Jump to content

Sakat oyuncuyla ne işiniz var!


Guest apocalypse
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Sarı-Kırmızılılar'ın, Luis Fabiano'nun transfer görüşmelerine doktor götürmesi, yönetimin ihtiyatlı olduğunun bir göstergesi. Ancak taraftarlar da camia da tepkili: Adamın sakat olduğu belli. Bile bile lades olacak...

 

 

Drogba, Forlan derken Galatasaray’ın forvetteki son adayı Luis Fabiano oldu. Bülent Tulun, Sedat Doğan, Tugay Kerimoğlu ve bir doktordan oluşan transfer heyeti, önceki gün Brezilya’ya gitti. Yıldız oyuncunun sakatlığı nedeniyle aylardır forma giyememesi, yönetimin bu oyuncuda ihtiyatlı davranmasına neden oldu. Heyetle birlikte olan doktorun, Fabiano’nun son sağlık durumunu ve raporlarını en ufak detayına kadar inceleyeceği öğrenildi. Ancak bu durum bile taraftarlarla camianın isyan etmesine engel olamadı. Taraftarlar, sanal ortamdaki forumlarda yaptıkları yorumlarda, “Aylardır bırakın topa dokunmayı, yeşil zemine bile çıkmadı. Zaten kariyerinde de ciddi bir düşüş yaşıyor. Sao Paulo’ya transfer oldu ama bir maça bile çıkamadı. Ciddi bir sakatlığı olduğunu bile bile yönetim bu adamı nasıl listesine alır? Daha da vahimi nasıl Brezilya’ya transfer ekibini gönderir?” ifadeleri kullanıldı. Ayrıca İspanya basınında, sürekli sakatlanması nedeniyle kendisine, “Tek bacaklı” lakabının takıldığı da hatırlatıldı.

‘Büyük risk olur’

Camiadan gelen tepkiler de pek farklı değil. Özellikle, daha önce futbol şubesinde yöneticilik yapmış tecrübeli isimler, Brezilyalı oyuncunun raporlarında ciddi bir soruna rastlanmasa bile bu saatten sonra transfer edilmemesi gerektiğini söyleyip ekliyorlar: Fabiano’nun ciddi bir sakatlığı olduğu ortada. Diyelim ki iyileşti ve gelip ligin ilk maçında oynadı. Yine de burada yaşadığı en ufak bir sakatlıkta hem yönetim, hem de Fatih Terim ağır eleştiri alır. Bu riske girmeye hiç gerek yok.

Fanatik

luis-fabiano.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...