Jump to content

Evlerin Anlamları...


Guest Model
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

separator.gif

36a43cf40842802f43248dfaea02d7b1_1273091-1.jpg

 

1- Danışanın içinde bulunduğu hal, kişiliği, görünümü, sağlığı karakteri, yansıttığı imajı ve fiziksel şartları.Kişinin kendisi, ilk çevresi, kişinin egosu, dış çevreye karşı tutumu ve davranışları, tepkileri.

 

2- Kaynaklar, para, menkul değer, ticaret, yatırım, kayıp, kazanç. Doğal kaynaklar, üretim şekilleri ile değer yargıları ve para imkanları.Kişinin sahip olduğu şeyler, maddi konular, hırsları, istekleri, para, maddi konulardaki yeteneği, sağlamlık duygusu.

 

3- Haberleşme, mektup, mesaj, dedikodu, söylenti, rapor, belge, nakliye, teslim, kısa seyahat Yakın komşuları ile ilişkileri, ticari, telefon, posta gibi haberleşme faaliyetleri, basın, yayım faaliyetleri ve hürriyeti, bilgisayar ağı, eğitim hizmetleri. Kişinin genel haberleşmesi, konuşma, yazışma, kısa yolculuklar, kardeşler.

 

4- Yuva, ev faaliyeti, gayrimenkul, ev, çiftlik, maden, yeraltındaki yerler, mağara, mezar, arazi soruların veya hayatın sonu, tarım ve maden faaliyetleri ve ürünleri.Yerleştiği mekan, kişinin evi, aile ilişkileri, maddenin bitimi, hayatın son dönemleri, toprak ile ilgili.

 

5- Aşk ilişkisi, tiyatro, gösteri ve eğlence yerleri, kumar, spekülasyon ve yarışmalar, boş zamanın değerlendirilmesi, yaratıcı faaliyet, hobi.Yaratıcılık, sanat ve spor gibi eğlence faaliyetleri, çocuk sayısı ve doğum oranı, parasal spekülasyonlar, talih oyunları, çocuklar, toplum yaşamı.

 

6- Sağlık, hastalık, üzüntü, her çeşit hizmet, çalışma ortamı, çıraklık, diyet, gıda, giyim, ev hayvanı. Sağlığı ve savunması gibi toplum hizmeti ile ilgili organizasyonları, işçileri, çalışanlara ait birlikleri, sosyalist partileri, ticari birlikleri, Hizmet alanında en yakın ilişkiler, yakın insan ilişkisi,iş, giyim, uğraşlar.

 

7- İlişki, evlilik, ortaklık, anlaşma, kontrat, yerleşme, boşanma, hırsızlık Diğer ülkelerle ilişkileri, her türlü anlaşmaları veya anlaşmazlıkları, savaşları. İkili ilişkiler, açık düşmanlar, iş ortaklığı, tanıdıklar, beraber çalışılan kişiler.

 

8- Seks ilişkisi, yaralanma, ameliyat, ölüm, vasiyet, miras, vergi, ortağın malı, başkasının parası, borç, iflas, psişik güç ve faaliyet Ölüm olayları, uluslararası finans ilişkileri, yabancı şirketlerle ortak para işleri, yabancı ülkelere yatırım faaliyetleri ,cinsellik, okült ilimler, mistik konular, hayal kırıklıkları.

 

9- Uzun seyahat, yabancı ülke, göç, dış ticaret, din, felsefe, hukuk ve yüksek eğitim, rüya ve ruhsal deney, yayın İnandığı ahlaki değerleri, gelenekleri, tabuları ve din ile hukuk sistemi, uzak ülkelerle diplomatik ilişkileri, yüksek eğitim sistemi ve yayınları , üniversiteler,politika, bilim, yüksek bilinç.

 

10- Meslek, iş, görev, rütbe, statü, şöhret- Ulaşmak istediği başarı ve idealleri, uluslararası prestiji, statüsü ve krallık ailesi, aristokrat sınıf, parti üyeleri gibi yönetici sınıflar ile hükümet.Genel çevre, yaşam konusu, yüksek güç ve performans, başarılar, disiplin içinde çalışma alanı.

 

11- Ümitler, samimi istekler, hedefler, kulüp, dernek ve grup faaliyeti, yasallaşma Dost ülkelerle ilişkiler, üye olduğu uluslararası kuruluşlar, hükümet kuruluşları, yasalar çıkarması Arkadaşlıklar, beklentiler, arzu ve istekler, gruplaşmalar, dostlar.

 

12- Kapanma, kapatılma, sınırlanma, manastır, enstitü, hastane, hapishane, izolasyon, inzivaya çekilme, gönül açılması, okült uğraşı, yıkılma, altüst olma, intihar, çocuk kaçırma, suikast planı, alçakça öldürme, cinayet, tevkif, hapis, sürgün, geçmiş, dulluk, nöbet, büyük hayvanlar.Bilinçaltı, kişinin ruh hali, geri plan, hastaneler, hapishaneler, esaret ile ilgili, kapalı gruplar, gizli ilişkiler, yıkıcı düşman olan gizli güçler yalnızlık, kısıtlama.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...