Jump to content

Astral Seyahat Nasıl Yapılır? ( Deneyimler,Tecrübeler,Açıklamalar) Güncel


Guest pyramid

Önerilen Mesajlar

Astral seyahat, Astral seyahat teknikleri.

 

Astral seyahati kısaca ruhun bedenle irtibatını koparmadan bedenin dışında dolaşabilmesidir diye açıklayabiliriz.

 

Ruh bedenle irtibatını koparmadan istediği yere gidip dolaşabilir isterseniz Türkiyeden Amerikaya bir kaç saniye içerisinde gidip gelebilir hatta uzak gezegenlere yüzlerce binlerce ışık yılı uzaklıktaki galaksilere bile gidebilirsiniz.

 

Astral seyahat nasıl yapılır?

 

Astral seyahat için birinci şart cesaret ve sıhhattir astral seyahat sırasında korkuya kapılanlar astral seyahatı tamamlayamaz hayal kırıklığına uğrarlar.Astral seyahata başlayacakların kalp hastalıkları ile ilgili bir sorunları olmamalıdır.Astral seyahat sırasında özellikle ilk tecrübe esnasında doğal olarak insanda aşırı bir heyecan olacağından bu tür bir çalışma kalp hastalarının kalp krizi geçirmelerine sebep olabilir. Aslında korkulacak hiç bir yönü olmayan bu deneyim yine de kalp sorunu olanlara tafsiye edilmez.

 

Astral seyahate acele ile başlamaya çalışmak başarısızlık ve yılgınlık verir,ilk yapılacak iş astral seyahate başlamadan beyni şartlandırmaktır.Mesela astral seyahate çıkmak isteyen kişi ayın birinde astral seyahat kararı verdiyse kendi kendine şöyle bir telkinde bulunmalıdır bu gün ayın biri ayın dördünde yani dört gün sonra astral seyahat yapacağım bu seyahatimde korkmayacak ve deneyimi başarıyla tamamlayacağım diye kendine telkinde bulunmalıdır.

 

Her gün kişi bu telkini kendine yapar yine telkin yaparken bir saat seçilmelidir örneğin gece saat 03'de astral seyahata başlayacağım diye kişi kendini şartlandırmalıdır.

 

Beklenen gün ve saat geldiğinde kişi çıplak vaziyette yatağına yatar.Yatak kişiyi rahatsız etmemeli çok sert veya çok yumuşak olmamalıdır. Oda sıcaklığı normal olmalı kişi çıplak olacağından üşümemelidir.Oda iyi havalandırılmış olmalı aşırı rahatsız edici parfüm sigara dumanı gibi etkilerden ve gürültüden uzak olmalıdır gecenin sessiz saatlerini tercih etmek bu açıdan da kişinin işini kolaylaştırır.Astral seyahata çıkacak kişi rahatsız edilmemelidir rahat etmek için oda kapısı kilitlenmelidir.Astral seyahat transına girmiş olan bir kişiyi aniden uyandırmak son derece sağlıksız ve zararlı neticeler doğurur.

 

Astral seyahate başlamak için kişi transa başlar ilk iş hiç bir şey düşünmemeye çalışarak zihni dinlendirmektir.Daha sonra hafif bir vınlama sesi duyulacağı düşünülür uzaktan duyulan bir hızar sesi veya bir vantilatör sesi gibi.Astral seyahata başlayacak kişi vücudunda ufak ufak karıncalanmalar hissetmeye başlar.Bunlar işlerin yolunda olduğunun astral seyahate başlanacağının ilk sinyalleridir.Kişi sanki üzerinde ince bir örtü varmış da o örtü yavaş yavaş yükselmeye başlıyor gibi hisseder bu örtünün ruhunuz olduğunu kendinize telkin etmek faydalı olacaktır.Gerçekten de bir vınlama sesi duyulmaya ve vücut karıncalanmaya başlar.Kişi ne oluyor bana diye heyecanlanmamalıdır.Bilakis işte başarıyorum astral seyahate başlıyorum diye düşünüp kendi kendine telkin de bulunmalıdır.

 

Genellikle bu ses ve karıncalanmadan sonra gözlerin önüne hafif yeşile kaçar küçük ışık kümeleri gelmeye ve vücut kıpırdayamaz şekilde katalepsiye girmeye başlar bunlarda korkmadan atlatılırsa astral seyyah yavaş yavaş bedeninin yattığı yerden tavana doğru yükselmeye başladığını hisseder.Odanın içinde fosforlu bir renk çümbüşü vardır adeta ,sonra astral seyyahımız gayri ihtiyari yatağa bakar burası astral seyahatin en önemli kısmıdır.Yatakta biri yatmaktadır biraz dikkatli bakan seyyah yatakta yatanın kendisi olduğunu görür şaşkın ve korkmuştur bir an için eyvah ben öldüm ruhum yatakta yatan ölü bedenimi görüyor diye bir korkuya kapılırsa ani bir sarsıntıyla bedenine geri döner ,artık o gün için astral seyahat imkanı kalmamış sayılır.

 

Burada daha önce de belirttiğimiz gibi korkmamalıdır ortada ne ölen biri ne de bedenden irtibatını koparan bir ruh vardır.Yatakta yatan sadece seyyahın bedenidir seyyahın kendisi ruhun içini ve özünü oluşturmaktadır.Ruh bedene astral bir kordonla bağlıdır bir tür bebeğin annesine göbek bağıyla bağlı olduğu gibi bu bağ kopmadan bedenden geri dönüşsüz bir ayrılık olmaz bu açıdan korkmamalıdır.Bu bağ inanın ki bebeği anneye bağlayan göbek kordonundan binlerce kat daha sağlamdır.Kopacak diye korkuya kapılıp seyahatinizi ertelemeye değmez.Bu seyahat size çok şeyler kazandıracak ruhunuzu olgunlaştıracak karşılaştığınız günlük hayata dair sorunların ve de şu dünyanın ne kadar küçük olduğunu göreceksiniz.

 

Şayet kendi bedeninizi görüpte korkuya kapılmaz yolculuğunuza devam ederseniz artık önünüzde bir engel kalmayacaktır,önce evinizin içinde uçarcasına dolaşır sonra sokağa çıkar isterseniz kilometrelerce uzağa gider isterseniz ay yüzeyindeki kraterleri çok yakından seyredebilirsiniz.Bu arada sizi kimse görmeyecek ve farkında olmayacaktır.ilk astral seyahate çıkan acemi seyyahlar sokakta insanların kendisini çıplak vaziyette göreceklerini zannederek çekinir utanırlar,sokak da dolaşan ruhunuzdur çıplak bedeniniz halen odanızda yatakta yatmaktadır bunu unutmayın.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çıplak olmanız, o an zihninizi çıkışınızı daha kolay yapabilmeniz için önerilen bir hazırlıktır. Ancak elbette ki bunu uygulamamakta serbestsiniz. Üzerinizde giysileriniz ve onların üzerinde de battaniyeniz varken de yapabilirsiniz astral i, önemli olan zihni ayarlamak. Ayrıca uzandığınızda başınız şu yöne ayaklarınız şu yöne bakacak diye sabitlemelere takılmaya da gerek yok.

En doğru method, sizin uyguladığınızdır. Deneyimlemelerle en uygun şekilde nasıl çıkacağınızı bulabilirsiniz.

 

Ayrıca başlıkta olmayan bir hazırlık olarak şunu eklemeliyim ki, astral yapmadan en az 2-3 saat önce birşey yemeyi durdurun çünkü sindirim sisteminizin meşguliyeti sizin bir yerlere kaçmanıza karşı güçlü bir karşı durum oluşturur ;)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir kere şunu söylemek istiyorum astral seyahat yapan kimselerin bunu tam anlamıyla yapan kişilerin astral seyahati böyle ya da söyle yapabilirsiniz diye açıklama yapacağını sanmıyorum yapmazlarda. Ha bunu söyledim diye olmayacak diye hissetmeyin denemek lazım illa ki .. ama astal seyahat şöyle olur yok böyle hissedeceksiniz vay efendim şunları goreceksiniz diyen kişilerin kendilerinin bu seyahati gerçekleştiremediğini düşünüyorum şahsen kendi fikrim ama denemelisiniz yine de ...

 

pyramid seni tenzih ediyorum arkadaşım senin için söylemiyorum. Bu konu hakkında çok fazla konu açılıyo sadece bilgi olsun diye söylüyorum konu için tşkler ...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar, astral üzerine çalışıyorum, 1 hafta gibi bir süredir, konsantre oluyorum bedenimden ayrılacağım gezeceğim diyorum, uyku moduna giriyorum, uyku modunda iken, bedenimden ayrılmayı istiyorum ve rüya gibi bedenimden çıkıyorum fakat bilinçli bir rüya gibi, yani çıkmak istiyorum ve çıkıyorum geziyorum örneğin şu sokağa gideyim diyorum oraya gidiyorum uçayım şehri tepeden seyredeyim diyorum ediyorum, sonra eve gideyim diyorum gidiyorum, ve bedenime geri dönmek istiyorum ve dönüyorum... fakat sorun şu ki... gerçekten sorunum bu... o saatte evde annemi tv izlerken görüyorum!... ama gece 2 de uyuyor !... yani konsantre olduğum şekilde görüyorum galiba... yani o anı göremiyorum o an çıkmış saymıyorum bedenden kendimi, sanki rüyaya yön veriyor gibiyim... kontrollü bi rüya gibi, ama çıkma gezme işlemi benim irademle oluyor. yani gerçek astrale çıkış olmuyo galiba. yani ben gerçek astrale ne kadar uzağım ve ne tür çalışmalar yapmam gerekiyor? hangi aşamadayım sizce? Ve bu olay astral değilse nedir? astralde o anda annemi uyurken görmem gerekiyor diye biliyorum. peki bu aşamaya nasıl gelebilirim ve neler yapmam gerekir? benim yaşadığım nedir bunu istediğim zaman yapabiliiyorum. astralin bi aşaması mıdır? yorumlarınız beni yönlendirecek bilgi verebilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet lucid rüya hakkında bilgim yoktu yeni oldu. evet benim yaşadığım lucid rüya oluyor. peki astral için bir aşama mı? ve astral ile lucid rüyayı nasıl ayırt edebiliyoruz? astral hakkında bilgisi olan yokmu sitede acaba deneyimi olanlar paylaşabilirlermi?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yha merak ettim şmdi o çıkan ruhun gitiği yerler biz gitmiş gibi mi olcak yane görcekmiyiz ?yatakta yatan bedenimizide görcekmyz?yane bunları yaparken gitmek istedğimiz yerimi düşünmeliyiz,?yane kafamda bazı soru işaretleri kald

bizmi görcez o yerleri yohk sa ne oldğunu hatrlamicaz mı?cvp yazarsan sevinirim....

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şunuda unutmamalı ki.astrali yapmak her yiğidin karı asla değil.astrali yapmak Allahı bulmak ona ermek,cennete gitmek asla değil bunuda sakın unutmamalı.astrali budist ve hindular da yapmak ta ama onların astrali zulmani olarak yapmaları cennete gitmeleri demek asla değil bilakis..............

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...