Jump to content

Evde Fön Çekmenin Püf Noktaları..


Guest Model

Önerilen Mesajlar

FC396NC387EKMENC4B0NPC39CFNOKTALARI300x1-1.jpg

 

Evde fön çektirgimiz zaman ipek gibi olan saçlarımız, aynı şeyi biz denemeye kalktığımızda bir türlü aynı etkiyi yaratamıyor. Bunda şaşacak bir şey yok. Her işin bir tekniği var. İşte adım adım evde fön çekme.

 

1.Adım:

 

Saçı 3-4 bölüme ayırın. Her bölümü, kendi etrafında burun, klipslerle başınızı sabitleyin. Bu tutamlar fön çekerken diğer tellere karışmaz, böylece saçınızı parti parti şekle sokabilirsiniz.

 

2.Adım:

 

Bölümleri öyle bir sabitleyin ki saçı açtığınızda tam dibinden fön çekebilirsiniz.

 

3.Adım:

 

Parlak olması için her bukleye tek tek fön çekim. Fönü, her zaman yukarıdan aşağıya doğru ve dipten uçlara doğru tutun. Fönünüz 45 derecelik bir açıda olsun ki teller dağılmadan dış yüzey yatışsın ve parlasın.

 

4.Adım:

 

Uçların güzel görünmesi için tutamları fırçaya sarın, iç ve dış taraftan fön çekin, boşaltın. Her tutamda bu işlemi tekrarlayın.

 

5.Adım:

 

Fön sırasında, her bukleyi dipten başlayarak aşağıya doğru çekiştirin. Böylece düz ve ipeksi bir görünüm elde edersiniz.

 

6.Adım:

 

Şeklini koruması için saçınız tam olarak kuruyana kadar tarayarak fön çekin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fön çekerken ön taraflar iyide arka tarafı yaparken kollarım tutmuyo artık çok zor oluyor artı görmeden yaptığım için güzelde olmuyo kol ağrısıda yanıma kar kalıyo boşverdim kuaföre 5 tl vermeyi daha hayırlı gördüm :D:D anlatım için teşekkürler:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

  • Benzer Konular

    • Evde Çocuk Fotoğrafı Çekmenin Püf Noktaları...

      Çocuğunuzun en değerli zamanlarını ölümsüzleştirmenin yollarından biri de fotoğraflardır. Ama çocukların fotoğrafını çekmek her zaman kolay olmayabilir. Bu öneriler size onların fotoğrafını çekerken yardımcı olacak.   Çocuğunuza/bebeğinize poz verdirmeye çalışmayın. Hem sizin siniriniz bozulur, hem de çocuğunuz ağlamaya başlayabilir.   Mümkün olduğunca doğal hallerinin fotoğrafını çekmeye çalışın. Bırakın oyuncaklarıyla oynasın; orada olduğunuzu hissetmesin.   Arka planın mümkün olduğun

      , Yer: Fotoğrafçılık Teknik Bilgiler

×
×
  • Yeni Oluştur...