Jump to content

Aldatıyorum çünkü...


ASİA

Önerilen Mesajlar

Bir erkek neden eşini yada sevgilsini aldatır merak ettiniz mi? İşte erkeklerin

inanılmaz bahaneleri...

 

7025419-1.jpg

 

Kimine göre ilgisizlik kimine göre çekicilik aldatmanın en geçerli bahanesidir.

 

Aldatıldığınız anda ilk olarak “neden” diye düşünmeniz çok normaldir. Çünkü hiçbir kadın aldatılmayı hak etmez. Erkeklere göre “neden” sorusunun cevabı sizin düşündüğünüz kadar karmaşık değildir aslında. Bazen bir bakış, bazen bir öfke, bazen de cinsel duygular aldatmak için yeterli bir sebeptir. İşte en çok başvurulan aldatma bahanelerinden bazıları..

 

Fiziksel çekim

Erkekler her fırsatta kadınlardan daha güçlü olduklarını söyleseler de, aslında duygularını kontrol etmek konusunda değildirler. Karşılarına güzel bir kadın çıktığında ve bu kadın kendileriyle ilgilendiğinde dünyanın etraflarında döndüğünü düşünürler. Güzel bir kadına genelde dayanamaz ve bir anlık bir fiziksel çekimle aldatabilirler. Bu erkekler sonradan yaptıklarına pişman olsalar da, ilişkilerini sarsmışlardır.

 

Yalnızlık

Yapılan araştırmalar, erkeklerin eşlerinden yada sevgililerinden ayrı kaldıkları zaman içinde başka kadınlara daha fazla ilgi duyduklarını ortaya koymuştur. Bu nedenle eşinizi tatil yada iş seyahatleri için sık sık yalnız bırakmamanızda fayda vardır.

 

Tutku arayışı

Erkekler de kadınlar gibi tek düze bir yaşamdan sıkılır, heyecan aramaya başlarlar. Erkeklerin kadınlardan farkı ise heyecanı başka kadınlarda aramalarıdır. Evliliğinizde bu tür bir sorunla karşılaşmak istemiyorsanız, elinizden geldiğinceheyecanı ayakta tutmalı, eşinize karşı tutkulu davranmalısınız.

 

Kavga

Erkeklerin aldatma konusunda en çok kullandığı bahane huzursuzluktur. Evde aradığı huzuru bulamadığını, eşiyle sık sık kavga ettiğini söyleyen erkekler, aradıklarını başka bir kadında bulma arayışına girerler…

 

Sizi aldatıyor mu?

 

a; Eşiniz sürekli eve geç gelmeye başladıysa ve her geç geldiğinde farklı bir bahane buluyorsa şüphelenebilirsiniz. iyi davranıyor, hediyeler alıyorsa sizi aldattığı için vicdan azabı çekiyor olabilir.

 

b; Eşinizin size ve çocuklara karşı olan ilgisi değiştiyse, sizinle çok fazla bir şey paylaşmıyorsa başka biri olabilir.

 

c; Size her zamankinden iyi davranıyor, hediyeler alıyorsa sizi aldattığı için vicdan azabı çekiyor olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest Yanlızca Sitem

Neden sadece erkekler. Şuna eminim ki kadınların eşlerini ve sevgililerini aldatma oranlarıda hiç azımsanmayacak kadar önemli. Bu 3D gözlüklerden sonra Anti Erkek gözlüklerimi çıktı yoksa.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyi davranıyor, hediyeler alıyorsa sizi aldattığı için vicdan azabı çekiyor olabilir vicdan azabımı hiç sanmıyoum.. hatta öyle değil, biz aptalları böyle gözlerini boyamaya çalışıyorlar ki.. Herkes herşeyin farkında.. En çok neye acıyorum biliyormusunuz.. Geçen onca senedeki emeğe, bir de gençliğe. Böyle kocalara lanet olsun.. Pişman olup dönerler, ama eteklerinin altında ne pislikler vardır kii, yine hayallaerini o pisliklere bularlar.. Kadındaki aldatılma psikolojisi zaten ağzıyla kuş tutsa ömrünce bitmez.Bunu kimse aklından çıkarmasın. O bir zamanlar hayatını adadığı gözünü onda açtığı erkeeğe her baktığında yaşadıkları film şeridi gibi gözünün önünden geçer.. Yazıq, yazıq, yazıqq,, bir kez daha şans verilip te yitip giden zamana gençliğe yazıq.. Lanet ediyorum................;(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...