Jump to content

Bu Işıklar ve Gölgeler Ne Anlama Geliyor?


BarbessaC

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar 17 yaşındayım ve bu olaylar 2,5 seneden beri var.. Nasıl anlatsam, ne zaman duvara baksam siyah bir gölge var dikdörtgen, ya da kare biçiminde ben baktığımda zikzaklarla gidiyo ya da birden kayboluyo. Bazen bu gölgeler yeşile dönüşüyo, bazen de açık bir parlak beyaza..

 

Bu olay, dedemin mezarına gitmiştik, ordan bir erik gibi birşey almıştım ama ondan sonra başladı olaylar belki de bana öyle geldi. sizce bu nedir ne anlama geliyor yardım edin..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:) gözlerin ile ilgili bir durum olabilir kardeşim hemen kötüye yorma, görme sorunu yaşamış isen tekrar bir doktora gitmen iyi olabilir.

mesela nette çok geyiği yapılır karanlık beyaz zır renklerde resimlere 2 dak boyunca bak , sonra gözlerini yum yada duvara bak derler gerçekten de bir siluetler görünür gibi olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Göz doktoruna gittim, fakat doktor gözlerimin normal olduğunu söylemişti. çevremde ki herkese sordum, ve hiçkimse de böyle birşey olmadığını söyledi. Her gece dua ediyorum, ama bu gölgeler oluyo. Hatta bazen duvar da o ışıklar bi şekle dönüşüyo ama anlam veremiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...