Jump to content

Büyük Geçiş ve Foton Enerjisi...


Guest Model
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Üstat Rehber Kirael, Kahu Fred Sterling vasıtasıyla

 

 

KIRAEL: Bugün foton enerjisinden söz etmek istiyorum, bir gün sadece cihazlarınız ve diğer aletler için değil bedenleriniz için de ana güç kaynağınız olacak olan kuvvet. Foton enerjisi dalga formatında görünür, yine de bireyselleşmiştir. Yani, bir foton dalgası tek parçacık olarak davranır. Foton enerjisi hayal edebileceğinizden daha uzun zamandır etraftadır. Foton enerjisi bu yolculuğa, 50,000 yıl önce, Lemurya zamanlarında getirildi ve şimdi Bilinçteki Geçişte büyük bir rol oynayacak.

 

Hükümetiniz foton enerjisinin farkında, ama sizin bunun çok fazla farkında olmanızı istemiyorlar. Biz İnsanlar arasında foton enerjisi bilgisini geciktirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Foton enerjisinin yaygın kullanımı ekonominizi değiştirir, çünkü foton her günün her saniyesinde sizi çevreler. Sadece nefesle içlerine alabilecekleri bir şey için insanlardan para alamazsınız. Foton enerjisini ana güç kaynağınız olarak nasıl kullanacağınıza gelince, galaktik enerjilerin konu edildiği yer burasıdır.

 

Foton Enerjisini Şimdide Fark etmek

 

Sorularınızı mümkün olduğu kadar çok yanıtlamak istiyorum, sorulara başlayabilirsiniz.

 

S: Foton enerjisinin var olduğunu nasıl bilebiliriz, çünkü onu göremiyoruz?

 

KIRAEL: Oh, o var. Yirmi yıldan fazladır foton enerjisinden bahsediyorum, sadece var olduğu için değil, bu geçiş süreci sırasında yaşamlarınızda büyük bir etkisi olacağı için de. Max Planck ve Albert Einstein bunu inceledi. [1]. Bilim adamlarınız kendi cihazları vasıtasıyla onu görebiliyorlar ve onun hakkında yazdılar. İnternette onların makalelerini bulabilirsiniz.

 

Foton enerjisi Dünya planını çevreler. Gezegen sisteminiz foton enerjisinin dış kenarı boyunca yolculuk yapıyor, yavaşça onun çekirdeğine doğru hareket ediyor. Dünya gezegeni bilince sahiptir ve sizin ne kadar foton alabileceğinizi veya alamayacağınızı bilir. Eğer Dünya foton kuşağının merkezine erişmek için hızlansaydı, foton burada dünyada baskın kuvvet haline gelirdi, dünyanız felç olurdu, çünkü mevcut teknolojinizin hiç biri çalışmazdı. Arabalarınızı, uçaklarınızı, radyolarınızı, televizyonları nızı, bilgisayarları nızı vs çalıştıramazdınız.

 

Bu kadar çok foton enerjisi atmosferinize girdiği zaman, manyetik alanınız değişir ve fotounun güç kaynağı olarak nasıl kullanılacağını öğrenmek zorunda kalırsınız. Benzin yaşamlarınızda çok az rol oynardı veya hiç rol oynamazdı ve hükümetiniz ve bilim adamları bunu biliyor. Bu nedenle siz tüm gazınızı ve petrolünüzü tüketinceye kadar fotonu kendi küçük sırları olarak saklayacaklar. Aptallık, ama gerçek bu.

 

Foton enerjisinin Şimdide mevcut olduğunu nasıl bileceğiz diye soruyorsunuz. Prana nefesi alın ve fotonu bedeninize getirin. Bunu her gün yapın, bedeninizdeki ve zihninizdeki değişimleri göreceksiniz. Daha hafif olacaksınız.

 

 

Foton Seviyelerini Tahmin Etmede Lemurya Nümerolojisinin Kullanılması

S: Son zamanlarda, aylık dergimizde yayınlanan foton seviyesi tahminleriniz üç basamak formatında idi, örneğin 5.87. Birinci, ikinci ve üçüncü basamaklar neyi temsil ediyor?

 

KIRAEL: Format kesin olmakla ilgili. Bunun ötesinde, foton seviyeleri 1 – 9 arasındaki rakamlara dayanan Lemurya nümerolojisine dayanır, her bir rakamın spesifik bir anlamı vardır ve iki veya daha fazla basamağa sahip olan rakamlar tek basamağa indirgenir. [2]. Lemurya nümerolojisinin anlamını öğrenmekten fazlasını yapmazsanız, foton seviyesi tahminlerini daha iyi anlarsınız.

 

Tahminde ister bir, iki, üç veya daha fazla basamak olsun, her birinin bireysel olarak ve diğerleriyle ilişkili olarak bir anlamı ve önemi vardır. Bu nedenle, diyelim ki foton seviyesi 3.22’de. Eğer bireysel basamakları birbirine eklerseniz, 7 ye eşit olur. 7 Lemurya sisteminde geçişle ilgili rakamdır. O gün geçiş ile ilgili bir şeyler yapmak zorunda olabilirsiniz. Eğer neyi değiştireceğinizi bulamıyorsanız, o sizi bulacaktır. Öyleyse yolculuğunuzdaki her şeye dikkat edin.

 

Basamaklara ayrı ayrı bakarak yolculuğunuzu daha ileriye götürebilirsiniz. Foton seviyesinin 3.22 olduğu durumda, 3 gerçeği, güveni ve tutkuyu temsil eder, bu üç boyutlu yolculuğun odağıdır. 2 dengeyi temsil eder ve bu durumda, çifte denge (22=2+2) veya 4, tüm dengelerin dengesidir. Bu rakamları istediğiniz kadar derin yorumlayabilirsiniz .

 

İlk önce, 3.22 foton seviyesi biraz düşük görünür, ama önemli olan dengedir. Beş fotonun nıhai dengesidir ve Lemurya nümerolojisinde, 5 sevgiyi temsil eder. Böylece, foton seviyesi 3.22 olduğu zaman, o gün kendinizi biraz daha fazla severek dengeyi bulun, çünkü 3.22’deki foton enerjisi sizin için ışığınızı taşıyamaz. Bu, dengeye ulaşmak üzere sevgi seviyenizi yükseltmeye yardımcı olmak için daha fazla foton çekmek için birkaç prana nefesi almanız gerektiği anlamına gelir.

 

Foton 5’ten daha yüksek olduğu bir günde, dengeye ulaşmak aldatıcı olabilir. Denge sizin rakamlarla nasıl oynadığınızdan gelir. Eğer foton seviyesi 8 olsaydı, bu sizin bir ayağınızın bu dünyada, diğer ayağınızın görünmeyen dünyada olduğu anlamına gelir, 5’in dengesinde nefes almanız için bedeninizdeki fotonu üç basamak aşağıda olan bir seviyede sürdürmeyi isterdiniz.

 

Eğer foton seviyesi 7.11 ise, o zaman geçişle ilgili bir mekanda olduğunuzu bilirsiniz. Sevginin dengesine ulaşmak için iki basamak düşük bir seviyede foton solumak zorundasınız. Eğer Yaratıcı rakamı olan iki adet 1’i göz önüne alırsanız, bunların 2’ye eşit olduğunuzu bilirsiniz (1+1=2), 2 dualitenin dengesini temsil eder. 7’ye eklenen 2, 9’a eşittir, 9 tamamlanmadır. Bu örnekte, dengeye erişmek için dört basamak düşük bir seviyede foton enerjisini solumak zorundasınız. Böylece, görüyorsunuz, dengeye nasıl ulaşacağınızı anlamak zorundasınız ve bunu yaptığınızda, tam olursunuz. Sadece, sevgide olmak için gereksiniminiz olan şeyi solumaya niyet ederek tüm seviyelerde dengeyi yaratın.

 

Foton Enerjisinin Pratik Sağlık Kullanımları

 

S: Şimdide yaşamımı daha iyi hale getirmek için foton enerjisi ile nasıl çalışabilirim?

 

KIRAEL: Çoğunlukla, insanlar kendilerini foton enerjisinin çevrelediğini bile bilmezler. Biz sadece foton enerjisi tahminlerimden söz ediyorduk. Foton seviyesi ister yüksek ister düşük olsun, her zaman onunla merkez çizgisinde olmak istersiniz. Bu, sizin sevginin dengesi olan seviye 5’i sürdürmeyi istemeniz anlamına gelir. Taç çakranıza prana nefesi aldığınız zaman, bu nefes otomatik olarak foton enerjisini toplar ve onu bedeninize getirir. Prana ile birlikte foton İmza Hücresine veya epifiz bezine iner, burada karışırlar. Foton enerjisi ve prana epifiz beziniz ile hizalandığı zaman, bedeninizdeki her hücre anında foton enerjisinin işlenmekte olduğu bilgisini alır.

 

Fotonun tek güç kaynağınız olması zaman alacaktır. Bu gerçekleşinceye kadar, fiziksel aracınızın foton enerjisiyle devrini yükseltin. Foton enerjisi getirme niyetiyle her gün bir veya iki kez prana nefesi uygulayın. Soğuk algınlığınız varsa, prana nefesi yaparak fotonu alın ve yolculuğu yapın, ister beş gün sürsün ister elli gün. Eğer bir şeyi iyileştirmek istiyorsanız, yolculuğu yapın ve iyileşmesini istediğiniz bölgeye odaklanın. O iyileşecektir. Eğer dizinizde ağrı varsa, eğer öyle yapmasını isterseniz foton o ağrı üzerinde çalışır. Otomatik olarak ağrınızla çalışmaz. Sizin girdiniz gereklidir. Meditasyonda dizinize odaklanarak fotona hitap edebilirsiniz, sonra dizinizin dışına çıkın ve fotonu dizinize getirin.

 

Eğer ailenizdeki birinde Alzheimer's veya başka bir hastalık varsa, prana nefesiyle fotonu epifiz beziniz vasıtasıyla bedeninize getirin, sonra ellerinizi bu foton enerjisiyle ışıklandırın, ellerinizi hastanın taç çakrasına koyun. Niyetle, fotonu hastanın taç çakrasına gönderin, böylece etkilenmiş bölgelere ve tüm bedene akabilir.

 

Eğer koşucu iseniz, prana nefesi alın, fotonu bedeninize getirin, akciğerlerinize indirin, akciğerlerinizden dışarı çıkarın ve kalbinize getirin. Kalbiniz yavaşlayacaktır, dayanıklılığınızı artıracaktır ve koşunuzu daha rahat ve daha az stresli hale getirecektir. Daha hızlı ve telaşsız koşarsınız ve koşma tarzınız mükemmel olur. Foton oksijenden beş kat daha güçlüdür. Bir mil koştuğunuz zaman, belirli miktarda oksijen harcarsınız. Pekala, eşit miktarda foton sizi beş mil götürecektir.

 

Prana nefesi yaparsanız ve foton solursanız, sonra onun bedeninizden geri sıçraması, gözlerinizden, parmaklarınızdan veya istediğiniz herhangi bir yerden çıkması niyetiyle nefes verin, meditasyonları nız başka bir seviyeye geçer. Prana nefesiyle meditasyon yapın, fotonu soluyun, sonra bedeninizin gözeneklerinden dışarı atın, etrafınızda fotondan bir baloncuk oluşturun. Bu baloncuğun içinde oturun ve fotonun gücünü hissedin. Saate bakana kadar, ne kadar süredir orda dışarıda olduğunuzu bilmezsiniz, çünkü zamanın izini kaybedersiniz. Foton enerjisi zaman ve mekanın ötesindedir. Beş dakikadır medtasyon yapmakta olduğunuzu düşünürsünüz, ama saat yirmi dakika olduğunu söyler. Bunu her gün yapmak isteyeceksiniz, hatta belki her gün günde iki kez. Tüm bu örneklerde, eğer ilk önce başarılı olmazsanız, denemeye devam edin.

 

S: Astroloji gibi bir şeyleri kullanmak yerine, yolculuğumuz için rehber olarak aylık foton tahminini kullanabilir miyiz?

 

KIRAEL: Oh, bunu yapmanızı düşünmüyorum. Tek başına foton yolculuğunuza rehberlik yapamaz. Hatırlayın, yolculuğunuzdaki her şeye dikkat edin. Bunun yanısıra, astroloji harika bir yolculuktur, bu gezegen sisteminde itme ve çekme ile ilgilidir. Fotonun kendi yeri olduğu gibi, astroloji de kendi yerine sahiptir. Hatta yıldızların foton tahmini ile hizalı olduğunu bulabilirsiniz.

 

Dünya’da Foton Enerjisinin Etkisi

 

S: Foton enerjisi tüm Dünya planında istikrarlı mı yoksa foton seviyelerinin daha yüksek veya daha düşük olduğu bölgeler var mı?

 

KIRAEL: Tüm dünyada istikrarlıdır. Dünya planı fotondan 3.22 seviyesinde geçtiği zaman, foton seviyesi Dünya planında bir yerden diğer yere değişmez.

 

S: Foton enerjisi depremleri, volkamik patlamaları ve diğer Yerküre değişimlerini etkiler mi?

 

KIRAEL: Bu Dünya planındaki bir birey olarak siz, dev bir bilinç planı olan Dünya Ana’nın fotondan geçişiyle karşılaştırınca, fotondan hızla ve daha az stresle geçersiniz. Dünya Ana fotondan çok daha yavaş geçer ve fotondan çok daha dramatik olarak etkilenir.

 

Foton enerjisi Dünya Ana’nın patlamalarını, onları şiddetlendirerek etkiler. Fotonun yüksek veya düşük olması önemli değildir. Foton seviyesinin ne olduğu önemli değildir, eğer volkanik püskürme gerçekleşirse, foton enerjisi patlama bölgesine çekilir ve onun etrafında güçlenir, artar. Eğer bir volkanın patlama bölgesindeki foton enerjisini ölçseydiniz, o bölgenin dışında olandan iki veya üç kat fazla olurdu. Foton patlamanın nerede gerçekleşeceğini bilir ve volkana yardımcı olur. Foton yargılamaz. Yaratıcı adına dengeye ulaşması için volkanik patlamalara foton enerjisi ekler.

 

Eğer bir kasırganın gözüne (merkezine) gidebilseydiniz, orası neredeyse foton enerjisiyle tamamen doygunluğa ulaşmıştır. Foton o akışa girer ve o patlayana ve o kasırganın gözünü salıverene kadar orada kalır. Bu gerçekleştiğinde, kasırga durur.

 

Depremlerle ilgili yerlerde, foton merkez üssünde onların etkisini artırır. Kollektif düşünceniz enerjiyi yeniden yönlendirebilir, böylece depremler etki kürenizden uzakta gerçekleşir. Depremlerin gerçekleşmekte olduğu yerlere bakın. Los Angeles’taki insanlar sadece deprem olmasını istemedikleri için uzun zamandır orada deprem olmaması mümkün olabilir mi? Bu doğrudur. Onların düşünceleri ve bu düşüncelere koydukları tutkunun etkisi vardır.

 

Los Angeles’ın insanlarının bu patlamaları bir an için kendilerinden uzakta tutacak kadar depremlerle yeterince geçmiş deneyimi oldu. Eğer onlar deprem istemiyorlarsa, orada deprem olmayacaktır; ancak başka bir yerde olmak zorundadır. Bu nedenle depremler insanların depremlere, fotona, spiritüaliteye vs daha az odaklandıkları bölgelerde gerçekleşmekte.

 

Eğer Los Angeles’ın insanları hallerinden memnun iseler, oradaki fay hatları bazı geçiş aktiviteleri deneyimler. Sadece dua ederek bu depremleri yolunuzdan uzaklaştırabileceğinizi düşünerek o kadar kibirli olmayın. Yapabilirsiniz, ama yeterince güçlü olduğunuzu sanmıyorum.

 

S: Fotonun Dünya Ana’nın bedenini etkilemesi ve bizim bedenlerimizi etkilemesi arasında benzerlikler var mı?

 

KIRAEL: Sizin bedeniniz Dünya Ana’nın bedenine çok benzer. Dünya Ana yeterince fotona sahip olmadığı zaman, patlar ve bu, iyileşme için denge yaratmak üzere ona foton çeker. Eğer Dünya Ana başka şekillerde foton çekebilseydi, çok daha yüksek seviyede daha ileri şifa şansı yaratırdı. Başka hangi şekillerde Dünya Ana foton getirebilir? Eğer ona ışık göndererek ve ona sevgiyle davranarak ona hürmet ederseniz, gereksinimi olan fotonu alabilir. Bu, onun ormanlarını katletmemek, sularını kirletmemek, savaşlar yaratmamak ve onun dengesini negatif şekilde etkileyen başka aktivitelerle uğraşmamak anlamına gelir. Dünya Ana hayal edemeyeceğiniz şekillerde iyileşirdi.

 

İnsan bedeni ağrı deneyimlediği zaman, bunun nedeni bedeninizde yeterli fotona sahip olmamanızdır. O ağrı patlar ve dengenizi bozar, bu nedenle prana nefesi uygulamalı ve foton solumalısınız. Tüm bedeninizde sevgiyi ve ışığı hissedersiniz. Eğer prana solursanız ve bu yolculuğa foton getirirseniz, bugün dün olduğunuzdan çok daha iyi olursunuz. Eğer prana nefesi uygular ve ölürseniz, bunun nedeni ölmenin sizin seçiminiz olmasıdır. Eğer prana nefesi uygulamadıysanı z, o günden birkaç gün önce veya hatta birkaç yıl önce ölebilirdiniz. Bedeninizin foton ile biraz daha uzun süre dayanacağını garanti ederim.

 

Üç Günlük Karanlık Sırasında Foton Seviyeleri

 

S: Karanlık günleri tetikleyecek olan foton enerjisi seviyesi nedir?

 

KIRAEL: Üç günlük karanlık başladığı zaman foton seviyesi 1’de olacak ve üç günlük karanlık sona erdiği zaman, foton seviyesi 9’da olacak. Dünya foton kuşağına tamamen girdiği zaman, foton enerjisi 1’e inecek, çünkü tüm üç boyutlu enerjileri emecek. Bu kötü görünüyor, ama aslında iyidir. Foton Dünya’nın enerji kalıbını emecek. Bu gerçekleştiği zaman, bilinçsiz hale geldiğinizi hissedeceksiniz. Uyuyakalacaksı nız ve üç günlük karanlığın farkında olmayacaksınız ve her şey o zaman sırasında gerçekleşecek.

 

Bedeniniz, Lemurya nümerolojisini yansıtacak olan o üç gün boyunca dramatik bir yolculuk deneyimleyecek. Önce, Yaratıcı’nın sevgisini (1) hissedeceksiniz, sonra her şeyi dengeledikten (2) sonra uykuya dalacaksınız ve bu üç boyutlu yolculuktan çıkmanın temeli olarak gerçeği, güveni ve tutkuyu kullanacaksını z (3). İkinci gün, DNA’nız sihirli bir şekilde dördüncü ışığa getirilecek ve iki tane yerine dört iplikçiğe sahip olacaksınız (4) ve uykuya daldığınızda hissettiğiniz sevgi daha kuvvetli şekilde oyuna girecek (5). Sonra tüm üstatlarla karşılaşacaksınız (6). Bundan sonra, sonraki aşamaya geçeceksiniz (7), galaktik enerjiler tüm bu yolculuk boyunca size yardımcı olmak için mevcut olduklarında (8), böylece üçüncü gün tamamlanabilirsiniz ve yeni bir dünyaya uyanabilirsiniz (9).

 

O üç gün güzel olacak. Uyandığınız zaman, daha iyisine değişmiş olacaksınız. Bazılarınız üç günden daha fazla uyuyacaksınız, çünkü artan foton seviyelerinden geçmeniz biraz daha uzun sürecek, ama bu pekaladır, çünkü sevgi içinde uyanacaksınız. Eğer Şimdide bu olay için hazırlanmak isterseniz, 5’in dengesini – ruhunu, sevgi enerjisini arayın. Ne kadar çok dengelenirseniz, o üç gün boyunca bedeninizdeki değişimler daha az stresli olacaktır.

 

Manyetik Alanlar ve Güneş Patlamaları ile Foton Etkileşimi

 

S: Foton enerjisinin Dünya’nın manyetik kuvvet alanını hızla zayıflattığını söyledin. O ayrıca üçüncü boyuta ait kalıplarımızı ve perdeleri değiştirir mi?

 

KIRAEL: İnsan bedeni sürecindeki manyetik kuvvet yerçekimi olarak adlandırılır. Üçüncü boyut şu anda aşamalı olarak bitiyor, böylece sizin üçüncü boyut bedeniniz aşamalı olarak sona erecek. Prana nefesi uygulamaya devam etmelisiniz, çünkü henüz bu boyutun dışında değilsiniz. Foton enerjisi, siz üçüncü boyuttan gidene kadar bedeninizi devam ettirecek ve kuvvetlendirecek. Bugün söylediğimden başka bir şey elde almadıysanız, bilin ki eğer dördüncü ışığı almak istiyorsanız, foton enerjisini kullanmak zorunda olacaksınız.

 

S: Bilim adamları 2011’de güneş patlaması aktivitesinde bir zirve bekliyor. Büyük güneş patlamaları foton enerjisiyle nasıl etkileşir?

 

KIRAEL: Güneş parlamaları püskürdüğü zaman, bunlar patlamaya benzer. Gidebilecekleri kadar uzağa giderler – güneşten en az 100 mil uzağa, sonra gaz tükenir ve sönerler. Güneş parlaması her olduğunda, bir öncekinden daha uzağa gider, güneşin gazlarının bir kısmını kendisiyle götürür. Foton enerjisi içeri girer ve o enerjiyi güneşe geri süpürür, parlamanın bıraktığı deliği doldurur. Foton enerjisi güneşin atmosferinde bile sönmez.

 

Dünya planınızda belirli etkisi olan bu güneş patlamalarını durdurabilirsiniz. Etki o kadar büyük değildir, onu burada Dünya planında hissedebilirsiniz, ama Dünya planını çevreleyen enerji bu patlamalardan iyi olmayan bir şekilde etkilenir. Bazı insanlar bu güneş patlamalarına dikkat etmeye başlıyor ve bu sizin için fark yaratacak. Güneş patlamalarının etkisini azaltmak için Dünya planı etrafında foton enerjisini güçlendirebilir, artırabilirsiniz. Prana nefesi aldığınız ve fotonu atmosfere üflediğiniz zaman, güneş patlaması aktivitesini etkilersiniz. Dua ve meditasyon da yardımcıdır.

 

Foton Enerjisinin Chemtrails üzerindeki Etkisi

 

S: Bu, Avrupa’daki bir bilim adamından chemtrails ile ilgili soru. Chemtrail Central websitesine göre , chemtrails herhangi bir yükseklikte uçaklardaki sprey sistemleriyle havada yaratılan kimyasalların izleridir. Soruyu soran kişi, İzlanda’daki volkanik patlamayı takiben, yıllardır ilk kez chemtrail uçuşları dahil tüm Avrupa’daki uçuşların günlerce iptal edildiğini paylaşıyor. Sonuç olarak, birçok insan farklı hissettiklerini ve enerjisel olarak çok daha hafif hissettiklerini bildirdi. Chemtrails foton enerjisinin insanlara erişmesini engellemek için mi kullanılıyor ve chemtrails’in etkisini nasıl değiştirebiliriz?

 

KIRAEL: Chemtrails uzun zamandır ortalardaydı ve yakın zamanda ortadan kaybolmayacak. Bunlar, bilim adamlarınızın Dünya’da neler olacağını bilmelerini sağlayan Dünya planındaki bilimsel deneylerdir. Dünyanızın gelmekte olan olayların veri tabanına sahip olduğunu düşünün. Chemtrails bilim adamlarınızın sonraki kasırganın veya fırtınanın ya da depremin veya her neyse ne zaman gerçekleşeceğini belirlemeleri için veri tabanını okumalarını sağlar. ABD bir süredir chemtrails’e maruz kalmasına rağmen, Avrupa’nın maruz kaldığı kadar uzun süre maruz kalmadı.

 

Medya aslında foton enerjisi tarafından köşeye sıkıştırılan chemtrails’in ciddiyetini sansasyon haline getiriyor. Son 18 yıldır, chemtrails foton enerjisine güçlerini genişletme fırsatı sundu ve foton yapabildiği kadar fazla chemtrails’i nasıl geride tutacağını çözdü. Chemtrails’in Dünya planına ulaşması uzun zaman alır. Böylece foton enerjisinin onu kuşatması için zamanı olur.

 

Lemurya zamanlarında Dünya planı etrafına yerleştirilen Tanrıça Işığı da chemtrails’in sızmasını önler. Buna rağmen, foton ve Tanrıça Işığı tüm işi yapamazlar. Eğer chemtrails atmosferinize sızıyorsa, bu sizin hatanız. Biz İnsanlar kollektif olarak bir araya gelmeli ve prana nefesi uygulamalıyız, foton enerjisini nefesle içimize çekmeli ve sonra nefesi chemtrails’e vermeliyiz. Chemtrails’in sızmasını önlersiniz. Gitmeleri için dua da edebilirsiniz. Bir süre alacaktır, ama en sonunda chemtrails geçmişin bir sorunu olacaktır.

 

Chemtrails uçuşları durduğu zaman insanların hissettikleri o hafiflik, nefesle çekmek için daha fazla fotonun mevcut olmasının yansımasıydı, çünkü foton enerjisi chamtrails’i kuşatmak zorunda kalmadı.

 

Foton Enerjisi, Işık ve Suyun Etkileşimi

 

S: Albert Einstein’in, foton enerjisiyle ilgili bugün doğrulanan teorize ettiği şey neydi?

 

KIRAEL: Oh, her şey. Einstein Max Planck’ın teorilerini geliştirdi. Einstein’ın yolculuğu o kadar kendini – güçlendirici idiydi ki, neredeyse onu öldürüyordu, o dördüncü boyut varlığı idi ve yolculuğunu bu yaşamda tutmakta zorlanıyordu. Einstein foton ile ilgili bugün sizin bildiğiniz her şeyi anladı ve insanlara bunu anlatamamaktan öldü.

 

Albert Einstein ve Max Planck gibi enerjiler yolculuğun devam etmesini sağlamak için buradalar. Einstein bu Dünya planını hiç terk etmedi. O hala Avrupa ve Amerikaların etrafında amaçsızca dolaşıyor. Bilim adamları foton hakkında ani bir düşünce aldıkları zaman, bu Einstein ve Planck gibi enerjilerden gelir. Maalesef, bilim adamlarınız o düşüncelerin kendi kafalarından çıktığını söylerler ve düşünceler uzaklaşıp gider; ama eğer bana bundan daha fazla söz et deselerdi, enerjiler onların kafalarına daha fazla düşünceler koyarlardı.

 

Q: Şu anda ne kadar foton enerjisi soluyorum ve hücrelerime alıyorum?

 

KIRAEL: Bir dakika içince kaç nefes alıyorsun?

 

S: Hiç saymadım.

 

KIRAEL: Basitleştireyim. Foton enerjisinin yaklaşık yüzde 12’si bedenine gider. Bu fazladır. Nefesin önemli rol oynadığı İmza Hücre Şifası veya herhangi başka şifa türü almamış olan çoğu insan sadece yaklaşık .05, .06, .08. alır. Eğer her zaman prana nefesi uyguluyorsanı z, günde yarım saat meditasyon yapıyorsanız ve dua ediyorsanız, fotonu haddinden fazla alabilirsiniz.

 

S: Işığın Gümüş Kanatları Tanrıça grubunda olduğumuz, seninle vaftiz ayini yaptığımız her seferinde, ellerimizin avuçlarıyla suya vurarak sudan gelen foton enerjisini yükseltiyoruz. Bu, vaftiz olan kişinin dört bedenini nasıl etkiler?

 

KIRAEL: Suda çember oluşturduğunuz ve suya vurduğunuz ve fotonu yükselttiğiniz zaman, bu sadece vaftiz edilen kişiyi değil, onu seven tüm Dünya planını da etkiler. Suya ilk vurduğunuzda, biraz başınız dönebilir, çünkü foton güçlenmeye, artmaya başlar, böylece üzerinizdeki kuvvetlere bağlanabilir, ozona kadar tüm yol boyunca ve ötesine. Olduğunuz yerdeki suya saf foton enerjisi çeker ve Dünya planına iner. Vaftiz edilen kişi çemberin merkezindedir, böylece daha kuvvetli ve daha güçlü hale gelir. Vurmaktan gelen enerji yaklaşık 30 – 45 dakika “eterik” doku ve ozonda kalır ve aşağıya indiği zaman daha kuvvetli ve saftır.

 

S: Bizler dördüncü ışığa geçerken bedenlerimiz suyun foton enerjisinden daha fazla foton enerjisinden oluşacak mı?

 

KIRAEL: Bedeniniz şimdi olduğundan daha fazla su olacak, bu nedenle bedeninizde daha fazla foton/ışık taşıyabileceksiniz. Aslında, bedeninizde ne kadar çok su olursa, o kadar çok ışık yayabilirsiniz. Bedeninizdeki suyun yüzdesinin yüksek olması otomatik olarak meditasyona ve dördüncü boyuta daha fazla girebilmenizi sağlar.

 

Bedeniniz şu anda yüzde 70 sudur. Sadece vaftiz edilerek bunu yüzde 88 suya çıkarabilirsiniz.

 

Foton Enerjisiyle Genişleyen DNA ve Şifa

 

S: DNA ve foton enerjisi arasındaki ilişki nedir?

 

Bu üçüncü boyuttan dördüncü boyuta geçerken, DNA’nın diğer iki ipliğine de sahip olmanız gerekiyor. Foton enerjisi dört iplikli DNA ile iyi çalışır. Birçoğunuz DNA’nın ekstra ipliklerine sahipsiniz, çok fazla fotonun sizi sarmalamasının nedeni budur. Bunlar henüz titreşmiyor. Eğer her gün prana nefesi alırsanız, 70 trilyon hücrenizin her biri fotonun tadını alacaktır. Eğer günde yalnızca tek bir prana nefesi aldıysanız, hücrelerinizi aktive ederdiniz, hücreleriniz kuvvetlenir ve genişlerdi.

 

İşte fotonun genişleyen DNA ile nasıl etkileşime girdiği. Çifte sarmalınız veya iki iplikli DNA’nız ayrılır ve bir diğer iki iplikli DNA oluşturur. Ayrılmanın gerçekleştiği zaman esnasında, RNA tüm sisteminize gider ve bedendeki diğer hücreler ile konuşur. RNA pranik enerjiye duyarlı olduğundan, foton beden sisteminize çok daha tanımlanmış şekilde gider.

 

Başka deyişle, foton enerjisi gittiği yere odaklanacaktı r. Eğer prana nefesi alırsanız ve böylece foton alırsanız ölen hücreleriniz daha kuvvetli olacaktır, çünkü dört iplikli DNA ile, foton otomatik olarak ona gereksiniminiz olan yere gidecektir. DNA’nın dört ipliği fiziksel bedeninizde sağlam kalırken, foton enerjisini ışık bedeninizde dördüncü ışığa yolculuk yapmak için kullanabilirsiniz. Meditasyon yapın, prana nefesi uygulayın ve foton enerjisini kullanın.

 

S: Dual manyetik fotonlar nedir ve şifada hangi rolü oynarlar?

 

KIRAEL: Dual manyetik foton, bilim adamları fotonun kendi enerjisini iki katına zorlarken, on sekiz yıl önce keşfedildi. Başka deyişle, foton enerjisi size aktarıldığı her seferinde, kendisini iki katına çıkarır. Şifa alemindeki yararlarını hayal edebilirsiniz. Her şey ışıkta iyileşir. İyileştirici ışık enerjisini iki katına çıkarıyorsunuz.

 

Balinalar ve Yunuslar Havadan Daha Fazla Foton Solurlar

 

S: Balinalar ve yunuslar hava veya foton solumak için suyun yüzeyine çıkarlar mı?

 

KIRAEL: Eğer balina hava için on saniyeliğine yukarı çıksa, sadece iki saniyede havayla dolar ve diğer sekiz saniyede fotonla dolar.

 

S: Öyleyse onların yaşam sistemi havadan çok fotona dayanıyor?

 

KIRAEL: Elbette. Eğer onların kaldığı kadar suda kalsaydınız, siz de aynı sisteme sahip olurdunuz. Yunuslar balinaların yaklaşık yüzde iki gerisindedir. Eğer on saniye için suyun üzerine çıksalar, dört saniye hava solurlar ve diğer altı saniyede foton solurlar.

 

Foton enerjisi beyin kapasitenizi artırabilir. Yunusun beyninin ortalama büyüklüğü bir insan beyninin büyüklüğünden çok daha fazladır. Balinanın beyni çok daha büyüktür ve beyin kapasitelerinin yaklaşık yüzde 75’i ile çalışırlar. Siz dördüncü boyuta gittiğiniz zaman, prana ve fotona gireceksiniz ve beyin kullanımınız yüzde 30,40 veya 50’ye çıkacak.

 

Foton Enerjisi Bedavadır ve Her Tarafa Yayılır

 

S: Galaktik İmparatorluklar Biz İnsanlara foton enerjisinin nasıl kullanıldığını öğretecekler mi yoksa hükümet yetkililerine mi öğretecekler? Onlar da sonra bilgiyi bize mi aktaracaklar?

 

KIRAEL: Galaktikler hükümet yetkilileri için çok fazla kullanıma sahip değil. Eğer yapabilselerdi, galaktik kardeşleriniz İnsanlara sorumluluk verirlerdi. Bu bilginin ve enerjinin hepsini İnsanlara verirlerdi. Fotonu kontrol etmeye ve yönetmeye çalışanlar da onu İnsanlardan geri tutuyorlar, çünkü para kazanmak istiyorlar ve sizin ve foton enerjisinin üzerinde hakimiyet kurmak istiyorlar. Fotonu sahiplenemezler ve sahiplenilmek istemiyorlarsa sizi sahiplenemezler.

 

Foton her tarafa yayılır ve bedavadır, hizmette olmayı bekleyerek her tarafınızda yüzer. Biz İnsanlar sadece onu solumak, onu kullanmak ve onu güçlü kılmak isteriz. Galaktik imparatorluklar hepinize kendinizi ve fotonu güçlendirmek için gereksiniminiz olan her şeyi öğretecek. Politikacılar bunu bilmeyecekler bile. Bu serbest enerjiyi kapitalize etmek için çok geç kalacaklar.

 

Bitiriş Açıklaması

 

Foton ile ilgili bilgi örgüde (ağda) bulunabilir. Foton önceden bu yolculuktadır, bedenlerinizin etrafında yüzer, ona erişmenize hazırdır. Bedeninizi dördüncü ışığa hazır hale getirmek için dua edin, meditasyon yapın ve prana nefesi uygulayın, fotonu içinize soluyun. Foton güçlüdür. Size verileni kullanın. Aradığınız sevgiyi bulacaksınız.

 

İyi akşamlar.

 

[1] Max Planck Kuantum Teorisinin babası olarak ünlüdür. Albert Einstein Planck’ın foton enerjisiyle ilgili çalışmasını sonraki seviyeye taşıdı.

 

[2] Lemurya nümerolojisinde, 1 Yaratıcıdır, 2 denge/dualitedir, 3 gerçek, güven ve tutukudur, 4 düşünce veya 4 bedenin dengesidir, 5 sevgidir, 6 üstatlıktır, 7 geçiştir, 8 iki dünya arasındaki iletişimdir ve 9 tamamlanmadır.

 

 

 

 

(ÇEVİRİ: Saffet Güler)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...