ

 

Maranki, evlerde kullanılan elektrikli sivrisinek kovucuların "sineklerin direkt beyinlerinde hasara yol açtığını, anında hiperaktif duruma geçip kaos yaşadıklarını" hatırlatarak, "Şu an tıpta değişik radyo boylarında elektronik dalgalar hastaya uygulanıyor; bu sayede damar açılıyor, beyin tümörü yok ediliyor, düşünce yönlendiriliyor, şuurun açılması ve belirli tepkiler vermesi sağlanıyor vs. O halde bunun tersi neden olmasın?" diye konuştu. Maranki bu dalgaların cep telefonundan, bilgisayardan ve günlük kullanımlı belirli elektronik cihazlardan kişi veya kişilere gönderilebileceğini kaydetti. Maranki, "Belli dalga boyları ihtiva eden frekans içerikli kodlamalarla insanın bedenine ve bilhassa düşüncesine, yani beyine uygulanarak, şuurda bulandırma, kontrol ve yönlendirme yapılmaktadır. Bunun örnekleri dünyada ve Türkiye'de pek çoktur; ama ne yazık ki devletin araştırma, emniyet ve istihbarat birimleri bu bigilerden yoksundur ve gerekli inceleme yapılamamaktadır" dedi.

 

ABD VE RUSYA'DA VAR

 

ABD ve Rusya'da 15 yıl görev yaptığını hatırlatan Maranki, Görüp öğrendiklerimizle radyo dalgalarıyla, ses dalgalarıyla, görüntü dalgalarıyla beyin kontrolü ve zihin yönlendirmenin mümkün olduğu görülmüş ve uygulamalarının nasıl yapıldığı tespit edilmiştir. Irak'ta ki 400 bin Saddamın ordusunun ne olduğu bilinmemektedir. Pentagon Bosna ve Bağdat'ta bazı yeni teknolojilerin kullanıldığını açıklamaktan çekinmemiştir" diye konuştu. Beyine verilen belirli radyo dalgaları sayesinde kişinin adım adım intihar dürtüsünün kontrolüne girdiğini öne süren Maranki, Türkiye'de de bu tür müdahalelerin yapıldığını kaydetti. Maranki bunlara örnek olarak halen hapiste bulunan Salih Mirzabeyoğlu ile Mehmet Ali Ağca'yı gösteriyor.

 

Başbilen'in ailesi intihara inanmadı

 

İlk "intihar" olayı 7 Ağustos 2006'da gerçekleşmiş, 16 Ocak 2007 ve 26 Ocak 2007'de ise yine ASELSAN'da görevli iki mühendis daha "intihar" etmişti. Üç mühendis de ODTÜ mezunu ve ASELSAN'da ABD'nin Türkiye'ye vermediği ve şifrelerinin de çözülmesini istemediği yazılımlar üzerinde çalışıyorlardı. Başbilen'in ailesi intihara inanmayıp, çocuklarının bir cinayete kurban gittiğini öne sürerek, adli makamlara itirazda bulundu. Giz perdesinde son sözü İstanbul Adli Tıp Kurumu söyleyecek. Başbilen'in bilgisayar kayıtları, telefon kayıtları ve üzerinde çalıştığı konular da rapor kapsamına alınabilecek. Diğer iki mühendis Evrim Yançeken (26) ve Halim Ünsem Ünal'ın (31) da ölüm biçimleri de intihar olarak nitelendirilmişti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...