Jump to content

Orayı Kimse Bulamıyor


BMSRC

Önerilen Mesajlar

Sözlerin bana değdiğinde, kendimden geçerdim. Hiç dokunmasan bana, hiç okşamasan, sadece gözlerine bakarak bile yüreğimle sevişebilirdim.

Ah benim canım efendim; nerelerdesin? Bütün sokaklarından geçip senden izler aradığım bu şehirde, kendi savruluşumu seyretmekteyim.

 

Sana çok benzeyen adamlarla, sana hiç benzemeyen adamlarla ama hep birleriyle, senin bıraktığın o büyük boşluğu doldurma derdindeyim.

Hepsi sevilmek için! Kimse bilmez ama biz kadınlar sadece sevilmek için sevişiriz. Kimi zaman kendimize bile itiraf edemeyiz, sözlere dökmek içimizi acıtır belki ama bedenimizin rahatından çok daha önemlidir kalbimizin rahatlaması…

 

O yüzden işte, bedenime değmeyi öğrenebilmiş ama bir türlü ruhumu göremeyen adamlarla sohbet ediyorum. Benzer birkaç kelime arıyorum, kaçıp saklanmış bir çift göz arıyorum. Sana benzetmeye uğraşıyorum birilerini..

Sen sevmedin ama sana benzeyen ve beni sevecek bir yürek arıyorum.. Sadece benzer cümleler kurabilme ihtimali var diye, o bıyıklı adama gülümsemiş olabilirim.

 

Ben sana ve sevdana aç geziyorum sokaklarda… Sen yoksun ya; artık gönlüm kimseyle doymuyor ama olan şu gariban ruhuma oluyor….

Bıraktığın yerden hep daha ileriye gitmek peşindeyken, mehter takımı gibi gerileyişimin tek sebebi sensin! Nereye dokunduysan yüreğimde, hangi kir tutmuş noktayı temizlediysen ellerinle, hangi teline dokunduysan gönül sazımın; şimdi kimse orayı bulamıyor....

 

 

 

 

 

 

Candan Ünal

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...