Jump to content

Herşeyi Düzeltene Kadar Beklemeyin..


Firuzan
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Her şeyi düzeltene kadar beklemeyin. Kendinizden memnun olmak bir alışkanlıktır. Şimdi kendinizden memnun olabilirseniz, kendinizi şimdi sevip onaylayabilirseniz, hayatınıza iyi şeyler geldiğinde tadına varabilirsiniz. Bir kez kendinizi sevmeyi öğrendiğinizde, başka insanları sevmeyi ve kabul etmeyi öğrenebilirsiniz.

Başkalarını değiştiremediğimiz için onları rahat bırakırız. Başkalarını farklı hale getirmek için çok fazla enerji harcarız. O enerjinin yarısını kendi üzerimizde kullansak, kendimizi farklı kılabilirdik ve kendimiz farklı olduğumuzda, başkaları da bize buna uygun olarak tepki verirdi.

Hayatı başka bir kişinin yerine öğrenemezsiniz. Herkes kendi dersini öğrenmek zorundadır. Yapabileceğiniz tek şey, kendi adınıza öğrenmektir ve bunun ilk adımı kendinizi sevmektir, çünkü bunu yaptığınızda başkalarının yıkıcı davranışları sizi yıpratmaz. Eğer değişmek istemeyen gerçekten olumsuz biriyle bir sorun yaşıyorsanız, ondan uzaklaşmak için de kendinizi yeterince sevmelisiniz.

.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...