Jump to content

Foton Çağına Dair Bilgi Paylaşım Alanı...


Guest linergene
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar yakın bir dönemde girilecek olan foton çağıyla ilgili herkesin bilgilenmesi gerektiğini düşünüyorum... Bu konuda bulabileceğimiz her bilgiyi her fikri paylaşıma sunalım ve konu hakkında görüşler bildirelim ..Ben bugün izlediğim bu videoyu sizlerle paylaşmak istedim videoda prof. dr. Ahmet Maranki'nin foton çağına dair açıklamaları ve bilgiler mevcuttur ... sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim ...herkesin bu dönemi öğrenmesi ve hazırlıklı olması gerekiyor...Sizlerden gelecek olan paylaşımlarıda merakla bekliyorum ...:)

 

 

MARANK

 

--- Sonraki mesaj ---

 

sadece 1.5 yıl kadar bir süre sonra dünya ve insanlığın tamamen değişiminden bahsediliyor ve kimse bu konuyla ilgilenmiyor çok ilginç gerçekten ...kimsenin bu konu hakkında bilgisi veya fikri yokmu ...hayatımız tamamiyle değişecek bizi neler bekliyor? nasıl bir düzen olacak insanoğlunun geçireceği bu büyük evrim nedir??? etkileri nelerdir ? lütfen paylaşım yapalım çünki türkiyedeki insanlardan başka hemen herkes bu konuda hazırlıklı ve bilinçli biz neden geri kalalım neden uyuyalım!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yoo ben alçine katılıyorum birçoğumuzun hiç bir bilgisi yok neden çok fazla bahsedildi ben hiç bir yerde öyle bahsettiğiniz gibi sık sık bilgi filan görmüyorum bu konu hakkında da hiçbir bilgim biraz anlatın çok bilgi var diyen arkadarlar bizde öğrenelim faydalanalım!!!!!!!!!!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Norveçli bir bakanın mektubu

 

 

Ben Norveçli bir politikacıyım. 2008 yılından 2012 yılına kadar kötü şeylerin olacağını söylemek istiyorum. Norveç hükümeti her gün daha fazla yeraltı sığınağı inşa ediyor. Sorulduğu zaman, Norveç insanlarını korumak amaçlı yaptıklarını belirtiyorlar. Ne zaman bitirileceğini sorduğumda �2011′den önce� diyorlar.

 

İsrail ve diğer birçok ülke de aynı şeyi yapıyor.

 

Söylediklerimin doğru olduğunun kanıtı kendimin ve Başbakan ve bakanların olduğu fotoğraflardır. Onlar da herşeyi biliyorlar ama toplu panikten korkuyorlar.

 

Gezegen X (Nibiru / Marduk) geliyor ve Norveç, Svalbard bölgesinde Amerika ve Avrupa birliğinin yardımıyla yiyecek ve tohum depolamaya başladı. Sadece güçlü elitleri ve toplumu yeniden inşa edebilecek kişileri kurtaracaklar: doktorları, biliminsanlarını vs.

 

Beni sorarsanız, şimdiden 2012′den önce Mosjøen bölgesine gideceğimi biliyorum, orada yeraltı askeri tesisimiz var.

 

Geride kalan insanlar yüzeyde terkedilecek ve yardım almayacaklar. Plan 2.000.000 Norveçliyi kurtarmak. Bu da demek oluyor ki kalan 2.600.000 ne yapacağını bilmeden yok olacak.

 

Bütün sektörler tünellerle bağlı ve bir sektör öteki sektöre gidecek otoraylarımız var. Böylece diğer grupla iletişim halinde olabileceğiz.

 

Çok üzülüyorum. Bazen birçok kişinin gerçeği çok geç öğreneceğini düşünüp ağlıyorum. Hükümet onlara 1983′ten beri yalan söylüyor. Çoğu önemli politikacı bu gerçeği biliyor ama birilerine söylerlerse ölecekleri kesin. Ben artık kendimle ilgilenmiyorum. İnsanoğlu hayatta kalmalı, insanlar bunu bilmeli.

 

Kendilerini kurtarabilecek insanlara mesajım yüksek yerlere çıkmaları, en az 5 yıl yiyecek stoğu yapabilecekleri mağaralar bulup yeterli sayıda hazır konserve gıda ve su almaları.

 

Son kez söylüyorum Tanrı bize yardım etsin� ama yardım etmeyecek biliyorum. Yalnızca bireyler farklılık yaratabilir, uyanın lütfen�!

 

Size başka bir isim kullanarak da yazabilirdim ama artık korkmuyorum. Bazı şeyleri bildiğinizde yenilmez oluyorsunuz ve sonun geldiğini bildiğinizden kimse size zarar veremiyor.

 

Sizi %100 temin ediyorum, bunlar olacak. Hazırlanmanız için 4 yılınız var. Silahlar alın, gruplar oluşturun ve güvenli olabileceğiniz bir yer bulun.

 

Bana sorduğunuz herşeyi Norveç bağlantısını bildiğim takdirde yanıtlayacağım. Ve sadece etrafınıza bakın: yeraltı sığınakları inşa ediyorlar, heryerde. Gözlerinizi açın insanlar. Neden yaptıklarını sorun. �Yiyecek depolamak için� diyecekler. Sizi yalanlarıyla kör ediyorlar.

 

Unutmayın 2012′de şehir bölgelerinde olacaklar ilk ölecek insanlar. Daha sonra ordu hayatta kalanları kampa getirecek ve buralarda bir numara ve etiketle damgalanacaklar.

 

Gördüğüm kadarıyla Benazir Butto�dan da sitenizde bahsetmişsiniz. Ölümü trajikti. Ben onunla karşılaşmıştım, görebileceğiniz gibi. Fotoğraflardan görebileceğiniz gibi dünya liderlerinden başba birkaç kişiyle daha karşılaşma fırsatım oldu.

 

Halk son dakikaya kadar olacakları bilmeyecek çünkü hükümet toplu panik yaratmak istemiyor. Herşey sessizce olacak ve hükümet bir anda kaybolacak.

 

Ama şunu söylüyorum. Geceye sessizce gitmeyin. Ailenizle güvenli bir yerde olmak için önlem alın. Diğerleriyle birleşin, karşılaşacağınız problemlerinizi çözmek için yollar arayın.�

 

- ProjectCamelot

 

bütün ülkeler sıgınak yaptırıyo yer altına türkiyede daha tık yok. işimiz allaha kaldı malesef. allah korusun bütün türkleri şimdiden diyorum.

 

aktaranın notu: biz ışık insan olmayı bekleyelim,

biz hala avutalım kendimizi.......

 

 

gerçek bilgi olup olmadığını bilmiyorum sadece paylaşmak istedim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende daha yeni bilgi ediniyorum bu konuda araştırıyorum ama istedimki tek başıma olmayayım sizlerle beraber olsun hem bu konu basit birşey değilki iki okudum anladım yada tamam bu kadar bilgi yeterli diyebilelim ..bizim ülkemizde bu konuyla ilgili ne hazırlık nede bilgilendirme yapılmıyor madem en azından bizler öğrenelim kavrayalım hazırlıklı olalım ...şahsi kanaatim tabii haklı bulursunuz veya bulmazsınız olabilir saygı duyarım:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aslında bu konu bence çok insanın zihninde yer ediyor 2012 maya takvimine göre dünyanın sonuydu ama yeni bir boyutun başlangıcı olma ihtimali çok daha fazla dünya için...norveçli bakanın sözleri korkunç kesinlikle birşeyler farklılaşacak amabu kıyamet yada felaket seneryosu olmayadabilir...eğer öyleysede yapılabilecek çok fazla şey olduğunu sanmıyorum eğer Allah dünyanın kaderinin yönünü değiştirecekse şayet..:)elenecek canlılar elenecektir...tıpkı büyük savaşlarda yada nükleer saldırılarda olduğu gibi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

luca ve death bilgi paylaşımlarınızı bekliyoruz hiç canımız sıkılmış değil

 

sorununuz nedir? bu haberler 2008-2009 civarında çıkmıştı bolca. zamanında bir çok forumda konu okudum. sadece estanbuldan ibaretse internet dünyanız birşey diyemem size.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...