Jump to content

Gerçek Olay


Guest mavi_boyss
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Merhabalar. Sizlerle bunda 18 yıl önce liseye giderken arkadaşlarımla beraber yaptığımız bir daveti ve sonrasında yaşadıklarımızı anlatmak istiyorum.

O zamanlar ilk yarı yıl tatili yaklaşıyordu. Dersler boş geçtiği için çoğumuz okulu kırıyorduk. 6 arkadaş birinin evinde toplandık 4 kız 2 erkek olarak. Arkadaşımızın annesi bizi rahatsız etmemek için başka bir yere gitti. Ev bize kaldı. Bir süre muhabbetten sonra konu filmlere oradanda ruh çağırma olaylerına geldi. Daha önce İran'da yaşamış ama Türkiye'ye yerleşmiş olan Gita adındaki arkadaşımız bize nasıl ruh çağırılacağını orada insanların yaptığını ve herşeyi sorup cevabını alabileceğimizi söyledi. Ben bu işlerle ilgilenmeme rağmen arkadaşlarım bilmediği için işi makaraya aldım.Diğer arkadaşımda aynı benim gibi yaparak işi şakaya vurdu. Fakat kızlar illaki yapalım diye ısrar edince tamam dedik.

Gita'nın istediği malzemeler masaya kondu(davet yöntemini anlatmayacağım). Hepimiz masanın etrafına oturup el ele tutuştuk. Gita bazı şeyler söyleyip daha önce hazırladığımız malzemelerle davete başladı.

Biz tabi hala işi şakaya vuruyoruz. Derken bir sessizlik çöktü üstümüze. Herkes el ele tutuşmuş sanki ağılaşmıştı. Ama kızlardan bazıları resmen titriyordu. Yaklaşık yarım saat sonra masanın ortasında duran ayna sanki kararmaya başladı. herkes biribirine bakıp "tansiyonum falanmı düştü "diye düşündü. Daha sonra aynada resmen dumanlar belirmeye başladı. Bu arada çığlıklar koptu tabi. Ama Gita seansı bırakırsak başımıza bela olacağını söyleyip devam etmemezi sağladı. Aynada birimiz dışında hepimiz dumana benzer görüntü görüyorduk. Yanlız ev sahibi olan arkadaşımız gülmeye başladı. Öyle bir gülüyorduki biz aklını kaçırdı dedik. Herkeste renk bembeyaz oldu. Bize ya gele gele bu çocukmu geldi diyince bizde iyice film koptu. O aynada bir çocuk görüp duyuyordu ama biz sadece duman görüyorduk.

sonra konuşmaya başladı onunla. Adın ne ? Ben hangi okula gidiyorum? Tayfun beni seviyor mu ? falan.

Yanındaki kıza dönüp baban iş için İzmire gidecek bu akşam dedi. Kız dondu kaldı. Bana kimyadan zayıf alacaksın dedi. Kısaca herkese bişeyler söyledi. Sonrada şimdi gidecekmiş ama sonra yine gelecekmiş dedi ve seans bitti. Hepimiz şok olmuş bir vaziyette "ya sen bizi kandırdın değilmi" falan dedik. O da bir sürü yeminler etti çok eğlendiğini anlattı.

Sabah okulda buluştuk. Kız arkadaşımızdan biri "Babam akşam iş için İzmire gitti "deyince şok olduk. Ben o gün kimya sınavından zayıf aldığımı öğrendim :( .Diğer söylediği şeylerde çıktı. Bu sefer biz ona yalvarmaya başladık bir daha çağıralım diye. Onbeş gün sonra aynı grup yeniden çağırdık. Ama ilginç olan sadece soruları o sorarsa varlık cevap veriyordu. Seanslar böyle devam etti. Biz Sınıftaki diğer arkadaşlardan iyice kopmuştuk. Her fırsatta ne soracağız ne yapıcağız diye toplanıp düşünüyorduk. Birkaç seans sonra varlık beni ve bir arkadaşımızı bundan sonra seanslarda olmamızı istemedi. Sebebini hiç söylemedi. Birkaç ay sonra diğer arkadaşlarımızıda istemedi ve seans yapma olayımız bitti. Ancak O arkadaşımız sürekli görüşüyordu. Hatta o varlığın sürekli onun yanında olduğunu ve onu koruduğunu söylüyordu. Kızın bakması yürümesi değişmişti sanki. Bir gün dersin ortasında kalkıp yandki çocuğa "sen benim için nasıl böyle düşünürsün "dedi ve saldırdı. Çocuğun hiçbişeyden haberi yoktu. Disipline verdiler ve uyarı aldı. Yine birgün dersini yapmadı diye öğretmen ona kızdı. O da öğretmene " Akşam kocan eve gelmedi diye hırsını benden mi alıyorsun" dedi. Öğretmen dondu kaldı. Yine disipline verdiler. Bir hafta uzaklaştırma cezası aldı. Döndüğünde tamamen değişmişti. Hiç kimseyle konuşmuyordu. Sadece boşboş oturuyordu. Ailesini okula çağırdılar ve konuştular. Psikolğa götürdüler. Daha kötü oldu. En kötüsüde bizi düşman ilan etti. İnsanların sırlarını açığa çıkarmaya başladı: Herkes ondan nefret ediyordu. Birgün siz bu servise binin hepinize soracam dedi. Yolda servisin tekerleği patladı duvara çarptık. Birkaç kişi hafif yaralandı. O kız sanki tam bir şeytan olmuştu. O zamanlar öğrendiğimeze göre evde anne ve babasınada böyle tehditler savurup korkutuyormuş. Aileside çaresiz kalmış. Doktorlar bir çare bulamamış. Okulun kapanmasına birkaç gün kala ailesi okuldan kaydını aldı. Taşınıyorlarmış. Zaten okulada gelmiyordu o aralar. Sebebini ve onu sorduğumuzda annesi "Geçen gece bu akşam ben uçacağım bana o zaman inanacaksınız" dediğini ve üçüncü kattan aşağı atladığını bacaklarının ve kollarının kırıldığını herkesin dilline düştüklerini o yüzdende taşındıklarını söyledi.

İşte birebir yaşadığım bir olay. Arkadaşımın şimdi nerede ve ne yaptığını bilmiyorum.

Davet yapmadan önce bir kez daha düşünün

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o zamanlar çok acemiydim. Doğru düzgün bir varlıkla bile görüşememiştim. Teorik olarak iyidim fakat iş pratiğe gelince farklı oluyor :) . Daha sonraki yıllarda kendimi çok geliştirdim. Bu tip varlıklardan kurtardığım çok insan var. Kendimi geliştirmemde en büyük yardımı da metapsişik ilmi araştırmalar derneğinden aldım. Şimdi olsa tabiki yardım ederi. Zaten olayların kontrol dışına çıkmasına izin vermem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o zamanlar çok acemiydim. Doğru düzgün bir varlıkla bile görüşememiştim. Teorik olarak iyidim fakat iş pratiğe gelince farklı oluyor :) . Daha sonraki yıllarda kendimi çok geliştirdim. Bu tip varlıklardan kurtardığım çok insan var. Kendimi geliştirmemde en büyük yardımı da metapsişik ilmi araştırmalar derneğinden aldım. Şimdi olsa tabiki yardım ederi. Zaten olayların kontrol dışına çıkmasına izin vermem.

 

Bu derneğin bir internet adresi var mı ?

 

saphire

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adı geçen dernek bu tip seanslarda gelen varlıkların ruh olduğuna inanıyor. Oysa ki gelen varlıklar kim ne derse desin cindir. Bu anlatılan olay da tam bir cin olayı. Cinlerin kontrol altında tutulamadığı zaman neler yapabileceğini gösteriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Kilitlenmeyen Bisiklet (Çin’de Bir Üniversitede Gerçek Bir Olay)...

   Kilitlenmeyen Bisiklet (Çin’de Bir Üniversitede Gerçek Bir Olay)     Kızın biri yeni aldığı bisikletiyle okula geliyor ve okulun bahçesindeki bisiklet parkına henüz kilit almadığı için öylece bırakıyor. Derslerin bitiminde eve gitmek için bisikletinin yanına gelince bisikletinin yerinde olmadığını görüyor ve çok sinirleniyor.   Ertesi sabah okula geldiğinde bisikletini üzerinde bir notla bir gün önce bıraktığı yerde buluyor, üzerindeki notta;   – “Çok özür dilerim ama bisikletine gerçek

   , Yer: İlginç ve Komik Şeyler

  • Gerçek Bir olay ! Türk Filmi Gibi

   Hırsızın biri, bir evin çatısına çıkmış ve anten kablosunu kesmiş. Evin reisi de tam TV'ye dalmışken yayın kesilince televizyonunu bir süre kurcalamış, "Bozuldu herhalde" diyerek yatmış. Ertesi gün adam ise gittikten sonra hırsız kapıyı çalıp adamın karısına, "Yenge, beni ağabey gönderdi, televizyon bozuk, alin da bir bakin dedi" demiş. Saf kadın da televizyonu vermiş. Aksam adam eve gelip de televizyonu görememiş ve karısından olayı öğrenince dumura uğramış tabii. O hafta sonu balkonda keyi

   , Yer: Düz Yazı (Nesir)

  • Gerçek Olay Yorumlarınızı Dört Gözle Bekliyorum

   Arkadaşlar bu akşam annemin daha önce abime anlattığını duymuştum anneme yalvardım ve bugün banada anlattı olay şöyle Annem şu anda 44 yaşında bundan 34 yıl önce annem 10 yaşında iken benim teyzem yani annemin ablası ile annem evde kalıyorlarmış.Teyzem tarlaya gitmiş annemde teyzemin kızına bakıyormuş.Teyzem anneme uyarıda bulunmuş onların evde yataklarının yanında bir dolap var bu dolabı sakın açma demiş.Merakına yenik düşen annem , teyzem tarlaya gittikten sonra gitmiş ve dolabı açmış diyor

   , Yer: Yaşadığınız Doğaüstü Olayları Paylaşın

  • Komik Ama Gercek Bir Olay

   yakın bii arkadaşın tanıklık ettigi bir olay   Barbaros bulvarında olmuş bir olay..   Arkadaşlarla öyle Barbaros bulvarında yürüyorduk. Bir anda yanımızdan son sürat bir minibüs geçti. Biz 'Freni patladı' filan demeye kalmadan, minibüs kafadan elektrik direğine bindirdi. Hemen koştuk, yardım edelim diye.   Minibüse ulaştığımızda manzara şuydu: Yolcuların kiminin kası açılmıs, kiminin dudağı patlamış... Dağılmış vaziyetteler yani.   Ama bir tuhaflık var. Çünkü o hallerine rağmen,

   , Yer: İlginç ve Komik Şeyler

  • Gerçek Olay Süper

   ODTÜ İşletme"nin deli ama çok bilge, hem en sevilen hem en nefret edilen profesörü Muhan Hoca’ya ait bir sınav macerası.. Dört üniversite öğrencisi..Yurt odasında gece geç vakitlere kadar eğlenirler, ertesi günkü sınavı gençliklerine karşı planlanmış bir saldırı olarak düşünürler. Ertesi gün de yüzlerini ve giysilerini olabildiğince kirletirler ve dekana çıkıp bir önceki gece bir düğüne gittiklerini, dönüş yolunda arabanın lastiğinin patladığını, bütün yol boyunca arabayı itmek zorunda kaldıkl

   , Yer: İlginç ve Komik Şeyler

×
×
 • Yeni Oluştur...