Jump to content

Satürn Evlerde


Guest Model
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

1. EVDE: Disiplinli, pratik, maddecidir. İnsanları yönetmek, eğitmek, ders vermek sanki görevleridir. Otoritelerini sessizce uygularlar. Yapmak istediklerini büyük bir sabırla neticeye mutlak ulaştırırlar. Genellikle karamsar olurlar. İyi düşünür fakat harekete geçmede ağır kalırlar.

 

2. EVDE: Maddi güvence için para ve mala değer verme. Cimrilik derecesine varan tutumluluk. Çok gerekli harcamaları bile yaparken hesaplı davranma. Kendi emeği ile kazanmada daha şanslı, miras veya başkaları yolu ile gelen paralar ile sıkıntılar olur.

 

3. EVDE: Düşünsel yönden disiplinli, ölçülü ve ağırdır. Ciddi bir yazar, sıkı bir öğretmen, güvenilir bir muhasebeci olur. Okurken, yazarken, sorumluluk yüklenirken çok dikkatlidir. Arkadaşlar, kardeşler üzerinde hükmedici, sözünü dinleticidir. Fikirleri filozofçadır.

 

4. EVDE: Aile üzerinde otorite sahibidir. Erken yaşta anne babaya bakmak, sorumluluklarını yüklenmek durumu olur. Büyükler genellikle sorun yaratır veya kendisi onlara sorun olabilir. Gayrimenkul sahibi olmağa önem verir. Çalışma hayatında terslikler yaşamak durumunda kalabilir.

 

5. EVDE: Güçlü bir örgütleme yeteneği verir. Sessiz sakin ama kararlı adımlarla çevresindekilere sözünü dinletir. Çocuklar sorun yaratır. Onlarla geçinmede başarılı olamaz. Aşka duygusal yaklaşmaz. Akıllı ve ciddi ilişkiler arar. Mutlu kişiler değildirler.

 

6. EVDE: Çok çalışkandır. Düzenli, planlı programlı çalışarak başarılı olur. Sorumluluk almaktan kaçınmaz. Canını dişine takar çalışır. Sağlık sorunları ile çokça karşılaşır. Karamsar ve sıkıntılıdır. Düşmanlıklarla karşılaşır. Hassas değildir. İsteklerini elde etme doğrultusunda kırıcı olabilir.

 

7. EVDE: Çok erken evlenmez. İyi düşünür, akılcı bir evlilik yapar. Ancak çok mutlu olamaz. Sıkıntılar, sorunlarla uğraşır. Ayrılma konusunda da terslikler ve engeller çok olur. Genellikle tüm ilişkilerde hak ve adalete dikkat eder. Sorumluluklarını bilir. Düşmanları vardır.

 

8. EVDE: Kendi emeğinin dışında paraya sahip olur. Ancak bunlardan gelen sıkıntılar yaşar. Hukuki konularda şanssızlığa uğrar. Haklı olduğu halde kaybeder. Ölümden korkar, rüyalarında bunu yaşar. Uzun süren bir hastalık sonucunda, sıkıntı çekerek ölmesi muhtemeldir.

 

9. EVDE: Öğrenmeye, okumaya, tahsil görmeğe önem verir. Dinsel konularda, eğitim ve öğretim alanında öncü ve yetki sahibi biri olmak hedefidir. Dini inançları tutucu ölçülerdedir. Kurallara, emirlere, ahlaki değerlere uyulmasını ister. Baskıcıdır. Uzun seyahatler, yolculuklar sorunlu olur.

 

10. EVDE: Mesleğinde ilerlemek, zirve noktaya çıkmak, ünlü ve şeref sahibi olmak esas amaçtır. Ciddi, çalışkan ve otoriterdir. Hem zengin olmanın, hem de şöhretin peşinde koşar. Aşırı hırs tersliklere, kötü şöhrete neden olabilir. Her şeyi kaybederek yeniden başlamak zorunda kalabilir.

 

11. EVDE: Arkadaş ilişkilerini ciddiye alır. Yüksek makamlarda, yetkili kişilerle ilgilenir. Gizli düşmanları hiç bitmez. Dostluk ve arkadaşlıkları kendi çıkarları doğrultusunda kullanabilir. Çocuklar genellikle üzüntü kaynağı olurlar. Öğüt veren, doğru yolu gösteren yaşlı dostlarla karşılaşır.

 

12. EVDE: Yalnız yaşamayı sever. Düşünmek, derinlere dalmak yüzünden hastalanabilir. Düşmanlardan zarar görür. Haksızlığa uğrar, hapis hayatı yaşayabilir. Huzursuz ve mutsuzdur. Yardım kuruluşlarında çalışarak rahatlayabilir. Gerçekleri hayal, hayalleri de gerçekmiş gibi görebilir. İstediği düzeni kurmakta zorlanır, aradığını bulamaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...